معرفی وبسایت های دزد محتوا به گوگل معرفی

ساخت وبلاگ
چکیده : سئو در مشهد سایت های سارق محتوا به گوگل وب سایت منشاء یا سارق محتوا؟یکی از مشکل‌ها با اهمیت وب... با عنوان : معرفی وبسایت های دزد محتوا به گوگل معرفی بخوانید :

سئو در مشهد
سایت های سارق محتوا به گوگل وب سایت منشاء یا سارق محتوا؟یکی از مشکل‌ها با اهمیت وبمستران و کسانی که در موضوع ایجاد و نشر مطالب منحصربه‌فرد فعالیت می نمایند وبسایت هایی میباشند که دارای سکو و رنک مطلوب در نتایج گوگل بوده و به راحتی با کپی کردن مطالب، مخاطب بیشتری را برای خویش جذب می‌نمایند .با یک نگاه گذرا به فروم های تخصصی سئو در ایران متوجه میشویم که سوال بخش اعظمی از یوزرها اینترنتی همین می باشد . 

وبسایت 
منبع یا دزد محتوا؟ یکی از مشکل‌ها اساسی وبمستران و افرادی که در زمینه تولید و انتشار مطالب منحصر فعالیت میکنند وبسایت هایی هستند که دارای رتبه و رنک مطلوب در نتایج گوگل بوده و به راحتی با کپی کردن مطالب، مخاطب بیشتری را برای خویش جذب مینمایند .با 
یک نگاه زود گذر به فروم های تخصصی سئو در ایران متوجه میشویم که سوال اکثری از کاربران اینترنتی همین است: چرا 
وب سایت های گرانقدر با کپی کردن مطالب هر روز بازدید کننده بیشتری جذب مینمایند و به وسیله گوگل جریمه نمیشوند؟ چرا 
مطلبی که بوسیله اینجانب تهیه و منتشر گردیده رده زیر تری نسبت به سایت اسکن کننده در نتایج گوگل دارد؟ در 
بیشتر موارد هنگامی شما تیتر مقاله خویش را در گوگل کاوش میکنید متوجه میشوید که رده آن‌ها در نتایج گوگل از وبسایت شما خوب تر بوده و در کار نه صرفا توسط گوگل جریمه نمی شوند بلکه ممکن می باشد سایت شما بعنوان کپی کار شناخته شود! توجه 
بیشتر گوگل به وبسایت های سارق محتوا مت کاتس رئیس ارشد مبارزه با اسپم گوگل در برگه توییتر فردی خود اعلام کرده هست که طرح جدیدی برای مبارزه با این وب سایت های به اصطلاح مبداء در لحاظ دارد و از وبمستران درخواست کرده تا از روش فرمی معلوم آن ها را به گوگل معرفی نمایند . 
این وب سایت ها که به اصطلاح Scraper خوانده می گردند هدف بعدی الگوریتم های گوگل خواهند بود وشاید دوران آن رسیده می‌باشد که انتقام خسارت های وارد شده به خود را از آن‌ها بگیرید! 


در 
این فرم چند مورد حیاتی از شما در خواست میگردد تا بوسیله مجموعه پیکار با اسپم گوگل نظارت شوند: 
نشانی کاغذ ای از وبسایت شما که مطلب خویش را در آن منتشر کرده اید . 
نشانی برگه ای که محتوای شما را اسکن کرده می‌باشد . 
آدرس صفحه نتایج کاوش که نشان می‌دهد این وبسایت رتبه بهتری نسبت به شما کسب کرده می باشد . 
و در غایت قبول شرایط و قانون ها کامل شدن فرم . 
پشنهاد میدهیم که در بازه تکمیل این فرم به حساب کاربری خود در گوگل نظیر جیمیل وارد شده باشید چون درخواست شما جنبه رسمی تری خواهد داشت . پیشین از تکمیل این فرم بایستی بدانید که تارنما Scraper دقیقا به چه سایتی گفته میگردد و در چه مواقعی بایستی از این فرم استعمال کرد .( 
فرم معرفی تارنما های اسکن کننده مطالب) چه 
سایت هایی را میتوان بعنوان Scraper گزارش داد؟ 
با توجه به تعریفی که در سایت ویکی پدیا از تارنما های Scraper یا عده کننده محتوا از اینترنت، ارائه شده می باشد . وبسایت هایی که محتوای خود را از سایت های دیگر جمع آوری میکنند و انگیزه آن‌ها در نهایت جذب مخاطب بخش اعظم و فروش تبلیغات در تارنما می باشد Scraper خوانده می‌شوند . این وبسایت ها عموما با ارائه تبلیغات یا این که فروش بک پیوند در وب سایت خود به بهبود رنک وب سایت های دیگر یاری کرده و از این راه و روش درآمد کسب میکنند . 

اسم سایت ها با اعتنا به عدم آشنایی برخی دوستان با عبارت دزد محتوا حذف گردید! دزد محتوا جایگزین عبارت Scraper در زبان انگلیسی هست و مفهوم آن به وب سایت هایی برمیگردد که مطالب خویش را از منابع دیگر و از وبسایت های اینترنتی عده آوری میکنند . با دقت به عدم وجود قانونی مشخص و معلوم برای حق کپی رایت در کشور‌ایران و چه بسا دنیا این مورد نیمتواند پیگرد رسمی مشخصی بهمراه داشته باشد . خود سایت های گوگل و یاهو نیز به نوعی در هم اکنون انجام این فعالیت میباشند البته با توجه به خط مش تلاش آنها و انگیزه حیاتی موتورهای کاوش از خوانش صفحه های تارنما ها، این امر برای همگان پذیرفته گردیده هست . 

با این تعریف وب سایت هایی نظیر X، Y، Z و W در‌صورتی‌که به روند کاری کنونی خویش ادامه دهند همگی در آتی با مشکلات بزرگی مواجه خواهند شد البته تارنما هایی مثل A، B و C که مطالب مخصوص و تخصصی ارائه ارائه می کنند و درآمد خویش را از تبلیغات کسب میکنند کماکان منزلت مناسب و حقیقی و واقعی خویش را مراقبت خواهند کرد . 

چنانچه شما هم با مشکلاتی اینچنین مواجه شده اید بهتر است که همین امروز این فرم را تکمیل فرمایید تا شاید در آتی به جایگاه حقیقی خویش در نتایج گوگل بازگردید و درس خیر و خوبی به اشخاصی که به راحتی از زحمات شما در جهت منافع شخصی خویش فایده میبرند داده باشید . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبع...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت: 15:11