با صرفه سازی برای تارنما های جدید پباده سازی شده | بلاگ

با صرفه سازی برای تارنما های جدید پباده سازی شده

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

طراحی سایت در مشهد

طی 15 سال تجربه ای که تو فعالیت پباده سازی وبسایت دارم , با خیلی از استارتاپ­ها فعالیت کردم و متوجه شدم هیچ کدوم میزان دارایی کافی برای یه کمپین بازاریابی سئوی بی نقص ندارند . اینجانب معمولا به کمپانی استارتاپی که میزان دارایی محدودی داره توصیه نمی کنم سئوکار استخدام نمایند , زیرا به اعتقادوباور اینجانب این میزان دارایی محدود رو میشه جاهای بهتری خرج کرد و برای چشم شدن روی موتورهای کاوش و معرفی برندتون به مردمان , خودتون امور رو به عهده بگیرید . چطوری؟ تو این مقاله براتون توضیح خواهم بخشید . 
برندتونو بسازید 
گوگل شیدا برندهاست , پس بذارید گوگل بدونه شما تو برنامه کودکان بدون شوخی می باشید , اعتمادسازی فرمائید و برای وب­سایتتون قدرت بسازید . یک کدام از راههای برندسازی جستن شبکه‌های‌مردمی و ثبت برندتون در اونهاست . اگه می‌خواهید بدونید نام برندتون روی کانال ها ثبت نشده باشه میتونید از تارنما  KnowEm استفاده نمائید . 
تنها کافیه نام برندی رو که تو فکرتونه تو نوار جستجوی این وب سایت تایپ نمایید و بهتون نشون میده روی چه شبکه‌های‌عمومی این نام ثبت نشده و شما میتونید روی اونها با نام مارک خودتون پروفایل بسازید . 
این وب سایت رایگانه , ولی اگه بخواهید براتون اکانتهایی رو که پیدا کرده ثبت کنه , این عفو پولیه . اینجانب خودم به شخصه از این بخش از خدماتش استفاده نکردم و نمیتونم بهتون پیشنهادش کنم . 
برندسازی به گوگل اثبات میکنه که شما تو برنامه کودکان دور از شوخی می‌باشید و اراده موندن دارید . اکانتها رو بدون نقص ثبت فرمایید تا بتونید روی برگه تون عکس و لوگو بذارید . اینطوری برندتون خوب تر چشم میشه و علاوه بر فهرست نتایج گوگل , در فهرست نتایج سرچ فیلمها و عکسها نیز نمایش داده خواهد شد . 
نکته تخصصی : 
در کنار این‌که URL وب­سایتتونو بدین شبکه‌های‌مردمی طولانی تر می کنید , بیشتر این اکانتها بهتون قابلیت و امکان اضافه کردن پیوند به بقیه اکانتهای اجتماعی­تون رو نیز میدن . به عنوان مثال هنگامی اکانت یوتیوب میسازید , میتونید ازش به بلاگر , فیسبوک و غیره نیز پیوند بدید . 
برندسازی می بایست اولی اقدامی باشه که برای بازاریابی سئو انجام میدید و می بایست در کنار مورد بعدی که خواهم ذکر کرد بکار بره . هنگامی روی اکانت کانال اجتماعیتون از کلیدواژه های دلخواه استفاده نمائید , زیرا کلیه این اکانتها به وب سایت استارتاپ شما اشاره دارا هستند , گوگل تماما متوجه مسئله سایتتون میشه و اونو برای سرچ های دارای ارتباط نمایش میده . 
تحقیق کلیدواژه 
اینجانب خیلی از سایتها رو دیدم که برای جذب ترافیک یه خروار کلیدواژه داشتند , البته کلیدواژه هایی که استفاده کرده بودند هیچ ربطی به کسب و کارشون نداشت و در سود ترافیکی که جذب می نمایند , کسایی نیستند که به کسب و عمل اونها نیاز داشته باشند . خیلی از استارتاپ ها نیز میپندارند همین که محتوا بذارن روی وبلاگشون دیگه میتونن از گوگل ترافیک بگیرن . قسمتی از این تامل بر میگرده به فرمانروا بودن محتوا و این‌که گوگل دلداده محتوای جدید است . البته گونه های اینجاست که‌این محتوای نو می بایست در جهت کسب و فعالیت شما باشه . اینجاست که تحقیق کلیدواژه واجب میشه ; یعنی بایستی بدونید برای چه کلیدواژه هایی می‌خواهید جايگاه بگیرید و این کلیدواژه­ها چقدر ترافیک میتونن برای سایتتون بیارن . تحقیق کلیدواژه یکی مهم ترین قسمتهای سئوست . فارغ از این‌که بدونید هدفتون چیه , تنها وقتتونو تلف می کنید . 
