سئو در مشهد

ساخت وبلاگ
چکیده : لزوم تغییر استراتژی سئو بر مبنا زمینه محتوا لزوم تغییر‌و تحول استراتژی سئو بر شال... با عنوان : سئو در مشهد بخوانید :

لزوم 
تغییر استراتژی سئو بر مبنا زمینه محتوا لزوم 
تغییر‌و تحول استراتژی سئو بر شالوده زمینه محتوا اجازه ندهید کسی رمز شما را کلاه بگذارد . سئو چندان نیز پیچیده نیست . یک فرمول جامع با ۴ قسمتی از مهم برای سئو وجود داراست که هر کس بخواهد کمپین‌های سئوی موفقی داشته باشد باید این ۴ بخشی از را به صدق به عمل بگیرد: محتوا، لینک‌ها، با صرفه سازی داخل وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی . 

لزوم 
تغییر استراتژی سئو بر پایه زمینه محتوا اذن ندهید کسی راز شما را کلاه بگذارد . سئو چندان هم پیچیده نمی باشد . یک فرمول جامع با ۴ بخشی از حیاتی برای سئو وجود دارد که هر کس بخواهد کمپین‌های سئوی موفقی داشته باشد بایستی این ۴ قسمتی از را به صدق به کار بگیرد: محتوا، لینک‌ها، با صرفه سازی درون وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی . 
مهم ترین 
استدلال موفقیت کمپین‌های سئو چیزی نیست جز عمق! عمق مناسب تلاش‌های شما، به زمینه محتوا و روش همت رقابت شما بستگی دارااست . توسعه یک استراتژی خوب به تفکر، محاسبه و بازه احتیاج داراست . 
در صورتیکه همگی این مورد ها برای شما کافی نبود، باید اهداف مختلفی برای سئو در حیث بگیرید . باهوش فیشکین تا قبل از این در Moz این اهداف را به طور بدون نقص و جامع مورد نظارت قرار داده، بنابراین اینجانب در اینجا تنها به خلاصه‌ای از آن‌ها اشاره می‌کنم: سئو برای ترافیک خام، سئو برای فروش در بازرگانی الکترونیک، سئو برای دانایی و برندینگ، سئو برای کسب حق اولویت و بازاریابی مستقیم، سئو برای رئیس اعتبار، و سئو برای تاثیر ایدئولوژیک . 
شما می بایست بر شالوده اهدافی که برای کسب‌وکار خود معلوم کردید و همین‌طور بر مبنا عمق‌های مختلف راهکار زمینه نیاز برای زمینه محتوا، تاکتیک‌های سئوی قابل قبولی را برای خودتان تعیین فرمائید . 
برای اینکه بتوانید در زمینه محتوا موفق رقابت باشید، ابتدا می بایست تحقیق جامعی در زمینه این موضوع انجام دهید و در این خط مش از اجزای همگانی سئو به کار گیری کنید: پژوهش بازار، جستجو رقبا، جست‌وجوی کلمات کلیدی، محتوا، لینک‌ها، با صرفه سازی درون وب‌سایت، و شبکه‌های اجتماعی . 

پژوهش 
بازار و جستجو رقبا حریف 
شما کیست؟ صنعتی که شما هدف گرفته‌اید چقدر عمق دارد؟ شما هیچ وقت نباید یک کمپین سئو را کورکورانه آغاز کنید، البته در عین هم اکنون هیچ گاه هم نباید کمپین رقبای خود را عینا کپی کنید . انجام یک پژوهش بازار در بین رقبای‌تان به شما یاری می کند که بدانید دقیقا چه اندازه از محتوای آن‌ها تعامل و اشتراک گذاری اجتماعی جذب می‌کند، چه اندازه از راهکار آن‌ها به مالکیت لینک اختصاص یافته، آنان چقدر روی محتوا تمرکز دارند، چه لغات کلیدی‌ای را تگ می‌کنند، و بسیاری داده ها دیگر که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید رده اولیه را تصاحب نمائید . 

