بازی های آنلاین psn و Xbox Live | بلاگ

بازی های آنلاین psn و Xbox Live

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

خرید گیفت کارت درمورد قابلیت و امکان هایی از جمله انجام بازی های آفلاین و آنلاین در سرور های متعدد دنیا و تماشای دموی جدیدترین فیلم های ساخته گردیده و تماشای آنلاین فیلم و سریال و چه بسا خرید موزیک و گالری های روز عالم سخن می‌کنیم .همینطور قابلیت خرید بازی های جدید پیشنهاد گردیده و یا این که به روز بازی های به روز گردیده و همچنین فضای چت و اعلام کرد و گو در بین بازیکنان و دوستان عزیز خویش هست که در این نصیب شما می توانید پیغام های صوتی با ارتفاع 15 ثانیه به دوستانتان ارسال کنید . 
بیشتر یوزرها کنسول های پلی استیشن و ایکس جعبه در جمهوری اسلامی ایران و چه بسا سراسر عالم صرفا از امکان انجام بازی های آفلاین بهره میبرند زیرا برای دسترسی به دیگر قابلیت ها نیاز به هزینه و شارژ کردن حساب های خود می‌باشند . برای دسترسی به اکثر امکانات پلی استین 4 شما نیاز به تولید حساب کاربری در وبسایت سونی و داشتن شارژ و اعتبار کافی در حسابتان هستید و همین قضیه هم برای ایکس باکس هم خوانی کرده و نیاز به ساختن حساب کاربری در سایت ایکس جعبه و یا این که مایکروسافت است . 
درواقع به طور صریح خیس بایستی اظهار‌کرد که شما برای دسترسی به اکثر مورد های کنسول نیاز به گیفت کارت ایکس باکس و گیفت کارت پلی استیشن و شارژ حساب کاربری خویش دارید که کمپانی مایکروسافت و سونی اقدام به تهیه این نوع گیفت کارت ها و عرضه در بازار جهانی نموده هست . 
گونه های 
گیفت کارت ps4 : کارت های پلی استیشن به فیس اعتبار های 10 دلاری و 20 دلاری و 50 دلاری و 100 دلاری ایالات متحده و یا 5 پوندی و 15 پوندی و 30 پوندی و 35 پوندی از انگلستان است .همچنین به رخ اشتراک های 1 ماهه و 3 ماهه و 12 ماهه در بازار موجود میباشد . 


خرید 
ممبر گلد ایکس باکس انواع 
کارت های ایکس جعبه : گیفت کارت ایکس جعبه لایو به صورت اعتبار های 10 دلاری و 25 دلاری و 50 دلاری و به چهره اشتراک های بازه دار 2 روزه یا 14 روزه یا این که 1 ماهه و 3 ماهه و 12 ماهه می‌باشد . 


خرید 
گیفت کارت ایکس باکس وبسایت نوین کارت برای دسترسی شما کاربران گرامی به این نوع گیفت کارت ها اقدام به تنظیم اشکال کارت ایکس باکس و کارت پلی استیشن کرده هست که شما به راحتی با پرداخت امن آنلاین می توانید مبادرت به خرید گیفت کارت کنید . 

خرید گیفت کارت,...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 9 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:47