قبلی از راه‌اندازی اینترنت سایتتان این نکات را بررسی فرمائید | بلاگ

قبلی از راه‌اندازی اینترنت سایتتان این نکات را بررسی فرمائید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

طراحی سایت در مشهد

سئو : تیتر , توصیفات متا و آلت تگ 
تیتر : تیتر کاغذ اینترنت بایستی بتونه محتوا اون برگه رو به صورت ظریف تعریف کنه . این داستان نیز از حیث تجربه کاربری ( احساس استفاده کننده در هنگام فعالیت با ورقه ) اهمیت داره و نیز از حیث باصرفه سازی موتور کاوش ( سئو ) . 
توصیفات متا : با این‌که نوشتن تگ های توصیفات متا تحمیلی نیست , البته اگه می‌خواهید از کاغذ نتایج گوگل کلیک بگیرید بایستی حتما بنویسیدشون . 
آلت تگ : آلت تگها برای برچسب زدن به عکسهای کاغذ استفاده میشن تا اگه عکس بارگذاری نشد , استفاده کننده بدونه این عکس راجع‌به چیه , ابزارهای تلاوت برگه نمایشگر نیز آلت تگ تصاویر رو میخونن و در سود کاربرهای نابینایی که از این ابزار امداد می‌گیرند میتونن به محتوای تصویر پی ببرند . علاوه بر این در جستجوی تصاویر , موتور کاوش با اعتنا به‌این برچسب ها تصاویر رو ارائه میکنه . 

خوانایی محتوای وب سایت 
محتوای سایتتونو با توجه بخونید تا غلط تایپی و خطا املایی نداشته باشه . 

ریدایرکت 301 
ریدایرکت 301 بدین معنیه که محتوای اون برگه بطور مستمر حذف شده و زمانی استفاده کننده نشانی اون برگه رو وارد کنه , برگه به صورت خودکار به برگه دیگه ای منتقل میشه . ریدایرکت 301 به موتورهای کاوش میگه که دیگه این ورقه وجود نداره و مدام به یک کاغذ دیگه منتقل میشه . 

بررسی کارایی 
بایستی تمامی سایتتونو بررسی نمائید و اطمینان حاصل نمائید که تمامی جوانب وبسایت حیث سعی قابل قبولی داشته باشند . 

بررسی واکنشگرا بودن تارنما و روش نمایش اون در مرورگرهای گوناگون 
سایتتون بایستی خوب پیکسل بندی شده باشه . حتما بررسی نمائید که وبسایت با همگی مرورگرها و کلیه دستگاه ها سازگار باشه . 

برگه 404 
اگه بازدیدکننده های سایت به انتها URL چیزی بیشتر نمایند یا این که نشانی رو نادرست وارد نمایند , با کاغذ 404 مواجه میشن . برای این که مسیریابی تارنما راحتتر بشه می بایست یه ورقه 404 صحیح نمایید که استفاده کننده بازه طولانی تری روی وب سایت بمونه و با دیدن این ورقه از تارنما بیرون نشه . 

فاویکن 
اگه فاویکن داشته باشید , زمانی استفاده کننده یکسری تا تب روی مرورگرش گشوده کرده باشه , میتونه فورا با دیدن فاویکن , وب سایت شما رو بشناسه و بازش کنه . علاوه براین به وبسایتتون ظواهر ماهر میده و به صفحه های متعدد وبسایتتون همبستگی میبخشه .
 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 27 اسفند 1396 ساعت: 15:08