طراحی سایت در مشهد | بلاگ

طراحی سایت در مشهد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

8 مورد غافلگیر کننده در صنعت پباده سازی تارنما که هیچ شخصی در امر آن ها به شما هشدار نمی دهد
در 5 سال قبلی اینجانب در بازار  به گونه های مختلفی کار داشته ام , از مشتری گرفته تا طراح . که در کل سیر جالبی بود . در واقع کلیه موردها زیر را انجام داده ام : فعال در بخش فروش , بازاریابی دیجیتال , واحد پرداخت , معرفی مارک تجاری , ساخت و انتخاب محتوا و . . .

طراحی سایت در مشهد

اینک اینجانب در جایگاهی هستم که نسل آتی بازاریابان از اینجانب سوال می نمایند : ( قبلی از آنکه به‌این صنعت وارد گردید دوست داشتید چه مواقعی را می دانستید؟ ( اینجاست که با شوق و اشتیاق مضاعف دراین باره میتوانم حرف کنم و یا این که لیستی از ابزارهای SEO , نکات SEO و حقه های SEO ارائه دهم . چه بسا می‌توانم ارشادوراهنمایی بر تجارت اینترنتی را تولید کنم . البته این قابلیت نیست . کلیه مواقعی که تا به اینجا اشاره کردم تغییر‌و تحول خواهند نمود و به همین بهانه می‌خواهم واقع بین باشم . در اینجا مواقعی مطرح خواهم کرد که امید داشتم پیشین از ورود به دنیای پباده سازی آن‌ها‌را می دانستم .

در‌این مقاله از سلسله مقاله های پباده سازی تارنما که در کمپانی پباده سازی تارنما اطلس اینترنت برای شما بازدید کنندگان گرامی آماده شده‌است قصد داریم تا شما‌را با این ترفندهای پباده سازی وبسایت و همینطور با صرفه سازی وبسایت آشنا نماییم تا در غایت در آتی شغلی خویش موفقیت هایی را داشته باشید .


1 – وای خدای اینجانب , چقدر لغت ها مختصر شده ( Buzzword ) موجود هست

در حقیقت همگی جا میباشند .

مثال ای از اظهارات : ( درود Jeff , یک دقیقه وقت داری که به شما ابزار نو SaaS که به ما قابلیت و امکان نشانه گیری سرویس ها قیمت افزوده برای تصمیم گیرندگان بازار اینترنتی CRM برای هدف ها جمعیتی را معرفی کنم؟ بعلاوه ما نیاز داریم تا درخواست های عظیم خویش را در سمت کمپین پست الکرونیکی جاری کنیم . و نشان دهنده این مسئله است که دست‌کم 20 درصد اخذ کنندگان پست الکرونیکی به‌این سمت روانه میشوند که قابلیت بررسی درخواست های آنان بصورت آفلاین آماده شده و انجام این مورد ها بر عهده Erica که مدیریت ارتباطات ماست , میباشد . آیا شما اعداد KPI مرتبط با نهایی ماه را دارید؟ ما بایستی ROI کمپین رسانه های پرداختیمان را نشان داده و آنرا با یافته هایمان برای نهایی QTR مقایسه کنیم . اینها پارامترهایی در بازاریابی ابری بودند . خدای اینجانب , مغزم هنگ کرد . (


2 – خدای اینجانب , یک ابراز دیگر؟

در اولِ کارتان , به‌این سود می رسید که تعقیب کردن همگی چیز بصورت آنلاین مضاعف حتمی است . و این از نگاه اینجانب بی سابقه است .

