گیفت کارت چه می‌باشد ؟ | بلاگ

گیفت کارت چه می‌باشد ؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

خرید گیفت کارت

 


گیفت کارت در واقع یک کالای فیزیکی حاوی یک کد میباشد که با وارد نمودن آن کد در دستگاه خویش می‌توانید یک اعتبار مجازی به دست آورید که از روش آن بتوانید کالای دیجیتالی مانند ترانه و بازی و کتاب و غیره خریداری کنید . 

گیفت کارت در واقع یک کارت هدیه می باشد که میتوانید آن را به افرادی که دوست دارید هدیه دهید که اما در کشور ایران بخش اعظم مصرف فردی دارد . 

 

گیفت 
کارت چه میباشد ؟ گیفت 
کارت چیست ؟ 

گیفت 
کارت اشکال مختلفی دارد : گیفت کارت آیتونز ، گیفت کارت گوگل پلی استور ، گیفت کارت آمازون ، گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس و غیره 
در مغازه ما به نشانی http://itunes-giftcard .ir گیفت کارت آیتونز اپل استور و گوگل پلی استور هم پا با اسکن از کارت فیزیکی قابل ارائه است . 

پس از خرید گیفت کارت آیتونز و خرید گیفت کارت گوگل پلی استور فورا کد کارت را اخذ می‌کنید و هم چنین کارت برایتان اس ام اس و از طرز نشانی اینترنتی ارسال می گردد . پس از آن هم نسخه برداری فیزیکی را در آدرس اینترنتی خویش دریافت میکنید . 

گیفت کارت آیتونز یا گیفت کارت اپل استور در مبالغ گیفت کارت آیتونز ۱۰ دلاری ، گیفت کارت آیتونز ۱۵ دلاری ، گیفت کارت آیتونز ۲۵ دلاری ، گیفت کارت آیتونز ۵۰ دلاری و گیفت کارت آیتونز ۱۰۰ دلاری به فروش می‌رسد . 

گیفت کارت گوگل پلی استور در مبالغ گیفت کارت گوگل پلی استور ۱۰ دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی استور ۱۵ دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی استور ۲۵ دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی استور ۵۰ دلاری و گیفت کارت گوگل پلی استور ۱۰۰ دلاری به فروش میرسد . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 16 اسفند 1396 ساعت: 18:12