راهنمای طراحان تارنما راجع‌به رسانه های اجتماعی

ساخت وبلاگ
چکیده : سئو در مشهد با وجود و بروز انبوه شبکه های مردمی که به بازار شیوه یافته اند تعیین و استفاده از آنان ... با عنوان : راهنمای طراحان تارنما راجع‌به رسانه های اجتماعی بخوانید :

سئو در مشهد
با وجود و بروز انبوه شبکه های مردمی که به بازار شیوه یافته اند تعیین و استفاده از آنان کاری دشوار و سخت شده‌است . در همین راستا بایستی به‌این نکته اعتراف نمود که  آنقدر در معاش ما ریشه دوانده اند که بعضی وقت ها معاش فارغ از آنان ناممکن احتمال دارد .

در اوایل سال 2013 یوزرها وبسایت ها به رنج هنگامی حدود 3 ساعت را درین شبکه‌های‌اجتماعی می گذراندند . اکنون آمار دقیقی درباره‌ی ساعتها استفاده یوزرها وبسایت در وب از این شبکه‌های‌اجتماعی دردسترس نیست البته می توان اینگونه پیش گویی کرد که‌این این مسئله ارتقاء چشمگیری داشته است , بخصوص بعداز ظهور Instagram و Pintrest که بیشترین زمان و انرژی را از یوزرها وب سایت ها گرفته است .

تحت عنوان یک طراح وبسایت بایستی به اطلاع برسانم که طیف وسیعی از شبکه‌های‌مردمی برای ما دردست است . البته دربین این کانال ها می بایست تاکید کنم که شش مورد : Facebook , Twitter , Google+ , LinkedIn , Pinterest و Instagram در شرایطی‌که که شما در شرف آغاز تجارت خویش و یا این که جذب مشتری می‌باشید بی غایت ارزشمندند .

در‌این مقاله از سلسله مقاله های پباده سازی تارنما و سئو و باصرفه سازی تارنما که در کمپانی پباده سازی وبسایت اطلس اینترنت برای بازدیدکنندگان عزیر تنظیم و دستکاری شده‌است قصد داریم شمارا با چندین شبکه های مردمی بزرگ و حیاتی هم آشنا نماییم تا در غایت شما تحت عنوان خواننده و صاحب و مالک کسب عمل خصوصیت های این شبکه‌های‌عمومی را متوجه گردید و به اهمیت این شبکه‌های‌عمومی هم پی ببرید .

سئو در مشهد
چهار سود شبکه‌های‌اجتماعی

پیشین از آنکه بخواهیم به دعوا و بررسی شبکه های مردمی بپردازیم خوبتر از فواید آن‌ها را بسنجیم که آیا برای کسب و عمل ما اثر گذار میباشند یا این که خیر .

خیلی از اشخاص با توده کوچکی از دوستان خوب و شرکای تجاری خویش سرگرم فعالیت می باشند . ولی در همین راستا شبکه های عمومی میتوانند فواید متعددی داشته باشند .


1 – یافتن راهی برای غلبه بر مشکلات

بضاعت شما برای در جریان قرار دادن سایرافراد در خصوص آنچه که پیرامون شما رخداد می افتد می‌تواند یوزرها تارنما متعددی را با شما همراه نماید . و وقتی این رخداد می افتد که شما بتوانید خویش و سایت خویش را به آن ها اثبات فرمائید .


2 – رابطه ها

آشنایی , پسندیدن و اعتماد کردن سه اصل دارای اهمیت می‌باشند و بدین معنی که چنانچه شخصی شما‌را بشناسد و فعالیت شمارا بپسندد و به شما اعتماد کند به کسب و فعالیت شما رونق خواهد اعطا کرد و از شما خرید می‌کند و به شما انگیزیه اضطراری برای رویش را خواهد بخشید . چنین موردی زمانبر می‌باشد ولی ارزشش را دارااست .