شما کارمند خیر می‌باشید و تشخیص می دهید که کمپانی شما می بایست در Twitter حضور داشته باشد . پس در توییتر نام نویسی میکنید . بعد از آن چندین مقاله خوانده و معیارهایی را دنبال می‌کنید و به‌این سود می رسید که نیاز به ابزاری در این باره دارید , پس Buffer را می‌یابید و آنگاه Tweetdeck . . . آنگاه در سمت Hootsuite رفته و یک دفعه به‌این نقطه می رسید که اکانت Hubspot شما این خصوصیات را داراست . ولی بیشتر از اینها نیز موجود است . حیث شما در باب میزان گیری تعداد موردها به اشتراک نهاده شده اجتماعی چیست؟ به حیث اینجانب Buzzsumo یا این که چه بسا Klear ؟ Topsy چه بسا خوب تر است , وای خدای اینجانب Radian6 عالیه . و یا این که احتمال دارد Twitter Analytics؟ شما به جستجوی خویش ادامه می دهید تا به Must - Have که بیشتراز 50 ابزار رابطه اجتماعی دارااست , برسید . ولی هنوز آنچه که بایستی را انجام نداده اید . شما Product Hunt که مکانی برای پر رنگ نمودن تمای ابزارهای نو است را یافته اید . کماکان به جستجوی خویش ادامه می دهید و ابزارهایی برای بازاریابان ( بیشتراز 35 مورد ) , برای نویسندگان ( بیش تر از 30 مورد ) , برای Startup ( بیشتراز 40 مورد ) . . . و این مسئله ادامه خواهد داشت .


3 – شما یک کارفرمایید , این خیلی عالیه

اشخاص و شخصیت هایی که شما در ناحیه پباده سازی تارنما می بایست با آن ها رمز و فعالیت دارید اشخاصی محکم و مشقت بار می‌باشند و شاید کمپانی شما تا حدودی نبود داشته باشد , از طرفی آن ها هم احتمال دارد به شما نیاز داشته باشند . بعداز این قضیه استقبال نموده تا بتوانید به کسب و فعالیت خویش رونق دهید .

او‌لین برخورد شما با مشتری احتمالا به‌این صورت باشد :

شما : ( نرم افزار مورد‌علاقه شما چیست؟ ( مشتری : ( عالی , می خواهم نظیر Viber , Tango و یا این که WhatsApp باشد , اما به همراه یک کانال اجتماعی همانند Facebook و خدمت Video همانند Youtube . ولی بایستی دارنده شکلک ها ( emojis ) هم باشد . و یوزرها می بایست بتوانند ایده ها خویش را بصورت ناشناس ارسال کنند که ولی پس از 16 ثانیه این قضیه ناپدید گردد . ( شما : ( اوکی , تمام مورد ها درخواستی شما در نرم افزار های دیگر هم وجود دارد , البته چه چیزی ایده شما‌را منصحر بفرد می کند؟ ( مشنری : ( تا 20 سال آتی نمی توانم دراین مورد چیزی بیان‌کنم و می بایست شتاب کنیم . اما از این بابت نگرانم که ایده اینجانب به وسیله کمپانی دیگری به سرقت برود ( شما : ( آیا ایده ای در امر platform ای که قرار است بر روی آن این نرم افزار اجرا شود دارید؟ ( مشتری : ( هیچ ایده ای در این زمینه ندارم البته مطالب متعددی راجع به Mark Zuckerberg و Steve Jobs خوانده ام و نمی‌خواهم بیان‌کنم که همانند آنان هستم البته ایده ای گوناگون و منحصر به فرد بفرد دارم . و نمی دانم که می بایست از کجا آغاز کنم و به همین علت به امداد شما نیاز دارم . ( شما : ( اوکی , انجام این پروژه بها بالایی دارااست , شما رغبت دارید برای آن چقدر هزینه نمایید؟ ( مشتری : ( دارایی اینجانب 2237 دلار است . و پس از قرار اعطا کرد برای خدمت هایی که ارائه می دهید می‌توانم 0 . 5 درصد کمپانی را به اسم شما بزنم , زیرا اینجانب صاحب کار هستم . (


4 – چه تعداد حریف کاری دارید؟

شما پا به میدان کمپین بازاریابی نهاده اید , این خوب است ولی متاسفانه به‌این فیض رسیده اید که آنگونه که می بایست و احتمال دارد پیروز نبوده اید . خواسته این است که انگیزه شما پباده سازی تارنما و نرم افزار بصورت هم‌زمان نبوده است . به همین جهت از Google طلب استمداد مینمایید و مورد ها زیر را در شهر خویش کاوش میکنید : app developer , موسسه ها طراح وب سایت و یا این که چه بسا شایسته ترین موسسه ها فعال در این مورد . پس از یک سری ثانیه Google نتایج را به شما اعلام می کند و . . . مشاهده ی فرمائید که رقبا در کلیه جا حضور دارا‌هستند .

