چه طور امتیاز وبسایت خودمان را در گوگل ارتقا دهیم؟

ساخت وبلاگ
چکیده : قسمت اول چه‌طور طراحی سایت در مشهد امتیاز وب سایت خودمان را در گوگل ارتقا دهیم؟قسمت اول د... با عنوان : چه طور امتیاز وبسایت خودمان را در گوگل ارتقا دهیم؟ بخوانید :

قسمت اول چه‌طور طراحی سایت در مشهد
امتیاز وب سایت خودمان را در گوگل ارتقا دهیم؟قسمت اول در قوانینی که میلیون ها سایت و وب لاگ در وب بر راز تصاحب مقام بالاتر در در میان نتایج جست و جوگرها رقابت و نزاع می نمایند ، کسب رتبه در موتورهای جست و جو فعالیت طاقت فرسا و دشواری است و کسانی در این فی مابین توفیق به دست می آورند که بر نحوه عملکرد موتورهای جست و جو باخبر باشند و خویش را با اصول مورد لحاظ جست و جو گرها سازگار نمایند . 

چه طور 
امتیاز سایت خودمان را در گوگل ارتقا دهیم؟قسمت اول 
در شرایطی که میلیون ها سایت و وب لاگ در وب بر سر تصاحب مقام بالاتر در در بین نتایج جست و جوگرها رقابت و مبارزه می نمایند ، کسب رتبه در موتورهای جست و جو کار مشقت بار و دشواری هست و کسانی در این فی مابین موفقیت به دست می آورند که بر نحوه سعی موتورهای جست و جو باخبر باشند و خویش را با اصول زمینه نظر جست و جو گرها سازگار کنند . 

میزان گوگل برای این تحلیل یا این که «رنکینگ»، لینک و پیوند ها، نام ها و اعتبار شما نزد دیگر صفحات اینترنت می باشد و بر شالوده نمره یا رنک(RANK) مخاطبانتان و تعداد آنان، اهمیت شما را مشخص می نماید . این آنالیز ثابت نمی باشد، در واقع گوگل هر چندین ماه یک توشه در اینترنت جستجو (SURF) می نماید و رنک صفحه ها را قلیل و فراوان می نماید . وبسایت ها و وبلاگ ها پیج رنک های مختلفی دارا هستند . معتبرترین سایت‌های اینترنتی اعم از گوگل، یاهو، بی بی سی، W3 .ORG، نیویورک تایمز، MSN، بلاگر و تعدادی و یک‌سری سایت دولتی و غیر دولتی دیگر دارای نمره 9 یا این که 10 می باشند که دارنده بیشترین رنک پیج در وب می باشند . 

PAGE 
RANK چه کاربردی دارد؟ 
این که PAGE RANK به چه دردی می خورد !! ساده می باشد ، رتبه بندی گوگل بر چهره می گیرد . 

سوال این است ، پس از یک درخواست واژه و کلمه دارای اهمیت از گوگل ، نشانی اینترنت سایت‌ها و صفحات دیگر چه گونه سناریو داده می شود، جواب راهگشا هست ، براساس PAGE RANK یا رتبه هر ورقه اینترنتی که مشتمل بر فیض کاوش می شود . 

فرض 
کنید صفحهA دارای رنک2، صفحه B عدد 6 و C نمره 4 را داراست ، واژه و کلمه یزد در تمام صفحات بعنوان واژه و کلمه کلیدی لحاظ گردیده است 
یک استفاده کننده کلمه و واژه یزد را کاوش می کند در در بین نشانی صفحات یافته گردیده صفحات A, B , C نظر می شود اما گوگل آغاز B بعد از آن کاغذ C و در نهایت A را سناریو می دهد ، پس رنک گوگل در کاوش ها سخن اول را می زند . 

دانایی 
از PAGE RANK وب لاگ یا این که اینترنت سایتمان 
با این تفاسیر به اهمیت این سیستم گوگل پی برده اید . 
ممکن است بپرسید که به چه شکل می بضاعت و توان به نمره یا این که رنک یک بلاگ یا این که اینترنت وب سایت پی برد؟ برای این اصلی یک سری راه و روش وجود دارد 
به تیتر او‌لین رویه می بضاعت به تارنما های مخصوصی که از جانب گوگل سازمان می شوند مراجعه کرد . به تیتر مثال می بضاعت و توان به وب سایت HTTP://WWW .PRCHECKER .INFO مراجعه کرد . با مراجعه به این وب سایت با وارد کردن نام وب لاگ خویش از امتیاز آن در گوگل مطلع می شوید . 

