گیفت کارت آیتونز | بلاگ

گیفت کارت آیتونز

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

خرید گیفت کارت

کارت های هدیه به تازگی به یک کالای داغ تبدیل شده اند، زیرا می توانند بدون نیاز به خروج از خانه، سریع و آسان آنلاین خریداری شوند. متأسفانه بسیاری از مهاجران وجود دارند که این مزیت را دارند.

با توجه به محبوبیت روزافزون آیفون iTunes، آنها اکنون دهها هزار نفر از مردم سراسر جهان را با رویکرد کارت هدیه iTunes قربانی می کنند. سه تن از این کلاهبرداری وجود دارد:

برای تماشای کلاهبرداری کارت هدیه آیتونز، ویدیو زیر را تماشا کنید:


 
خرید کارت تخفیف کارت هدیه iTunes

سناریو 2. مجرمان از نام تجاری iTunes استفاده می کنند تا افراد را به کلیک کردن روی لینک هایی که در توییتر یا فیس بوک ارسال می کنند، جذب کنند. Crooks spamming جدول زمانی پیروان خود را ارائه کارت های هدیه رایگان همراه با لینک، که منجر به هیچ سایت iTunes. اکثر آنها قربانیان را برای وب سایت های پورنو، دوستیابی یا بررسی (به طوری که می توانند از آن خارج شوند) یا صفحات پر از بدافزارها را ارسال می کنند.

سناریو 3. شما ممکن است یک ایمیل ادعا کنید که از iTunes دریافت کنید (تصویر بالا را ببینید). متن به عنوان خوانده شده است: "شما کارت هدیه iTunes 200 دلار به (teamtazdojo@gmail.com) دریافت رسید شماره 141509772". یک تصویر کارت هدیه ارائه شده است، و همچنین یک فاکتور. کلاهبرداری این است که در صورتجلسه یک لینک برای لغو وجود دارد، اگر تراکنش را به رسمیت نشناخته اید.

نیازی به گفتن نیست، اگر بر روی آن کلیک کنید، به یک وب سایت جعلی که از شما برای اطلاعات شخصی خواسته شده است، گرفته می شود.


 
 

نحوه اجتناب از کلاهبرداری کارت هدیه iTunes:

همیشه کارت های iTunes خود را از ... iTunes و یا تکرار رسمی خود دریافت کنید. ایمیل های تصادفی که شما را به وب سایت های مشکوک ارسال می کنند، از این پرسش نیستند. یکی دیگر از جالب ترین مکان هایی که می توانید از کارت های هدیه دریافت کنید (از جمله iTunes رایگان) Swagbucks است که بزرگترین برنامه پاداش رایگان آنلاین در جهان است. شما با انجام کاری که آنلاین انجام داده اید، می توانید پرداخت کنید، مانند جستجو در وب، کشف محصولات، نظرسنجی ها، تماشای فیلم ها یا بازی کردن. این شرکت دارای رتبه A + با دفتر بهتر است. شما می توانید به صورت رایگان اینجا ثبت نام کنید.

 

چگونگی گزارش کلاهبرداری کارت هدیه iTunes:

خانواده و دوستان خود را از این کلاهبرداری مطلع کنید و آن را با استفاده از دکمه های ارائه شده در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید به طور رسمی گزارش دهندگان معامله را به پشتیبانی مشتری iTunes با استفاده از لینک زیر:


 
گزارش به iTunes پشتیبانی اینجا

بر طبق صفحه پشتیبانی iTunes: "iTunes هرگز از شما درخواست ارسال اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساس حساب کاربری (مانند کلمه عبور یا شماره کارت اعتباری) از طریق ایمیل نخواهد کرد.

پیام های ایمیل که حاوی پیوست ها یا پیوندهایی به وب سایت های غیر اپل هستند از منابع دیگری غیر از اپل هستند، هرچند ممکن است از فروشگاه آیتونز باشد. اغلب این ضمیمهها مخرب هستند و نباید باز شوند. شما هرگز نباید اطلاعات حساب Apple خود را در هر وب سایت غیر اپل وارد کنید. وبسایتهای اپل که نیاز به اطلاعات حساب دارند، دارای apple.com هستند، مانند http://store.apple.com، یا iforgot.apple.com (به استثنای iCloud.com).


 
این مقاله توضیح می دهد چه گام هایی باید داشته باشید اگر احساس می کنید یکی از این ایمیل های مخرب را دریافت کرده اید یا اطلاعات حساب شما به علت تلاش برای گرفتن اطلاعات شخصی شما (شناخته شده به عنوان فیشینگ) به خطر افتاده است.

فروشگاه iTunes هرگز از شما از طریق ایمیل ارائه نخواهد شد: شماره امنیت اجتماعی، نام پیشخدمت مادر، شماره کارت اعتباری کامل و یا کد CCV کارت اعتباری.

"فیشرها" وب سایت های پیچیده ای ایجاد می کنند که شبیه به iTunes هستند، اما هدف آنها تنها جمع آوری اطلاعات حساب شما است. اغلب ایمیل های جعلی از شما میخواهند روی لینک کلیک کنید و از یکی از این وبسایتهای فیشینگ بازدید کنید تا اطلاعات حسابتان را به روز کنید.

به طور کلی، تمام فعالیت های مربوط به حساب در برنامه iTunes به طور مستقیم، نه از طریق مرورگر وب. اگر از شما خواسته شد اطلاعات حساب خود را به روز کنید، مطمئن شوید که این کار تنها در iTunes یا در صفحه مشروع Apple.com مانند فروشگاه اپل آنلاین انجام می شود. "

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 19 فروردين 1397 ساعت: 17:42