3 – محتوا

محتوا به به عبارتی میزان که قادر است در نتایج گوگل رده شما‌را ارتقاء بدهد میتواند یوزرها را جذب وبسایت شما کند تا آن ها را به مشتریان همیشگی وبسایت شما تبدیل نماید .


4 – فروش

کسب و عمل شما و فروش آن نباید در هنگامی که دفتر کار شما تعطیل است مختل شود , و در همین راستا شبکه های عمومی میتوانند چاره خیر و خوبی در مقیاس جهانی باشند چون در وقتی که شما در خواب می‌باشید بخش اعظمی دیگر بیدار بوده و میتوانند با کسب و عمل شما رابطه برقرار کنند .


به کدام کانال می بایست متصل شد؟

اکنون قصد آن را دارم تا 4 کانال اجتماعی را به شما معرفی کنم که برای طراحان تارنما که قصد دارا‌هستند با کمترین سعی بیشترین برخورد را داشته باشند , دوچندان کارآمد می‌باشند .


Pintrest

جایی برای کشف جدید هاست به ازای هر pin که شما گشوده مینمایید . کانال ای است اجتماعی که بیش تر از 70 درصد از یوزرها آن را بانوان تشکیل می دهند . ولی بدین مفهوم نیست که آقایان نمی توانند از آن استفاده نمایند . هفتاد میلیون استفاده کننده فعال درین کانال عضو می‌باشند و جایگاهی است برای کشف تولید ها , فرمان های طعام , اثرها هنری , مکان ها و اکثری موردها دیگر . به همین منظور تاءمل می‌کنم آنقدر برای شما دیدنی باشد که همین شرایط فعلی بخواهید یک اکانت برای کسب و فعالیت خویش در آن تولید کنید .
Dribbble

درگیر انجام چه کاری هستید؟ این کانال اجتماعی گروه ای از طراحان را در برگرفته است که هر روزه به سوالاتی جواب می دهند . که مشتمل بر : طراحان وبسایت , پباده سازی های گونه های جلدها , هنرمندان ساخت گونه های آیکون ها و لوگوها و . . . می باشند . این کانال در قضیه پباده سازی های مربوط به تارنما در عالم پیشتاز است و ماهانه لحاظ میلیون ها بازدید کننده تارنما را به جهت خویش جلب می نماید .


Twitter

این کانال به میزان ای کارکشته و دوستداشتنی است که در نظر نگرفتن آن غیرممکن احتمالا . در دنیای روز جاری پباده سازی هر طراح , بلاگر , و هر شخصی که در رابطه با این دنیاست یک اکانت twitter داراست که follower ها متن های آنان‌را پیگیری می نمایند . لیستهای توییتر به شما یاری می نماید تا با آخری تغییرات در فن خویش شناخت یابید .
Facebook

این کانال اجتماعی در ابتدا این لیست جای‌دارد , چون به شما یاری می نماید تا با جامعه مصرف کنندگان و صفحه ها تجاری آن ها آشنا شوید . و به همین جهت است که یوزرها متعددی را جذب خویش کرده است . اشخاص و شرکت ها تجاری گوناگونی به آن متعلق گردیده اند و از این طرز در‌پی استخدام و استفاده اشخاص می‌باشند . این کانال اجتماعی در هر ماه بیشتراز 1 میلیارد استفاده کننده فعال داراست و با عضویت درین کانال بطور حتم می‌توانید به منظور های خویش دست یابید .


هر آنچه راجع به تعامل با مشتری می بایست بدانید


وقت طلاست

برای آنکه پاسخی در خور دقت از follower های خویش اخذ نمائید هیچ وقت آن ها را در انتظار نگذارید تا سایر افراد خدماتی مجانی به آن‌ها ارائه دهند .


مشقت بار کوشی قیمت متعددی دارااست

چرا شخصی می بایست برای کالا و محصول ها شما هزینه نماید؟ چرا بایستی شما‌را استخدام کند؟ رابطه خویش را با follower های خویش انقطاع نمائید چون آن ها برای برگشت به سوی شما عوارض خویش را خواهند یافت .