می بایست یک توشه دیگر تاکید کنم: از اسکن کردن راهکار رقبای خود انقطاع جلوگیری کنید . شما نمی‌دانید که گوگل با یک لینک و پیوند یگانه یا بخشی از یک محتوا دقیقا چطور بازخورد می‌کند، مگر این که واقعا در سئو متخصص باشید . اسکن کردن استراتژی رقبا میتواند به جریمه‌های سئو ختم شود . چنانچه به جای کپی کردن از دیگران، از استراتژی خودتان و روش‌های قضیه تایید گوگل به کارگیری نمائید گشوده نیز می توانید رقبای خود را شکست دهید . این فعالیت امداد می‌کند که به شکل موثری قضیه وب لاگ خویش را دنبال کنید و رقبای خویش را باخت دهید . جدید در این رخ دیگر هر لحظه نگران این هم نیستید که مشمول جریمه‌های الگوریتم‌های پاندا یا پنگوئن قرار بگیرید . 

ولی می دانم که بعضا از تغییرات والا در الگوریتم‌ها، استراتژی‌های سئوای که برخی‌ها فکر می‌کردند استراتژی‌های خیر می باشند را بی ارزش و به درد نخور می کند . ایراد اینجاست که بعضا از استراتژی‌های سئوای که بعضی‌ها اندیشه مینمایند استراتژی‌های خوب و تایید شده‌ای هستند، چندان هم تایید شده نیستند و چه بسا گهگاه مخالف استراتژی‌های استاندارد طبقه بندی میشوند . 

متاسفانه این یقین در موضوع برخی از استراتژی‌های سئو همه‌گیر گردیده می باشد که اکثریت تامل می نمایند این راهکارها به طور کامل موثر و بی دردسر هستند البته وقتی در راهنمای گوگل به توجه چک نمائید متوجه می شوید که این استراتژی‌ها به هیچ وجه تایید شده نیستند . یک مثال از همین استراتژی‌ها، چرخ‌های لینک (Link Wheels) نام دارد که در صورتی عالی محاسبه کنید می بینید که این استراتژی از نظر گوگل ممنوع است . چنانچه بیش از حد دست به دامن این راهکار بشوید ممکن می باشد بوسیله الگوریتم پنگوئن جریمه شوید . یک ضابطه در این مسئله وجود دارد که می بایست مدام به یادتان باشد: درصورتی که شک دارید که یک لینک و پیوند ارزشی به محتوای شما طولانی تر می‌نماید یا نه و صرفا به حافظه سئو میخواهید آن را طولانی تر کنید، خوب تر می‌باشد ابدا آن لینک را نگیرید . 

جست‌وجوی 
کلمه ها کلیدی رقبای 
من برای جذب ترافیک از چه لغت ها کلیدی‌ای به کار گیری می‌کنند؟ پیدا کردن لغات دارای اهمیت مناسب یکی از مهم ترین قدم‌ها در یک کمپین سئو به اکانت می‌آید . لغت ها با اهمیت ستون فقرات سئو می‌باشند و راهکار شما را هدایت می نمایند – شما بایستی رقبای خود را زمینه پژوهش قرار دهید و ملاحظه کنید که آن‌ها چطور از کلمه ها حساس استعمال می نمایند . شما نه تنها بایستی باصرفه سازی باطن وب‌سایت رقبای خود و طرز به کار گیری آنان از لغات حساس را مسئله تحقیق و بررسی قرار دهید، بلکه بایستی بتوانید نظارت فرمائید و مشاهده کنید که این لغات اساسی چقدر جست‌وجو می شوند و چقدر میتوانند برای شما ترافیک تولید کنند . هنگامی بالاخره یک لیست از کلمات مهم مناسب تهیه کردید، میتوانید یک روز‌نگار محتوا درست کنید و آنگاه موضوعات مناسب برای محتوای خویش را تعیین نمایید . 