یک کدام از ابزار مد نظر اینجانب برای تحقیق کلیدواژه  SEMRushاست که نیز ورژن مجانی داره و نیز مبلغی , ولی برای آغاز فعالیت می پندارم ورژن رایگانش بتونه ایده های خیر و خوبی بهتون بده . تو بخش تحقیق کلیدواژه این ابزار , حجم سرچ رو برای کلیدواژه های متعدد میتونید ملاحظه کنید ( در ماه چندین نفر فلان کلیدواژه خاص رو سرچ کرده اند ) و بهتون پیشنهادهایی نیز میده . تنها می بایست خودتون تعدادی تا کلیدواژه تو ذهنتون داشته باشید و در موردش تحقیق نمائید و شایسته ترین رو تعیین نمائید . 
برای مثال میتونید عبارت ( پباده سازی تارنما ( رو سرچ نمایید , SEMRush براتون حجم سرچ این کلیدواژه و بقیه لغات دارای اهمیت دارای ربط رو براتون نمایش میده . 
تحقیق از حریف با SEMRush 
میتونید از رقیبتون نیز تحقیق نمایید و ببنید رقیبانتون برای چه کلیدواژه هایی جايگاه گرفتنه­اند و از کلیدواژه هاشون ایده بگیرید و برای کمپین خودتون استفاده نمائید . تنها کافیه دامنه رقیبتونو اسکن در بخش تحقیق دامنه یا این که domain research این ابزار پیست نمایید . 
با فهرست کلیدواژه ها چه عمل کنیم 
یه فهرست از کلیدواژه هایی که می خواهید تو پستهای وبلاگتون استفاده فرمایید و یه فهرست از کلیدواژه های مهم وبسایت - که به نیکی جور کمپانی و کارتونو به گوگل نشون میده - پیدا فرمایید . کلیدواژه هایی که حجم سرچ بالاتری دارا‌هستند , بعنوان کلیدواژه اساسی و کلیدواژه هایی که طولانی ترند و حجم سرچشون کمتره برای پستهای وبلاگها مناسبند . 
سئوی داخل - برگه 
دو دسته سئو وجود داره : سئوی باطن - ورقه و سئوی برون - ورقه . سئوی داخل - ورقه به هر دسته باصرفه سازی میگن که در وب سایت خودتون اعمال می‌کنید ولی سئوی برون - ورقه به باصرفه سازی و لینک و پیوند سازی هایی میگن که روی سایتهای دیگه انجام میدید و به وب سایت خودتون وصل میشن . 
سئوی داخل - برگه برای درجه دریافت کردن برای کلیدواژه ها ضروریه , زیرا گوگل از اینجاست که به قضیه سایتتون پی میبره . برای جايگاه به چنگ آوردن برای کلیدواژه های رقابتی این عمل به تنهایی کفاف نمی دهد , ولی فارغ از اون نیز نمیشه سکو گرفت . 
سئوی برون - برگه مشابه رأی هایی میمونه که سایتهای دیگه به تارنما شما میدن . البته قیمت همگی این رأی ها با نیز برابر نیست , می بایست تلاش فرمایید از سایتهای باکیفیت­تر رأی توده نمایید تا بیشتر به دیده گوگل بیایید . تو این نصیب بیشتر با متادیتا رمز و عمل داریم . متا دیتا به داده هایی میگن که گوگل و روباتهای دیگه میخونن و از روی اونها به زمینه سایتتون پی می برند . متا دیتایی که ما باهاش فعالیت داریم مشتمل بر تیتر برگه , توصیفات و آلت تگهای تصاویرند . بایستی از فهرست کلیدواژه های حساس در‌این قسمتها استفاده فرمایید و این کلیدواژه ها رو در وبسایتهای دیگه نیز بکار بگیرید . 

 

طراحی سایت در مشهد,...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 14:47