قابل انعطاف 
افزارهای PAGERANK 
رویکرد دیگر نصب کردن نوار ابزار یا این که TOOLBAR گوگل می باشد، که برای دریافت این برنامه به سایت گوگل HTTP://WWW .TOOLBAR .GOOGLE .COM 
اینجا نیز کلیک کنید 
رویکرد دیگر استعمال از قابل انعطاف افزار PAGERANK-WEAVER می باشد . این قابل انعطاف افزار به شما این قابلیت و امکان را می دهد که پیج رنک های رقیب هایتان را یک جا عده بندی گردیده یا تحلیلی ملاحظه کنید . به تیتر مثال شما یک کلمه و واژه مهم را در نصیب جستجوی این برنامه تایپ و کلیک می کنید . 

پاره ای طاقت می کنید، قابل انعطاف افزار شروع به جستجو، تجزیه و ارزیابی می نماید . آن‌گاه به شما نتایجی را کارنامه وار می دهد . در آن ابتدا تعداد کل پیوند های یافته گردیده و در سطر های زیر خیس تعداد تفکیکی آنها را بر حسب پیج رنک های گوناگون نشان می دهد . برای مثال می گوید 20 وب سایت با پیج رنک 6 به این واژه یا این که تارنما لینک داده اند . 

چگونگی 
یک پیج رک PAGE RANK مناسب دست یابیم 
همانطور که می‌دانید، سیستم مرتبه بندی گوگل در دوره‌های وقتی خاصی مجددا سایت‌های موجود را رتبه‌بندی می نماید و سایت‌های زیادی در این دربین با کاهش مرتبه مواجه میشوند . در این مطلب می خوا هیم در موضوع روش‌های پرهیز از کاهش درجه و همچنین روش های کسب امتیاز صحبت کنیم . 

1- 
تنوع در لینک و پیوند ورودی: 
یکی از شایسته ترین مکان‌هائی که مشتریان می توانند وب سایت شما را پیدا کنند موتورهای جستجو میباشند . ولی شما نباید تنها به این بسنده فرمایید . شما باید سعی فرمایید لینک و پیوند سایتتان را در سایت‌های دیگران منتشر نمائید . 
یک عدد از پارامترهائی که در انتخاب جايگاه وب سایت شما اثر گذار است، میزان لینکهائی میباشد که سایت‌های دیگر به تارنما شما داده‌اند . با معرفی سایت شما در دیگر سایتها علاوه بر این‌که بازدیدکنندگان جدیدی از آن سایتها به سراغ وبسایت شما خواهند آمد، سکو شما در موتورهای کاوش هم بهبود خواهد یافت . 

به طور خلاصه می بضاعت و توان اینگونه بیان کرد: سعی فرمائید بوسیله دیگر وبلاگها یا وب‌سایت‌ها به شما پیوند داده شود اگر پیوند شما یک سویه و ورودی باشد تنها دیگر افراد به وبلاگتان لینک دهند سکو شما افزایش می یابد .لینک و پیوند دوسویه یعنی لینکها در هر دوطرف باشد که امتیاز کمتری داراست و در‌صورتی‌که صرفا لینک دیگر سایت‌ها و وبلاگها را یک سویه بگذارید، به طور شدید نمره شما ناچیز می شود . 

نرم افزار سکو بندی چنین محاسبه می کند که هر چقدر بخش اعظم به یک صفحه اینترنتی لینک و پیوند داده شده باشد پس از اهمیت خاصی برخوردار هست . 

دقت داشته باشید که همت برای ارتقاء مرتبه وب لاگ و سایتی بی محتوا یا قلیل محتوا فعالیت بیهوده ایست ، آنچه بیش از همگی در بالا بردن رتبه شما در موتورهای جست و جو نقش دارااست میزان محتوای سایت شماست، پس همت خویش را عمده بر روی محتوای خویش متمرکز فرمایید و بدانید که در صورتی‌که محتوای بهتری ارائه فرمایید از سوی دیگر افراد مورد حمایت قرار خواهید گرفت . 