در امریکا بیش تر از 150 , 898 کمپانی که دراین باره کار می نمایند موجود است . همینطور کمپانی هایی کانادایی , هندی و انگلیسی هم در‌این میدان وجود دارا‌هستند , و به دلیل گستره ارتباطات مدرن آنان هم در زمره رقبای شما جای می‌گیرند . به همین منظور احتمال دارد که شما در تجارت خویش پیروز نباشید و از بازار جانور به نفع موسسات اروپای شرقی کنار گیری نمائید . اما اشاره به‌این این داستان نیز خالی از لطف نیست که همه این موسسه شرکت های آن خدماتی را که شما ارائه می دهید , را ندارند اما تعداد متعددی از آن‌ها دقیقا سرویس ها شبیه شمارا ارائه می دهند .


5 - شما تمامی رشته حریفید ؟ می‌توانم قسم بخورم که شما یک ستاره راک می باشید

همان گونه که در درحال حاضر پیشروی در فن خویش در بازاریابی زیر اینترنت میباشید از شما مراد می‌شود که در کنفرانسهای مربوط به این مورد کمپانی کنید . اینجانب به شما توصیه میکنم که کمپانی فرمایید , چون تجربه ای خوب برای شماست . در حقیقت صدها کنفرانس دراین مورد موجود هست . شما درگیر به دعوا و بررسی راجع‌به BlogHer می‌باشید ( یک گزینش مشقت بار که می بایست iRetreat , FitBloggin و UnGagged را نیز در لحاظ بگیرید ) و فراهم ملاقات با رقبا در چنین فضاهایی میباشید .

آن‌ها با تیتر هایی همانند مورد ها زیر درین جلسه ها حضور می‌یابند : رسانه های اجتماعی فوق العاده , رویش اجتماعی هکر , معماری سبک اشتراک اجتماعی , ابتکار کننده ایده , ستاره راک رسانه های دیجیتال , آگهی محتوا و مهندسی معمولی .


6 – این وب لاگ در درحال حاضر ویروسی شدن است و از این بابت ناراضی هستم

بعداز گذشت مدتی متوجه خواهید شد که SEOچگونه فعالیت می نماید و چه قسمی از مطالب مطلوب میباشند و یا این که این‌که یوزرها تارنما چه می‌خواهند . تا آن زمان محتویات شما موقعیت جالبی ندارند . امیدوار باشید که مطالب خوب درین بین خویش را نشان خواهند بخشید ولی نیازمند بررسی هایی بوده و ممکن است بایستی نسبت به ارتقاء یابند .

همواره وبلاگ های عالی در این مورد را دنبال کرده و مطالب آنان را بررسی نمائید .


7 – اطلاع نداشتم که Spam folder اینجانب مالامال شده‌است

به محض آنکه دست به فعالیت می‌شوید موفقیت هایی را مشاهده مینمایید که‌این به معنای جايگاه وبسایت شما در Google و روان شدن یوزرها به تارنما شماست . به شما تهنیت می‌گوییم . کادو شما : اسپم هایی است برای کمپانی شما .

در اینجا مواقعی وجود دارا‌هستند که انسانها برای یافتن وبسایت ها و شرکتهای حاضرند برایشان هزینه نمایند ( AKA SPAM - town ) . اما اینجانب درین مقاله صرفا به یکی آن ها اشاره کردم . همگی ابزارهایی که از آنان سود می‌برید را به خاطر بسپارید . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت: 18:51