نمایش پسوند فایل‌ها در ویندوز نمایش

ساخت وبلاگ
چکیده : پسوند فایل‌ها در ویندوز در محفظه ویندوز و با به کارگیری از Folder Options می‌توان با برد... با عنوان : نمایش پسوند فایل‌ها در ویندوز نمایش بخوانید :


پسوند فایل‌ها در ویندوز در محفظه ویندوز و با به کارگیری از Folder Options می‌توان با برداشتن تیک گزینه‌ی Hide extensions for known file types پسوند فایل‌ها را مشاهده کرد . سئو در مشهد

در محفظه ویندوز و با به کار گیری از Folder Options می‌توان با برداشتن تیک گزینه‌ی Hide extensions for known file types پسوند فایل‌ها را مشاهده کرد . 

به عنوان مثال قرارگیری exe . در انتهای نام یک پوشه نشان‌دهنده‌ی اجرایی بودن این فولدر میباشد و قرارگیری txt . در انتهای یک فایل ابلاغ می‌نماید این که این فایل، یک پوشه متنی می باشد . 

البته پسوند بعضی فایل‌ها با وجود غیرفعال بودن تیک این مورد در Folder Options کماکان نمایش داده نمی‌شوند . معروف‌ترین این فایل‌ها نیز فایل‌های Shortcut یا میان‌بر میباشند . به تیتر نمونه در حالتی که به صفحه‌ی دسکتاپ دقت کنید متوجه میشوید که فایل‌های میان‌بر مو جود در صفحه‌ی دسکتاپ پسوندی ندارند . در صورتی که به طور ارگانیک می بایست lnk . در انتهای آن ها قرار می‌گرفت . سئو در مشهد

از دیگری پسوندهایی که در ویندوز سناریو داده نمی شوند می‌توان به xnk ،shb ،scf،shs ،pif و url اشاره کرد . هر فایلی که دارای این پسوندها باشد، پسوند آن نمایش داده نمی‌شود . البته در صورتی که علاقه‌ دارید حتی پسوند این فایل‌ها نیز سناریو داده شوند با به کار گیری از رجیستری ویندوز میتوانید چنین امکانی را مهیا کنید . 

به این 
منظور: ابتدا 
اطمینان پیدا کنید در Folder Options گزینه‌ی Hide extensions for known file types غیرفعال است: کلیدهای ترکیبی Win+R را فشار دهید . بعد از آن در Run عبارت control .exe folders را وارد کرده و Enter بزنید . آن گاه در پنجره‌ی Folder Options به تب View رفته و تیک گزینه‌ی Hide extensions for known file types را برداشته و OK فرمائید . 

اکنون برای ورود به رجیستری ویندوز کلیدهای ترکیبی Win+R را فشار دهید . 
در Run عبارت regedit را وارد کرده و Enter بزنید . 
هم اکنون 
در پنجره‌ی Registry Editor تک‌تک به هر یک از مسیرهای ذیل مراجعه کنید: 
HKEY_CLASSES_ROOTlnkfile 
HKEY_CLASSES_ROOTInternetShortcut 
HKEY_CLASSES_ROOTpiffile 
HKEY_CLASSES_ROOTSHCmdFile 
HKEY_CLASSES_ROOTShellScrap 
HKEY_CLASSES_ROOTDocShortcut 
HKEY_CLASSES_ROOTxnkfile 

با مراجعه به هر یک از مسیرهای زیر، در قسمت سمت راست پنجره، یه خرده به نام NeverShowExt را مشاهده خواهید کرد . 
درحال حاضر کافی می باشد بر روی NeverShowExt راست کلیک کرده و Delete و آن‌گاه Yes را انتخاب فرمایید تا این میزان حذف شود . 
این کار را باید بر روی همه NeverShowExtهای جانور در این مسیرها انجام دهید . 
در نهایت ویندوز را یک‌بار از نو فعال سازی فرمایید تا شاهد تغییرات باشید . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبعسئو در مشهد,...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 50 تاريخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397 ساعت: 16:29