راهنمای خرید گیفت کارت | بلاگ

راهنمای خرید گیفت کارت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

خرید گیفت کارت در واقع به عبارتی کارت کادو ای میباشد که برابر با کمی پول هست و بصورت مجازی می باشد . یا این که مدرک نامه ای که بوسیله خزانه برای جایگزینی هدیه غیرپولی استفاده می شود . کارت هدیه مجازی در آمریکا بسیار محبوبیت دارد به طوری که دومی هدیه داده گردیده به وسیله مصرف کنندگان زن و سو‌مین هدیه داده شده از طرف مردان در سال 2006 بوده میباشد . کارت های هدیه به چهره فزاینده ای محبوبیت پیدا کرده اند بخاطر این که دشواری های انتخاب هدیه را کاسته اند . 

درسال 2012 نزدیک به 50 درصد مصرف کنندگان آمریکایی ادعا کردند که دستکم یک کارت کادو در ایام تعطیلات خریده اند . دریافت کننده ی کارت هدیه می تواند از آن بر طبق مقررات موسسه ای که آن کارت را صادر کرده می باشد ، به کار گیری کند . 

اولی کارت هدیه در سال 1994 به وسیله شرکت Blockbuster Entertainment معرفی گردید . کارت های کادو Blockbuster ، در آغاز برای جایگزین شدن با گواهینامه های ارائه گردیده به هم پا پرینترها و دستگاه های نسخه برداری رنگی که به تازگی معرفی گردیده بودند ، تولید شدند . و این باعث آغاز جستجو و تحقیقات برای جایگزینی gift card شد . 

اولی معاملات بوسیله gift card ، به وسیله ی Nabanco of Sunrise در فلوریدا انجام گردید . Nabanco بسط دهنده ی او‌لین پلت فرم برای پردازش gift card هایی می‌باشد که از زیرساخت های جان دار برای پرداخت به کار گیری می کنند . 

معمولاً گیفت کارتها به صورت مجازی و اعتبار مبلغی در حساب افراد با وارد نمودن یک کد شارژ میشود و شما در واقع با این اعتبار مجازی میتوانید برای خرید کالاها و سرویس ها الکترونیکی و حتی گاهی تایم ها کالاهای فیزیکی و قابل لمس استعمال فرمایید . کالاهای دیجیتالی یا این که الکترونیکی مثل بازی، برنامه، کتاب ، فیلم و موسیقی می‌باشند که معمولاً از طرز استور مربوطه قابل دریافت می باشند . 
برای مثال گیفت کارت آیتونز قابل استفاده در استور آیتونز یا این که اپ استور بوده و گیفت کارت گوگل پلی یا این که اندروید مارکت قابل استعمال در استور گوگل پلی و گیفت کارت مایکروسافت در استور مایکروسافت و در اکس باکس ، آمازون در آمازون ، پلی اسیتشن در سونی و غیره… 
Gift 
card (with clipping paths) 
نکاتی 
که هنگام خرید گیفت کارت یا این که کارت کادو بایستی به آن ها اعتنا فرمائید : 
– از جایی خرید فرمایید که می شناسید و مورد اطمینان می‌باشد . از خریدن کارت کادو از وب سایت ها بصورت آنلاین جلوگیری کنید . چون ممکن کارت تقلبی باشد ویا از راه و روش تقلب بدست آمده باشد . 

– قبلی از خرید امر العمل آن را بخوانید . آیا برای خرید کارت پول کافی دارید؟ در صورتی کارت را بوسیله ی گوشی تلفن و یا این که آنلاین خریداری کنید می توانید هزینه ی ارسال آن را بدهید؟ در‌حالتی که موقعیت و قانون ها جایی که از آن خرید می کنید را دوست ندارید از جایی دیگر خرید کنید . 

-دقت فرمائید که آن‌گاه از خرید کارت چه مبلغی از حساب شما کسر می گردد . 

– پیشین از خرید کارت آن را چک کنید اطمینان حاصل فرمائید که هیچ کدام از برچسب های محافظتی آن کنده نشده باشد . 

– اطمینان حاصل فرمائید که Pin کدی که در پشت کارت درج شده خراشیده نشده باشد و معلوم نباشد . کارت های جراحت دیده را به فروشنده ی آن برگردانید . 

– مواظب باشید که کارت را از صاحب با اهمیت آن خریداری فرمایید کارت گم شده یا این که دزدیده گردیده نباشد . 

-شرایط 
مالی خرده فروش را درنظر بگیرید: 
در شرایطی‌که شما کارت را از مرکزی خریده اید که اعلام ورشکستگی نموده است و درحال تعطیل شدن کسب و کارش هست ممکن می باشد کمتر از آنچه خریده اید کارت بها داشته باشد . 

یک محل فروش یک کارت نزدیک یک مغازه باشد ممکن هست پیداکردن مکان دیگری که این کارت را قبول نماید ، اندکی سخت باشد . ممکن می باشد رقیبان شرکتی که اعلام ورشکستگی نموده می باشد کارت آن را بپذیرند تماس بگیرید و این کمپانی ها را پیدا نمائید . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 15 فروردين 1397 ساعت: 18:51