طراحی سایت در مشهد | بلاگ

طراحی سایت در مشهد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

فکر استراتژیکی در خصوص محتوا 

طراحی سایت در مشهد
اگر سوای یک طرح ریزی منظم و راهکار درست مبادرت به نشر محتوای تارنما خویش نمایید متاسفانه در دراز مقطع لطمه بزرگی به تجارت خویش وارد می کنید , این غلط را بخش اعظمی از صاحبان وبسایت مرتکب می‌شوند .
توان با یک نمونه بی آلایش نشان بخشید که چطور نداشتن راهکار در بلند بازه می‌تواند به شما جراحت برساند . 

یک کدام از شغل های که میتوانید در تارنما خویش انجام دهید این است که : پست الکرونیکی علاقمندان به تارنما خویش را گردآوری نمایید و با استفاده از ابزارهای جانور مثل فیدبرنر یوزرها علاقمند خویش را از نهایی داده ها تارنما , آگهی نمایید . . داستانی که می‌خواهم برای شما بیان کنم رخداد حقیقی و واقعی است که بر یک کدام از عزیزان و بلاگ نویس اینجانب زمین خورد . به سفارش اینجانب سیستم فیدبرنر گوگل را در وب سایت خویش نصب کرد . با دقت به عشق و علاقه ای که دوست اینجانب به زمینه مورد نظرش داشت روزمره داده ها جدیدی را در آن مسئله منتشر میکرد . همگی چیز عالی عالی پیش میرفت تااینکه یک روز برای بسط عمل یک سری نفر هم به مجموعه او بیش تر شدند و در شاخه های جدیدی آغاز به نوشتن کردند . اوایل فعالیت همگی چیز عالی پیش می‌رفت البته بعداز مدتی دوستداران پروپاقرص آن وب سایت که در هر مقاله بینش خویش را می نوشتند دیگر وارد تارنما نمی شدند اکثری از آنها خویش را از سیستم روزنامه حذف کردند . عامل حساس این رخداد این بود که مالک این وب سایت راهکار قابل قبولی برای ساخت محتوا در لحاظ نگرفته بود و منجر شده بود کاربرانی که عشق مند به وبسایت میباشند را از خویش براند . در هنگامی که محتوا می نویسید بایستی بدین نکته توجه فرمائید که مخاطبی که شما چه اشخاصی می باشند روز جاری وب لاگ ها و تارنما هایی پیروز می باشند که در یک حوزه تخصصی عمل کرده و محتوا نویسی می نمایند . به همین بهانه داشتن یک راهکار برای محتوا نویسی دوچندان دارای اهمیت و کلیدی است 

article _ image _ one _ 13 . jpg 
راهکار محتوا یعنی تاءمل استراتژیکی درباره ی محتوا 

فکر استراتژیک یعنی این که اذن ندهیم هر شخصی هر چه که مایل بود را در هر زمان که میخواهد در وبسایت ارسال نمایند . همگی محتوای وب سایت شما جزء برنامه تجاری شما می‌باشند راهکار محتوی همینطور یعنی : تطبیق محتوای وب سایت برای هدف ها تجاری . 

راهکار محتوا به عبارتی چیزی است که در دو مقاله قبل در زمینه ی آن کلام کردم راهکار محتوی یعنی تمرکز بر روی اشخاصی که می‌خواهیم با آن‌ها مکالمه ای ماهر باطن وبسایت داشته باشیم . 

راهکار محتوا یعنی بررسی در تک تک محتوا 

راهکار محتوا نویسی یعنی , پیام ها , رسانه ها , روش نوشتاری و سبک نوشتاری شما است . 

برای این که بتوانید یک راهکار عالی برای ساخت محتوا داشته باشید , ابتدا می بایست به سؤالاتی مانند زیر جواب دهید : 

•در هر قسمت از محتوا می‌خواهید چه پیام هایی را منتقل نمایید و هریک از این ها چه تأثیری بر انگیزه آخری شما دارا هستند ؟ 

•پیام های حیاتی تیم یا این که کمپانی شما چه است ؟ 

•از چه رسانه هایی می‌خواهید استفاده نمایید ؟ 

•محتوا را از چه طریقی و با چه ابزارهایی منتشر کنیم ؟ 

محتوا تمام چیزی است که درون وبسایت شما برای مخاطب نمایش داده میشود مثل : 

•چارت ها و آمارها 

•تصاویر گرافیکی 

•متن 

•جداول 

•فرم ها 

•فایل های صوتی 

•فایلهای پی دی اف 

•ویدئو ها 

•بلاگ ها 

•انجمن 

راهکار ساخت محتوا مشتمل بر کلیه شبکه های ارتباطی میگردد 

همواره به‌این نکته اعتنا فرمائید که محتوا یعنی رابطه و مکالمه با مخاطب بدین ترتیب در صورتی نتوانید با مخاطب خودتان بخوبی مکالمه داشته باشید و درصورتی که که نتوانید رابطه نیکی با آن‌ها برقرار نمائید مطمئناً آنها به تارنما شما عشق و علاقه مند نخواهند شد . 

البته در راهکار محتوا نویسی مهم‌ترین بخش با صرفه سازی وب سایت برای موتورهای کاوش یا این که سئو هست . علاوه بر این که محتوای خودتان را برای مخاطب می نویسید می بایست به طوری بنویسید که موتورهای کاوش هم بتوانند آن را به خیر در نمایند و ترافیک متبوع را در اختیار شما قرار دهند . 

در مقاله ها بعدی راجع‌به طریق نوشتن محتوایی که گوگل را به تارنما شما عشق و علاقه مند می نماید می نویسیم .
 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 20 اسفند 1396 ساعت: 15:54