2- 
استعمال از سایت‌های با رتبه بالا: 
نکته دیگر این که سعی فرمائید از سایت‌هائی که جايگاه بالائی دارا هستند برای بیشتر کردن لینک استفاده فرمائید . صادر کردن اخبار مربوط به وبسایت شما به‌همراه لینک تارنما به سایت‌های خبری با مرتبه بالا، یا این که چه بسا ارائه مقالات سایت‌تان در سایت‌های با جايگاه بالا می‌تواند تاثیر قابل قبولی در افزایش یا محافظت سکو سایت شما داشته باشد . 

3- 
نام دامنه مطلوب : 
تا حد قابلیت و امکان کارایی فرمایید از نام دامنه کوتاه به کارگیری نمائید . بسیاری از افراد در معرفی حضوری یک اینترنت وب سایت ، نامهای کوتاه‌تر را به آسانی معرفی می نمایند و شنوندگان هم آسانتر نامهای کوتاه را به خاطر می‌سپارند . 
این نکته را فراموش نکنید که راحتی نام اثر غیرمستقیم دارد 
یک کارشناس SEO در وبلاگش آورده بود که عملکرد فرمائید در نام دامنه یاهمان آدرس اینترنتی وبلاگ و وب وب سایت خود از دو مقوله استفاده ببرید اول، از عبارات معنادار لاتین سود ببرید به خصوص لغات حیاتی در گروهی گه نگارش می کنید؛ عبارات پارسی با حروف انگلیسی به شدت مرتبه شما را کاهش می دهد، می توانید از دامینی شبیه دامین های دارای شهرت با رنک بالا استعمال نمائید . 

4- 
به کارگیری از تبلیغات عادی : 
عملکرد فرمایید اسم وب سایت خودتان را بر روی خودکار یا این که اجناس تبلیغاتی دیگر منتشر نمائید . به این ترتیب بازدیدکنندگان متعددی را به وب سایت خویش بیشتر خواهید نمود . این توصیه احتمال دارد بطور مستقیم سبب ارتقا یا حفظ رتبه تارنما شما نشود اما بطور غیر مستقیم در معرفی تارنما شما به موتورهای کاوش موءثر خواهد بود . 

5- 
به کارگیری از تولیدات با قابلیت توزیع : 
ارائه کتاب‌های الکترونیکی یا مقاله ها موءثر یا این که چه بسا ارائه تولیدات نرم‌افزاری بدون پول در وبسایت شما، کمک زیادی به افزایش بازدیدکنندگان و همینطور معرفی سایت شما در دیگر سایت‌ها و در فیض ارتقا درجه شما خواهد داشت . 

6- 
آنالیز شرایط لینک‌های سایت : 
مدام در معرفی سایت‌های دیگران در سایت‌تان مراقب باشید . اکثری از این دسته سایت‌ها آن‌گاه از مدتی لینکشان را عوش می‌نمایند یا اینکه بدلیل مشکل‌ها فنی صحیح کار نمی کنند . عملکرد نمایید تیم لینک‌های وبسایت خودتان را مرتب بررسی فرمایید و لینکها غلط را حذف یا اصلاح نمایید . تعداد بخش اعظم لینک‌های سوای به کارگیری در یک تارنما منجر کاهش بیشر مرتبه تارنما در موتورهای جستجو خواهد‌شد . 

7- 
استفاده از لغت ها حیاتی : 
هیچگاه از به کارگیری صحیح از لغت ها کلیدی غافل نشوید . تروتمیز کلمه ها مهم سایت خویش را ارزیابی کرده و در صورت نیاز عبارات آنرا تصحیح فرمائید . به حافظه داشته باشید که این تغییرات بصورت افزایش باشد . تغییر تحول یکباره کل لغت ها کلید تارنما قادر است تاثیر فراوان مخربی بر روی سکو سایت شما در موتورهای کاوش داشته‌باشد . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبع...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت: 15:03