محتوا 
رقبای 
من چقدر محتوا تولید می‌کنند؟ موضوع این نمی باشد که محتوایی تولید نمایید که طولانی باشد، یا این که از حیث خودتان ایده‌های جالبی داشته باشد . حساس این هست که محتوایی ساخت نمائید که جذاب باشد به طوری که بازدیدکننده‌ها به دنبال کردن آن محتوا اهمیت بدهند و دوست داشته باشند آن محتوا را با دوستان خودشان به اشتراک بگذارند و عزیزان آنها هم آن محتوا را با دوستان خوب خودشان به اشتراک بگذارند . 

هیچ کس محتوای خسته کننده را به اشتراک نمی‌گذارد . به اشتراک گذاری محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی را در اصطلاح تقویت اجتماعی می‌گویند و این تقویت اجتماعی می تواند مقدار تعامل با محتوای شما را در حد چشم‌گیری ارتقا بدهد (در قضیه اشتراک گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی در ادامه همین مطلب عمده توضیح خواهم داد) . به همین یاد ضروری میباشد که تحقیق فرمایید تا بدانید رقبای شما چقدر محتوا ایجاد میکنند و کدام بخش از محتوای ساخت شده بوسیله آن‌ها بیش از تمامی چیره می‌باشد . پیشنهاد می کنم بازاریابی محتوا یا لینک و پیوند بیلدینگ؟ رو هم مطالعه نمائید . 

در 
هر مطلب یک سری کلمه و واژه می‌نویسند؟ بیشتر 
مقاله‌ها آنها به طور متوسط یکسری کلمه دارد؟ هر 
هفته یکسری مقاله در وبلاگ‌شان منتشر می‌کنند؟ هر 
ماه یکسری مقاله در وبلاگ‌شان منتشر می‌کنند؟ در 
مقاله‌های خودشان چطور از لغات و لغات حیاتی استفاده می‌کنند؟ با بررسی کردن ۵ تا ۱۰ رقیب برترتان و تهیه یک گزارش با این اطلاعات، دیگر مجهز به داده ها قابل قبولی هستید که با آن می‌توانید به رقابت با رقبای خود بپردازید . 

لینک‌ها 
کدام 
یک از رقبای اینجانب جریمه شده‌اند؟ آیا آن‌ها لینک‌های بدی در کارنامه خویش دارند؟ لینک‌ها دیگر مثل قبل میزان حتمی برد در سئو نیستند، البته کماکان به عنوان یکی از بخش‌های حیاتی کمپین‌های سئو به قوت خود باقی مانده‌اند . به همین یاد باید کارنامه لینک‌های رقبای خود را مسئله چک موشکافانه قرار دهید . با چنین تحقیقی روی ۱۰ حریف برتر خودتان، می توانید بدانید کدام لینک‌ها در گوگل بیشترین و شایسته ترین نتایج را برای این وب‌سایت‌ها به ارمغان آورده‌اند . 

اما باز ضروری هست که حواس‌تان به جرایم باشد: از کارنامه لینک‌های رقبای خود به عنوان یک راهکار سئو برای خودتان نسخه برداری نکنید . شما می توانید از کارنامه لینک‌های وب‌سایت‌های رقیب خودتان امداد بگیرید و به دنبال وب‌سایت‌هایی بروید که بیشترین قیمت و کیفیت را دارا میباشند و این کار از لحاظ گوگل کاملا استاندارد و تایید شده است . با تمرکز کردن روی وب‌سایت‌های کیفیت خوب در مورد عمل وب‌سایت خودتان و وب‌سایت‌هایی که از نظر گوگل گران بها قلمداد می‌شوند، می‌توانید گوی سبقت را از رقبای خود بربایید . 

