بروز ناراحتی کم عقل در جوان ها با مصرف ناچیز گوشت روانشناسی گوشت | بلاگ

بروز ناراحتی کم عقل در جوان ها با مصرف ناچیز گوشت روانشناسی گوشت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

خرید اینترنتی گوشت

در جدیدترین تحقیقاتی که در خصوص نبود پروتئین به وسیله دانشمندان دانش کده بینگهامتون ایالات متحده فیس گرفته است، متوجه این قضیه شده اند که نبود پروتئین های واجب در جوان ها سبب به وجود داخل شدن اندوه های کم عقل می شود . در این مقاله از پزشک معالج سلام به ارتباط مصرف اندک گوشت با پیدایش ناراحتی های کم عقل در جوانان پرداخته ایم . با ما یاور گردید . 

مطالعه پژوهشگران دانشگاه بینگهامتون آمریکا نشان می دهد اشخاص جوانی که کمتر از سه وعده در هفته گوشت می خورند و کمتر ورزش می نمایند در معرض ریسک بالا غم خل وچل قرار دارا هستند . 

با این حال، تندرست اعصاب اشخاص بزرگسال بالغ (بالا ۳۰ سال) به مراتب نسبت به مصرف منظم قهوه و کربوهیدرات ها کلیدی تر هست . خرید اینترنتی گوشت

محققان متوجه شدند اخلاق و رفتار و خو در افراد بزرگسال برنا (۱۸ تا ۲۹ سال) به غذا (گوشت) بستگی دارد که قابلیت دسترسی پیش نیازهای انتقال دهنده های عصبی را در مغز افزایش می دهد . 

لینا بگداچه، قیم مجموعه تحقیق، در این باره می گوید: «به لحاظ می برسد اخلاق و خو افراد بزرگسال جوان به شدت به تشکیل مواد شیمیایی مغز حساس می‌باشد .» 

وی در ادامه می افزاید: «مصرف منظم گوشت منجر به تشکیل دو ماده شیمیایی مغز (سروتونین و دوپامین) گردیده که برای بهبود اخلاقیات کلیدی می‌باشند . ورزش منظم نیز باعث به تشکیل این دو ماده و بقیه انتقال دهنده های عصبی می شود .» 

به گفته وی، «افراد جوانی که کمتر از سه وعده در هفته گوشت (قرمز یا این که سفید) مصرف می کنند و کمتر از سه بار در هفته ورزش می نمایند دچار غم های دیوانه چشمگیری میباشند .» 

البته در اشخاص بزرگسال بالغ، خلق و خوی و خو عمدتا متعلق به مواد خوراکی ای است که موجب ارتقاء دسترسی به آنتی اکسیدان ها (میوه) و ترک غذاهای که به نادرستی موجب فعال شدن سیستم عصبی سمپاتیک می شود (قهوه، شاخص گلوکز بالا و ناشتایی نخوردن)، هست . 

به گفته بگداچه، «با ارتقاء سن، تشکیل رادیکال های آزاد در بدن افزایش می یابد، از اینرو نیاز ما به آنتی اکسیدان ها افزایش می یابد . رادیکال های آزاد موجب خلل در عملکرد مغز گردیده و در نتیجه ریسک حزن دیوانه ارتقاء می یابد .» 

وی در ادامه تاکید می کند: «با ارتقاء سن بضاعت و توان ما در تهیه و در اختیار گرفتن استرس نیز کاهش می یابد، از اینرو در صورتی مواد خوراکی فعال کننده واکنش استرس (نظیر قهوه و کربوهیدرات بیش از اندازه) مصرف کنیم، احتمالا حزن روانی بیشتری را تجربه خوا‌هیم کرد .» 

خرید اینترنتی گوشت,...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 5 تاريخ : شنبه 8 ارديبهشت 1397 ساعت: 15:50