خوش باشید

هیچوقت نارضایتی خویش را در حوزه‌ کاری که انجام می دهید پیدایش ندهید چون وجود نارضایتی در هر شخصی ارگانیک است . بخندید و خنده رو باشید .


اعتماد

مهمترین موردی که تا به اینجا ارائه شده شده‌است اعتماد و اعتماد سازی است . چون در شرایطی‌که ما یکبار به شخصی اعتماد کنیم به احتمال دوچندان گشوده نیز به وی اعتماد خوا هیم کرد .

در صورتی‌که تا به اینجا بتوانید به یک کدام از مواقعی که بیان شده فعالیت نمائید می‌توانید چه بسا خوب تر از یوزرها شبکه های عمومی کار فرمائید .


3 ابزاری که رابطه شمارا با شبکه های مردمی استوار خیس می نمایند

در اینجا 3 ابزار را معرفی می‌نماییم که می‌توانند ترقی شما در شبکه‌های‌اجتماعی را سرعت داده و به شما در داشتن تجربه ای خوب تر در برقراری با این کانال ها یاری نمایند .


1 – Hootsuite

اینجانب auto poster Google+ خویش را از روش RSS feed وب لاگ شش ماه گذشته نصب نموده ام . و تا روز جاری به صحت عمل می نماید . به یک برهان از Hootsuite استفاده میکنم : به اینجانب امداد می نماید تا چند از امور را بصورت خودکار انجام دهد . Google+ API هنوز تا تکمیل مسافت داشته و در بخش اعظمی از مورد ها استوار نیست به همین علت این خدمت جایگزین قابل قبولی است .

در حقیقت Hootsuite یک سیستم مدیر کانال اجتماعی است که به یوزرها و شرکت های اذن می‌دهد تا از روش یک کنسول مبنی بر اینترنت به شبکه‌های‌عمومی خویش دست یابند . در‌این کنسول قابلیت چک و بررسی همگی اکانت های شما در شبکه‌های‌اجتماعی متعدد بعلاوه تیم ای از ابزارها برای فایده مندی از یک سری اکانت بصورت هم‌زمان موجود است .


2 – Buffer

حقیقتا جای تاسف داشت که اینجانب تحت عنوان یک شخص اعتقادی به‌این نرم افزار نداشتم . البته حدس می زنم که اینک به یک کدام از یوزرها همیشگی آن تبدیل نحس .

Buffer به شما اذن میدهد تا تعدادی اکانت در شبکه‌های‌مردمی مختلف را بصورت هم‌زمان با نیز مدیر نمائید . تمام این مورد ها زیر اینترنت صورت گرفته و شما می‌توانید به همیاری با اعضای مجموعه خویش و نظارت آمار مرتبط با پست های خویش بپردازید . نقطه قوت Buffer این است که مجموعه طراح , Addon آن را برای همه مرورگرهای مشهور ساخت نموده اند . با استفاده از آن شما می‌توانید هر چیزی را که می پسندید به اشتراک بگذارید . که از این دست می شود به کانال هایی همانند توییترف رخ بوک و LinkedIn اشاره کرد .


TweetDeck

TweetDeck ورژن کاربری برای desktop , اینترنت و گوشی و تبلت کانال اجتماعی Twitter است . در حقیقت نرم افزار رومیزی Adobe Air است که با ظاهری ستون بندی شده و منحصر به فرد بفرد پباده سازی شده‌است و انگیزه آن تحت عنوان یک نرم افزار realtime صفحه نمایش کلیه داده ها صرفا در یک نگاه است . در سال 2011 توییتر TweetDeck را خریده و ورژن نو آن را با HTML5 ارائه نمود .

 

معرفی مطالب جالب با لینک منبع...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 9 تاريخ : شنبه 23 تير 1397 ساعت: 14:45