یادتان باشد که استراتژی‌های کسب پیوند در هر موضوعی گوناگون هست . دقیقا به همین دلیل می‌باشد که تحقیق کردن در مسئله موضوعات مختلف و ایجاد تغییر در راهکار سئو بر شالوده قضیه فراوان با اهمیت می باشد . این کار نه صرفا روی راهکار کسب پیوند شما تاثیر می‌گذارد، بلکه روی جست‌وجوی لغت ها با اهمیت نیز موثر می‌باشد . هر موضوعی اصطلاحات تخصصی منحصر به فرد به خودش را دارااست و این روی طرز جست‌وجوی یوزرها در قضیه آن زمینه تاثیر شگرفی دارد . درصورتی که تمام عملکرد خود را روی این تحقیق بگذارید، می‌توانید کمپین سئوی کارآمدی ساخت نمایید که همه نتایج دلخواه شما را در اختیار شما قرار دهد . 

سئو 
درون وب‌سایت رقبای 
من چطور از سئو داخل وب‌سایت خود استفاده می‌کنند؟ این هم یک عدد دیگر از مورد ها مهمی می‌باشد که بر حسب موضوع و همین‌طور لغت ها و عبارات اصلی می تواند متفاوت باشد . به تیتر مثال در یک زمینه دعوا شاید حتمی باشد از لغات مهم تخصصی به همراه مترادف‌ها و متضادهای این لغات دارای اهمیت استفاده شود، در حالی که یک موضوع دیگر ممکن است به به کار گیری از کلمات دارای اهمیت به طور کامل بی آلایش و غیر پیچیده تهیدست باشد . 

کلیدی‌ترین 
قدم در این مرحله از تحقیق این می باشد که مورد ها تحت را در مورد ۱۰ حریف برتر خویش شناسایی کنید: 
رقبای 
شما با کلمات مهم درون وب‌سایت خود چه فعالیت می‌کنند؟ چطور 
از این عبارات در تگ تایتل به کارگیری می‌کنند؟ چطور 
از این کلمات در توضیحات متا به کار گیری می‌کنند؟ چطور از این لغات در کلمه ها اصلی متا به کارگیری می‌کنند؟ (نه! گوگل لغت ها مهم متا را در رنکینگ به اکانت نمی‌آورد . ولی در تراز پیش-فهرست کردن نتایج جست‌وجو، کلمات اصلی متا را هم قضیه تحلیل قرار می‌دهد .) 
این 
کلمه ها با اهمیت را چطور در محتوا به فعالیت می‌برند؟ تناوب استفاده از کلمه ها حساس در وب‌سایت‌های رقیب چقدر است؟ (یادتان باشد که مراد من در اینجا تناوب عبارات دارای اهمیت از نظر ارتباط است، نه تراکم . در صورتی‌که بیش از حد از لغات اصلی تکراری به کارگیری فرمایید می‌توانید مشمول جریمه الگوریتم پاندا شوید .) 
حتی راهکار داخل وب‌سایت و عبارات اساسی نیز بسته به مورد قادر است متغیر باشد . بدین ترتیب با اهمیت است که به اعتنا ارزیابی فرمائید و ببینید رقبای شما چطور از لغات و لغات دارای اهمیت داخل وب‌سایت خود به کار گیری مینمایند . 

شبکه‌های 
اجتماعی چطور 
می‌توانم دسترسی اجتماعی محتوای خویش را تقویت کنم؟ در سال‌های اخیر در مسئله شبکه‌های اجتماعی اطلاعات اشتباه فراوانی منتشر شده است . حجم این اطلاعات خطا آنقدر دوچندان بود که مت کاتس سال قبل توضیح بخشید که سیگنال‌های اجتماعی فیسبوک و توییتر منتخب از الگوریتم‌های رنکینگ موتور جست‌وجوی گوگل نیستند . 

