جوملا پارسی جوملا یک سیستم رئیس محتوای نوشته گشوده و مجانی است | بلاگ

جوملا پارسی جوملا یک سیستم رئیس محتوای نوشته گشوده و مجانی است

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

توان جوملا درعین آسانی سئو در مشهد و کاربرپسندی موجب محبوبیت آن شده‌است . عمل با جوملا نیاز به علم برنامه نویسی ندارد , البته قاب ورک جوملا بستر قابل قبولی را برای گسترش دهندگان هم آماده می نماید که موجب شده هزاران پلاگین برای توسعه و گسترش تجهیزات آن ساخته شود . جوملا ساکن سازی شده و با گویش پارسی به طور کامل سازگار است .
شما براحتی می‌توانید وبسایت خویش را با استفاده از جوملا فعال سازی فرمایید . جوملا از تجهیزات کافی برای فعال سازی یک وبسایت شامل است . البته در صورتیکه نیاز به تجهیزات بیشتری داشتید میتوانید از قالب‌ها و افزونه‌های جوملا استفاده نمائید . 
دیدن ورژن نمایشی اخذ جوملا پارسی انجمن جوملابا تصدی خاطر از جوملا استفاده کنید! 
کتاب راهنمای پارسی جوملا را بخوانید . آموزش‌ها و مستندات را مطالعه فرمایید . در صورتی جواب سؤالاتتان را نیافتید یا این که به مشکلی برخوردید , می‌توانید آنرا در انجمن بیان نمایید یا این که با کابران دعوا و تبادل لحاظ فرمائید . جوارح و مدیران انجمن در کنار شما می‌باشند و در کوتاهترین زمان ممکن شما‌را ارشادوراهنمایی خواهند کرد . تا کنون در انجمن تخصصی حدود 160 هزار مقاله , بوسیله بیشتراز 25 هزار استفاده کننده ارسال شده‌است ! 
در صورتی تا کنون در انجمن نام نویسی نکرده اید , ابتدا قانون ها انجمن را مطالعه نمایید و بعد از آن نام نویسی فرمایید . 
نام نویسی در انجمن تخصصی ورود به انجمن تخصصی ویکیمحتوای دانشنامه ( ویکی ) با شرکت کردن و همیاری یوزرها ایجاد یا این که جمع آوری می‌شود . در دانشنامه آزاد جوملا پارسی میتوانید مستندات جوملا پارسی , مامبو پارسی , SMF و بقیه مقاله‌ها مربوط به سیستم های مدیر محتوا , نوشته گشوده و اینترنت را مطالعه فرمایید , مقاله‌ها جانور را پیدایش یا این که دستکاری نمائید , در رابطه آن ها دعوا نمایید یا این که مقالاتتان را با اسم خودتان منتشر نمائید . مستندات و مقاله‌ها جایگاه بندی و تر و تمیز گردیده اند تا دسترسی به آنان سهل وآسان باشد . 
برای مطالعه مستندات نیازی به عضویت نیست , ولی برای بازنویسی مطالب یا این که ثبت مقاله تازه می بایست در وب سایت نام نویسی فرمائید . 
نام نویسی در دانشنامه ورود به دانشنامه آزاد پلاگین هااگر تجهیزات پیش فرض جوملا برای فعالیت شما کفایت نمیکند یا این که دوست دارید تجهیزات وبسایت خویش را توسعه دهید , میتوانید از پلاگین های جوملا استفاده فرمایید . یکی برتری های جوملا نسبت به سیستم های شبیه , بستر مطلوب برای بسط است که موجب شده پلاگین های فراوانی برای آن ساخته شود . تا کنون بیش تر از 7300 پلاگین برای جوملا به ثبت رسیده است که بخش اعظم آن ها مجانی است . بدین ترتیب به احتمال فراوان آنچه شاید نیاز داشته باشید پیشتر فراهم شده‌است . برخی از این پلاگین ها مستقر سازی ( پارسی ) شده‌است . در صورتی پلاگین موردنظر شما پارسی نیست , میتوانید آن را ساکن سازی کرده و با اسم خودتان در راءس پلاگین های جوملا پارسی منتشر فرمائید . 
( JED ) راس پلاگین های جوملا پلاگین های پارسی جوملا یادگرفتن جوملا 21 . استفاده از LESS در جوملا 3 . 0 22 . مقایسه جوملا 2 . 5 با جوملا 3 . 0 23 . فراگیری نوشتن اولی کامپوننت در جوملا 2 . 5 24 . یادگرفتن ترجمه افزونه‌های جوملا به گویش پارسی 25 . ساخت افزونه جستجوی هوشمند 26 . دانلود : جوملا 2 . 5 . 13 پارسی منتشر شد 27 . ویژگی‌های نو جوملا 2 . 5 . 5 28 . تغییر تحول فونت قالب جوملا 29 . برداشتن index . php از انتهای نشانی وب سایت جوملایی 30 . ساخت بسته‌های لهجه برای افزونه‌های جوملا 2 . 5 31 . ریدایرکت کردن صفحه ها با کد HTML 32 . کامپوننت خبرخوان در جوملا 33 . دانلود : جوملا 3 . 0 . 3 پارسی منتشر شد 34 . پیش نیازهای قابل انعطاف افزاری جوملا پارسی 35 . اینترنت پیوند در جوملا 2 . 5 36 . دانلود : جوملا 2 . 5 . 9 پارسی منتشر شد 37 . کامپوننت تبلیغات در جوملا 38 . حل اختلال magic quotes در جوملا 3 39 . کاربرد فرمان jdoc در قالب جوملا 40 . ترقی تجهیزات جوملا 1 . 7 . 3 جهت پشتیبانی از یک سری گویش << آغاز < گذشته 1 2 3 4 5 بعدی > پایان >> نهایی ارسال های انجمن جوملا پارسی عدم نمایش رئیس منو نسخه برداری تصاحب کردن از کامپوننت نصب جوملا در هاست خلل بهم ریختن قالب اینجانب دنبال سه عدد ماژول هستم . هزینه نیز نثار می کنم پایانی پلاگین های جوملا 
 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 15 فروردين 1397 ساعت: 18:59