معرفی بیت کوین کش و تفاوتش با بیت کوین توصیف | بلاگ

معرفی بیت کوین کش و تفاوتش با بیت کوین توصیف

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

خرید گیفت کارت
ارز دیجیتال بیت کوین کش ( Bitcoin Cash ) و تفاوت آن با بیت کوین : بیت کوین کش یا به اختصار BCH به عنوان ارز رمز پایه دیجیتال در طبقه ای زیر خیس از ارز بیت کوین قرار گرفته که در سال 2017 در ماه آگوست توسط Amaury Sechet تشکیل شده می‌باشد . 

در واقع بیت کوین کش زیرمجموعه ای از ارز بیت کوین محسوب می شود . با این درحال حاضر به تازگی بر اساس آمارهای ارائه گردیده رشد شدیدی در فعالیت خویش داشته می باشد . 

به عامل استقبال سرمایه گزاران از بیت کوین و اتریوم که به تیتر بهترین ارز دیجیتال شناخته گردیده و پیشرفت چشمگیری تا به امروز داشته می‌باشد برخلاف انتظاری که از خرید و فروش بیت کوین و دیگر آلت کوین ها می رود با کاهش بها روبرو شد و سرمایه گزاران به بیت کوین کش رو آوردند . از همین رو بها بیت کوین کش چند برابر افزایش پیدا کرد . 

طبق گفته پشتیبانان بیت کوین کش قابلیت و امکان دارد بیت کوین کش به دلیل داشتن گنجایش اکثر نسبت به بیت کوین بر آن پیشی گیرد و مردم را به سمت خود گرایش دهد . شبکه های اجتماعی نیز درپر رنگ خیس کردن ارز دیجیتال بیت کوین کش نقش مهمی را اعمال کرده اند . 

در واقع بیت کوین کش به وجود آمده میباشد تا مبنا ارز بیت کوین را محکم کند و مشکلاتی که در معاملات بیت کوین ساخت می شود را حل و فصل نماید . 

از آن جایی که بیت کوین از نحوه پست مرکزی مدیریت نمی شود در هنگام تغییرات در کد باعث به ایجاد خلل ها می شود که با به وجود وارد شدن این مشکلات تیم ها تصمیم گرفتند فورکی ساخت نمایند که از پیدایش هر مشکلی دوری نماید که پس از معرفی یک‌سری فورک ، عاقبت بیت کوین کش ثبت شد . 

معرفی 
بیت کوین کش و تفاوتش با بیت کوین -1 
حجم بلوک های سازنده بیت کوین حدود یک مگابایت می باشد که سرعت انجام تراکنش در آن مضاعف زیر است در صورتی که حجم بلوک های ساخته شده در بیت کوین کش حدود 1 تا 8 مگابایت می باشد به همین جهت سرمایه گزاران کارکشته هستند با مقادیر زیاد ارز دیجیتال ، معاملات خویش را انجام دهند . 

ولی قابلیت و امکان دارااست در آتی بیت کوین با منفعت برداری از مقیاس های نو یا این که صعود SegWit از بیت کوین کش افزایش یابد . 

معاملات انجام گردیده در بیت کوین کش به چهره جداگانه ثبت می شوند . اولین بلوک بیت کوین کش ۴۷۸,۵۵۹ اُمین بود و آخری بلوک ۴۷۸,۵۵۸ اُم که این ارز سر مبنا از بازه زمانی فعالیت خویش شروع به رد کردن بلوک ها و معاملات بیت کوین کرد . 

شرکت مستر کارت قصد دارااست در سیستم های محرمانه خود فضایی مستقل برای ذخیره سازی بیت کوین کش فراهم کند . 

به نظر می رسد در حالتی که بیت کوین کش به همین منوال به پرورش خویش ادامه دهد بایستی SegWit Chain را حذف کنیم زیرا با حجم معاملات سنگین وزن بیت کوین کش، فضای کافی برای وجود SegWit Chain نخواهد ماند . 

بها 
بیت کوین کش ( Bitcoin Cash ) سازندگان ارز بیت کوین کش با اثبات ادعای خود نسبت به کارایی بیت کوین کش توانسته اند این ارز را در مسیر نقطع ی عطف گیری قرار دهند و بها را به 900 دلار برسانند . 

از زمانی بیت کوین کش به عملکردهای مثبت دست یافت که بنیان گزاران، پروژه ای پباده سازی کردند که قانون ها آن متمایز با قانون ها بیت کوین بود و ارزش بر همین اساس افزایش یافت . 

با وجود حجم مبادلات تازه و پردازش مالامال سرعت و همینطور وجود ماینرهای مکانیک امکان داراست قیمت بیت کوین کش ارتقاء یابد . 

چنانچه مشکلات استخراج بیت کوین کش کاهش پیدا نماید ، به استدلال سرعت فعالیت در انجام تراکنش ها ، ماینرها رغبت بیشتری برای استخراج این ارز پیدا می نمایند ، چرا که انجام تراکنش ها در بیت کوین با سرعت تحت تری فیس می گیرد . 

در فیض با ارتقاء ارزش ارز بیت کوین و همینطور کاهش معضلات تولید این ارز ، روز به روز بر تعداد استخراج کنندگان بیش تر می شود . 

حجم مبادلات بیت کوین کش به حدی رسیده میباشد که صرافی های کره ای نزدیک به یک میلیارد دلار بیت کوین کش به فروش رسانده اند . 

نوسانات لحظه ای جان دار در بها بیت کوین و بیت کوین کش سبب گردیده در هر لحظه بها بیت کوین کش از بها بیت کوین بالاتر رود یا این که بلعکس ، که می توانید بها های لحظه ای و آپ دیت همه ارزهای سر پایه دیجیتال را در وبسایت http://coinmarketcap .com مشاهده نمایید . 

با قیمتی که در اکنون حاضر بیت کوین کش دارااست به عنوان چهارمی ارز سر اساس شناخته شده است . 

رقابت 
بیت کوین کش با دیگر ارز های دیجیتالی به طور کلی می توان اعلام‌کرد بیت کوین کش برای افزایش تراکنش های معاملاتی بیت کوین به وسیله بسط دهندگان به بازار عرضه گردیده می‌باشد که بتواند در پیش‌روی رقبای خود از پاراگراف اتریوم و همینطور در رقابت با حجم معاملات پی پال و روادید پیشی گیرد . 

در صورتیکه شما قصد دارید معاملات خود را از طریق ارزهای دیجیتال انجام دهید می توانید با به کارگیری از سرویس ها و امکانات موجود، اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کنید . 

همینطور می توانید با تهیه و تنظیم کارت های ارزی در میان المللی مستر کارت وارد دنیای مالی شوید چون کمپانی مستر کارت در بازار ارز دیجیتال گام گذارده هست و از همگی خدمات بلاک چین استعمال می کند . 

در بخش های بعدی با کیف پول مطلوب جهت ذخیره سازی بیت کوین کش ،استخراج و خرید و فروش آن آشنا خواهیم شد، با ما یار باشید . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 22 فروردين 1397 ساعت: 13:50