پس در صورتی‌که چنین است، بها شبکه‌های اجتماعی در کجاست؟ قیمت شبکه‌های اجتماعی در تولید اعتماد و اعتبار با گوگل از روش ارائه محتوا به مخاطبان حقیقی و واقعی هست . با تحت نظارت قرار دادن فعالیت‌های رقبای خویش در شبکه‌های اجتماعی ، میتوانید بفهمید که چه مورادی در مسئله مورد مشاجره شما داغ می باشد و در نتیجه برد و اعتبار بیشتری به یاور می‌آورد . 

چه کسی بیش از کلیه محتوا را بازنشر می‌کند؟ این واحد سنجش به شما امداد می نماید که بدانید در آن مسئله خاص چه کسانی در شبکه‌های اجتماعی نقش حساس را بازی می کنند و به عنوان افراد تاثیرگذار شناخته می شوند . سپس می‌توانید با به اشتراک گذاری محتوای خود با این اشخاص تاثیرگذار، اعتنا انها را به محتوای خودتان جلب فرمائید . 
چه 
مدل محتوایی بیش از کلیه به اشتراک گذارده می‌شود؟ چه مدل محتوایی در میان ۴ کانال اجتماعی والا جهان یعنی فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس و لینکداین بیشترین میزان تعامل را به سمت خود جذب می‌کند؟ (تعامل‌هایی نظیر لایک و بازنشر محتوا .)
چه 
وقتی محتوا بیش از هر زمان دیگری لایک یا بازنشر می‌شود؟ سئو در مشهد
چه گونه به اشتراک نهاده می‌شود؟ چرا 
یک دسته یگانه از محتوا بیش از هر نوع محتوای دیگری لایک و بازنشر می‌شود؟ سوای 
تغییر‌و تحول استراتژی سئو بر شالوده موضوع، شما یک بازنده هستید هر جست‌وجویی در گوگل به اندازه خویش کلمه ها حیاتی میتواند مختلف باشد، از به فعالیت بردن عبارات مفرد و جمع گرفته تا به کارگیری از لغات مترادف یا این که متضاد . با انجام پژوهش ها موشکافانه در مسئله قضیه انگیزه محتوای خود، شما می‌توانید استراتژی سئوی خود را بر پایه موضوع تغییر و تحول دهید . شخصی سازی و ساخت تغییر و تحول در راهکار سئو گام مهمی است زیرا دیگر استراتژی‌های کلیشه‌ای سئو کارساز نیستند . جست‌وجو در ۵ سال گذشته با وجود الگوریتم‌های یکسری لایه‌ای گوگل، پیچیده شده است . دیگر به سادگی قبل نمیباشد که خیلی سهل و آسان تنها حتمی باشد بدون تحقیق چندین کلمه و واژه کلیدی انتخاب کنید، محتوای خود را تولید کنید، وب‌سایت خویش را در یکسری دایرکتوری ثبت فرمائید و آن‌گاه پیشرفت نمایید . 

جست‌وجو هم اکنون یک عدد از منابع بلندمرتبه فروش برای بخش اعظمی از شرکت‌ها هست . درحال حاضر دیگر تنها از شیوه انجام پژوهش ها جامع و بدون نقص در مورد رقبا و تغییر‌و تحول راهکار سئو به شکل مطلوب و بر مبنا مورد محتوا است که میتوانید پیروز شوید . در شرایطی که از به عبارتی اولِ راه و روش مخاطبان انگیزه خود و پیچیدگی‌های زمینه محتوای خود را شناسایی نکنید، خلل ها مالامال هزینه‌ای برای شما و برندتان به وجود خواهد آمد . 
در‌صورتی‌که هنوز صحبت من را اعتقاد ندارید به این گزاره اعتنا کنید: هیچ کس تا به حال با دنبال کردن لینک‌های یک وب‌سایت در زمینه لوله‌کشی، موفق به خرید آنلاین پیتزا نشده هست . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبعسئو در مشهد,...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 28 تاريخ : يکشنبه 6 خرداد 1397 ساعت: 14:39