گیفت کارت چیست؟ | بلاگ

گیفت کارت چیست؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

خرید گیفت کارت
کارت چیست؟ در‌صورتی‌که بخواهیم به طور واضح و آشکار مفهوم گیفت کارت را توضیح دهیم بایستی بگوییم گیفت کارت به عبارتی طور که از اسم آن نیز مشخص هست نوعی کارت هدیه میباشد دقیقا نظیر کارت های هدیه ای که از خزانه می گیریم و برای کادو دادن به عزیزانمان از آن به کار گیری می کنیم و معمولا برای خرید بازی و یا این که اپلیکیشن از آن ها استفاده می شود . 
ولی در مسئله این که خط مش به کار گیری از این گیفت کارت ها به چه چهره است با ید بگوییم این گیفت کارت ها دارنده اعتبار مجازی می باشند یعنی شما مبلغ درون این کارت را نمی توانید به کارت دیگری انتقال دهید یا این که از کارت دیگری به این گیفت کارت پولی را واریز نمائید . 

معمولاً گیفت کارت ها به صورت مجازی یعنی به صورت اعتبار مبلغی در اکانت شما با وارد کردن کد گیفت کارت شارژ می شوند اینجاست که با اعتباری که در داخل اکانت خویش با شارژ کد گیفت کارت به دست آورده اید می توانید بعضا برای خرید کالاهای فیزیکی و دانلود کالاهای دیجیتالی مثل اپلیکشن ، کتاب، برنامه ، فیلم و موسیقی که معمولاً از طریق استور ذی‌ربط قابل دانلود می باشند به کار گیری نمایید . در بعضا مورد ها می توانید از وبسایت های فرنگی کالاهای فیزیکی هم خریداری فرمائید . 

خرید 
از استور ایتونز ( خرید گیفت کارت ایتونز اپل ) ، خرید از استور گوگل ( خرید گیفت کارت گوگل ) ، خرید از استور امازون خرید از استوری های گوناگون به این فیس میباشد که به تیتر مثال برای خرید نرم افزار و برنامه های مربوط به اپل و آیفون از استور آیتونز یا این که اپ استور با خرید گیفت کارت ایتونز اپل انجام می پذیرد . در صورتیکه نیاز به خرید از استور گوگل پلی داشتید می بایست با گیفت کارت گوگل پلی خرید خویش را انجام دهید . به همین ترتیب برای خرید از استور مایکروسافت و ایکس باکس از گیفت کارت مایکروسافت و ایکس جعبه ، خرید از آمازون با گیفت کارت آمازون و برای خرید از سونی با استعمال از گیفت کارت پلی اسیتشن می توانید خریدهای خود را انجام دهید . 

پس به این ترتیب دانستیم که برای خرید از هر استور و فروشگاهی بایستی گیفت کارت مسئله نظر به عبارتی استور را برای خرید انتخاب فرمائید . 
همینطور برای پرداخت هایی که گیفت کارت خاصی برای آن وجود ندارد می توانید از گیفت کارت ویزا ، مستر و ویزای مجازی هم استعمال کنید . 

در اینجا لازم می باشد به معرفی وب سایت گیفت کارت www .GiftCard .ir بپردازیم . 

تارنما گیفت کارت او‌لین فروشگاه اینترنتی جهت خرید گیفت کارت در جمهوری اسلامی ایران بوده که کار خویش را از سال 1389 شروع کرده و همچنین او‌لین وب وبسایت وارد کننده روادید کارت امریکا (Visa Card)، مستر کارت امریکا (Master Card) و امریکن اکسپرس یا (Amex) در جمهوری اسلامی ایران می باشد . 

در اولین تارنما فروش اینترنتی گیفت کارت در جمهوری اسلامی ایران می توانید تمامی گیفت کارت های پایین با اطمینان از اصل و معتبر بودن تمامی آن ها خرید خود را انجام دهید . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 11 تاريخ : شنبه 18 فروردين 1397 ساعت: 17:29