چگونه یک گیفت کارت تخفیفی ITUNES را تهیه نماییم؟ | بلاگ

چگونه یک گیفت کارت تخفیفی ITUNES را تهیه نماییم؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اگر یک فیلم، آهنگ و یا برنامه را در فروشگاه App با قیمتی کامل می خرید، خیلی ساده هستید زیرا این کار درستی نیست. شما به راحتی می توانید یکگیفت کارت iTunes را برای پرداخت مبلغی کمتر از قیمت کامل آنها، خریداری کنید و آن را نقد کنید تا به جای آن برای خرید محصولات مورد نظر خود تخفیف دریافت کنید.

ترفند و نحوه ی انجام این کار این گونه است که بدانید آنها را از کجا خریداری کنید، بنابراین شما به دام کلاهبرداران در سایت های مختلف نخواهید افتاد. افراد زیادی به صورت آنلاین این کارت های تخفیفی را به فروش می رسانند، اما هنگامی که می خواهید آنها را استفاده کنید، این کارت ها کار نخواهند کرد و فروشنده نیز دیگر پیدا نخواهید کرد.

خوشبختانه، در برخی از مکان های معتبر این چنین کارت های تخفیفی پیدا می شود، و باید به آین مکان ها مراجعه نمایید. این کار همیشه کار آسانی نیست و شما برای بدست آوردن اینگونه کارت های تخفیفی باید بسیار سریع عمل نمایید. اما اگر باهوش باشید، می توانید در طول زمان، درآمد بزرگی را کسب نمایید.

چه کسی باید خرید گیفت کارت iTunes را انجام دهد؟

گیفت کارت های iTunes برای خدمات زیر قابل استفاده است:

·         خرید برنامه از فروشگاه App برای iPhone و iPad

·         خرید برنامه از فروشگاه App Mac

·         خرید فیلم و نمایش های تلویزیونی از iTunes

·         خرید موسیقی از iTunes

·         خرید کتاب از فروشگاه iBooks

·         اشتراک موسیقی اپل

·         افزایش فضای ذخیره سازی iCloud

اگر شما معمولا برای هر یک از این خدمات هزینه می کنید، یک گیفت کارت تخفیفی باعث پس انداز بالایی برای شما خواهد شد. و البته، می تواند یک هدیه بسیار عالی برای هر کسی باشد.

اما این سه توصیه مهم را به شما خواهیم کرد.

توصیه 1: گیفت کارت iTunes را خریداری نمایید به جای خرید گیفت کارت های اپل

کاربرانی که مدت طولانی از اپل استفاده می کنند می دانند که فروشگاه iTunes جایی است که می توانند تمام خریدهای مورد نیاز  خود را در آن جا انجام دهند. اما کسانی که فقط از آیفون و iPads استفاده می کنند ممکن است ندانند که App Store و iTunes Store کاملا از یکدیگر مجزا هستند.

بنابراین اطمینان حاصل کنید که به دنبال «گیفت کارت iTunes» یا «گیفت کارتهای فروشگاه iTunes و App Store» و یا «گیفت کارتهای موسیقی اپل» هستید یا خیر. جستجو برای گیفت کارتهای فروشگاه اپل و سایر موارد مشابه، راهی آسان برای افتادن به دام کلاهبرداران است.

توصیه 2: کشور و یا منطقه گیفت کارت را بررسی کنید

این مسئله بسیار مهم است، نمیتوان آن را فراموش کرد. فروشگاه App، فروشگاه نرم افزاری مک، فروشگاه iTunes، فروشگاه iBooks، و موسیقی اپل در کشورهای مختلف به طور متفاوتی از یکدیگر کار می کنند. بنابراین مطمئن شوید که گیفت کارتی را خریداری کرده اید که می توانید آن را در کشور خود استفاده کنید. اپل به وضوح بیان کرده است که اگر یک کارت یا کدی را از یک منطقه دیگر خریداری کنید نمی تواند به شما کمک کند.

توصیه 3: بررسی تاریخ انقضاء کارت

به طور مشابه، محتوای هر کارت iTunes دارای یک تاریخ انقضا است، پس قبل از خرید آن را بررسی کنید. در صورتی که کارت شما منقضی شده است، سعی کنید از آن در فروشگاه App و یا فروشگاه موسیقی اپل استفاده کنید. هر دو این فروشگاه ها به تاریخ انقضاء کارت اهمیتی نمی دهند، بنابراین گاهی اوقات یک کارت یا کد آیتونز منقضی شده در آنها عمل خواهد کرد.

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 6 خرداد 1397 ساعت: 14:36