گزینه های آزار دهنده در پباده سازی سایت

ساخت وبلاگ
چکیده : سئو در مشهد های آزار دهنده در طراحی سایت آیا تا به حال به این نکته اندیشیده اید که ممکن می باشد طرا... با عنوان : گزینه های آزار دهنده در پباده سازی سایت بخوانید :

سئو در مشهد
های آزار دهنده در طراحی سایت آیا تا به حال به این نکته اندیشیده اید که ممکن می باشد طراحی سایت شما برای کاربرانتان آزاردهنده باشد؟ در بحث پباده سازی سایت، آگاهی از مواردی که ممکن می‌باشد برای یوزرها ناخوشایند باشد اهمیت متعددی دارد، مگر این‌که شما تمایلی برای مراجعه دوباره کاربران به سایت نداشته باشید . در حالتی‌که اینترنت سایتی را می شناسید که از حیث شما دارنده پباده سازی آزاردهنده است، این مطلب را به صاحبان آن تارنما معرفی کنید . 

آیا تا به اکنون به این نکته اندیشیده اید که ممکن می‌باشد طراحی سایت شما برای کاربرانتان آزاردهنده باشد؟ در مشاجره طراحی سایت، دوراندیشی از مواقعی که ممکن می باشد برای کاربران نا مطلوب باشد اهمیت متعددی دارد، مگر اینکه شما تمایلی برای مراجعه دوباره کاربران به وبسایت نداشته باشید . در شرایطی‌که وب سایتی را می شناسید که از لحاظ شما دارنده طراحی آزاردهنده است، این مطلب را به صاحبان آن وبسایت معرفی فرمائید . 

بسیاری از شرکت های پباده سازی سایت، در نصیب بالای کاغذ از یک فولدر فلش مموری استعمال می نمایند . استعمال از فولدر های فلش دربردارنده تصاویر گرافیکی متحرک و شناور به همراه یک موسیقی ملایم می تواند فضای بسیار زیبایی را برای کاربر آماده کند . ولی پس از یه خرده گشت و گذار در وبسایت این زمینه دوچندان آزار دهنده می شود، چون با هر کلیک بر روی صفحه، پوشه فلش مموری مجددا از آغاز استارت می شود . وب سایتی که در ابتدای امر برای استفاده کننده مضاعف خوشایند بود در برهه زمانی کوتاهی به یک برهان آزاردهنده مبدل می گردد که تمرکز کاربر را از بین برده و تلاوت مطالب کاغذ را برای او مشکل می نماید . 

طراحی وب سایت آزاردهنده پیرامون همین زمینه مشاجره می کند . اکثری از صاحبان تارنما به ویژه افرادی که برای اولین توشه تصمیم به پباده سازی وبسایت می گیرند، به پیاده سازی ایده های خویش همراه با یک طراحی بیش از حد اصرار می ورزند . 
داشتن یک هدر (Header) جذاب برای صفحه های وبسایت بد نیست، البته آیا حقیقتا آشفته کردن ذهن استفاده کننده با استفاده از آن ضرورت دارد؟ 
صاحبان وبسایت اغلب این نکته را فراموش می کنند که سایتشان باید پیامی برای کاربران در جهت معرفی شرکت باشد، خیر مکانی برای سناریو مقدار توانایی طراحان وب سایت . 

آیا 
پباده سازی سایت شما آزاردهنده است؟ داشتن وب سایتی با پباده سازی آزاردهنده کار دشواری نیست و بسیاری از صاحبان سایت بطور تحمیلی در این موضوع پیشرو می‌باشند . 
با تحلیل موارد زیر در وب سایتِ خویش از آزاردهنده بودن سایتتان آگاه شوید: 
1- 
موسیقی زمینه: در صورتیکه شما صاحب و مالک یک رادیوی آنلاین یا این که مغازه تولیدات صوتی نیستید، استعمال از فولدر های صوتی در پس زمینه صفحه های وب سایت ضرورتی ندارد . 

2- 
فونت های بزرگ: اگر وب وب سایت شما برای افرادی که مبتلا ناتوانی بصیرت می باشند ساخته نشده است، به کار گیری از فونت های گرانقدر درست نظیر فریاد زدن به روی کاربران وب سایت می باشد که زمینه پسند هیچ کاربری نمیباشد . 

3- 
فونت های کوچک: در‌حالتی که مایلید یوزرها مطالب سایت شما را به راحتی بخوانند، از فونت های ریز به کارگیری نکنید . 

4- 
پیغام های تمام صفحه: نمایش داده ها بر روی یکدیگر در طراحی وبسایت می توانند فراوان مفید و کاربردی باشند، اما نه برای کوبیدن یک پیغام بر فیس کاربر . کارایی نکنید کاربران را ناچار به خواندن پیغام های خود فرمایید . 

5- 
پنجره های پاپ آپ: در‌صورتی‌که چه امروزه در اکثری از مرورگر ها پنجره های پاپ آپ مسدود می شوند، اما بسیاری از صاحبان سایت همچنان به به کارگیری از آن ادامه می دهند . نصیب آزاردهنده پاپ آپ ها این هست که ما اکثر اوقات اطلاعات مفید را نیز در فیض مسدود شدن پاپ آپ ها از دست می دهیم . 

هر یک از یوزرها اینترنت لیستی شبیه را در این زمینه برای خود دارند، حتی شما نیز ممکن می باشد موارد بیشتری را در ذهن خود داشته باشید . در این مطلب کارایی کردیم تا لیستی از مهمترین و متداولترین مورد ها آزاردهنده پباده سازی وبسایت را بیان نموده و این مبحث را مسئله دقت صاحبان تارنما قرار دهیم . برای شما به تیتر یک صاحب وب سایت خوشایند نخواهد بود که پس از صرف بازه زمانی فراوان برای طراحی وبسایت خویش دریابید فیض کار برای کاربرانتان آزار دهنده هست . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبعسئو در مشهد,...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 12 تاريخ : سه شنبه 8 خرداد 1397 ساعت: 17:15