کیف دوشی | بلاگ

کیف دوشی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کیف اداری

زیاد سخت نگیرید . لازم نیست انتخاب یک کیف چرم دوشی اسپرت برای آقایان فعالیت پیچیده ای باشد . در اینجا به مواردی اشاره می‌کنیم که هنگام انتخاب چنین کیفی برای خودتان یا این که برای یک آقا می بایست در نظر داشته باشید .

کیف دوشی

چگونگی درست کردن کیف کیفیت آن را نشان می‌دهد . کیفیت محصول یکی از اولین مواردی است که بایستی با دقت مورد توجه قرار دهید , چون به شما کمک می نماید تا متوجه گردید کیفتان چه بازه زمانی دوام خواهد آورد . کیف های چرم دوشی اسپرتی که به طور انبوه ساخت میگردند , هر چقدر هم که برای آنان هزینه کرده باشید , برهه زمانی زیادی دوام نخواهند آورد . منظور از روش ها و اشکال چرمی که برای ساخت انبوه این نوع کیف ها استفاده میگردند آن است که رضایت مشتریان را برای کوتاه مدت برآورده نماید . اصلا مهم نیست که چقدر امکان دارد یک کیف چرم دوشی اسپرت عالی و خوب به لحاظ رسد , این کیف برای استفادۀ طولانی بازه زمانی درست نشده است . یک کیف چرم دوشی اسپرت قادر است چندین سال دوام بیاورد , چه بسا به میزان ای که آن را به فرزند خویش بدهید , ولی می بایست کیفی را بیابید که یک استاد کار چرم با استفاده از روش های سنتی این صنعت آن را درست نموده باشد . شما می‌توانید مطمئن باشید که چنین کیفی با دست و با استفاده ازابزارهای سنتی مثل درفش , دستگاه دوخت چرم , شیارزن چرم , سمبه و غیره درست می گردد . شما می بایست بگردید و جایی را پیدا کنید که کیف های چرم دست دوز میفروشند . به جستجویتان ادامه دهید , زیرا هنوز هم این مدل مکان ها وجود دارند . وب سایت هایی نیز در اینترنت یافت می‌شوند که کیف های چرم دست دوز میفروشند .

 

هر مدل چرمی با کیفیت و ظاهر خاص خودش میتواند چشمگیر و خوشگل باشد , اما این هم بستگی به فردی دارد که میخواهد به شما یک کیف چرم دوشی اسپرت مردانه بفروشد . کیف هایی را می توان یافت که با چرم های دیدنی و تعجب آور ای مثل چرم کروکودیل و دیگر خزندگان ساخته شده اند , ولی شایع ترین اشکال چرم , چرم گوساله و گاو و شتر میباشند . مارکی را پیدا کنید که مطمئن می باشید کیف دوشی اسپرت مردانه را با چرم طبیعی درست می نماید . آنچه که سبب ساز ویژگی ویژۀ چنین کیف هایی می‌شود عیوب کم اهمیت و ناچیز سطح چرم است . این عیوب سبب ساز می گردند که به مرور با استفاده از کیف , چرم تیره تر شده و زیبایی کیف با کهنه شدن کماکان حفط شود . احتمال دارد چرم دوباره ساخته ( از ترکیب کردن الیاف چرم با مواد دیگر به دست می‌آید ) یا این که تولیدات کوچکی که با خرده های چرم درست می‌شوند , هنوز نیز چرم باشند , ولی دوام زیادی ندارند , زمانی که کهنه می گردند به زیبایی چرم طبیعی باقی نمی مانند , و بدین ترتیب می بایست از خریدن آن ها اجتناب کرد . اطمینان حاصل نمائید که کیف را از جایی می‌خرید که آن را با چرم واقعی درست نموده باشد , زیرا تعداد جاهایی که چرم مصنوعی را به جای چرم ارگانیک میفروشند در حال افزایش است . توجه داشته باشید تا محصولی که گزینش می‌کنید صرفا از چرم گوساله یا این که گاو یا شتر باشد .

چگونگی گزینش یک کیف چرم دوشی اسپرت

انتخاب مدل دلخواه کیف چرمی مهم است , زیرا در شرایطی‌که مطابق کاربرد مورد نظرتان نباشد , احتمالاً زیاد از آن استفاده نخواهید کرد . چنانچه به شیوۀ زندگی خویش و کیف هایی که قبلاً استفاده نموده اید , فکر کنید , به شما کمک خواهد کرد تا روش صحیحی را برای خریدتان در پیش بگیرید . دسته کیفی را در نظر بگیرید که مطلوب چنین شیوۀ زندگی باشد . آیا یادتان میماند که از کیف چرم دوشی اسپرت خویش نگهداری کرده و آن را مرتب پاک کنید؟ همان گونه که شما به تمیز کاری و بهداشت فردی نیاز دارید , یک کیف چرم دوشی اسپرت نیز به همین اندازه توجه لازم دارد . چرم با گذشت زمان بهتر می‌شود و می بایست خوب به آن توجه کرد و از آن محافظت نمود . مثلا , شما بایستی به منظور حفاظت از چرم از موادی مثل واکس ها , لوسیون ها و یا این که روغن ها به صورت منظم استفاده فرمائید , و هر زمان لکه ای روی چرم پدید آمد , فورا آن را تمیز کنید . در شرایطی‌که از کیفتان مراقبت نکنید , اهمیت ندارد که یک استادکار چقدر آن را عالی و خوب درست کرده و کیفیت چرم به کار رفته چه باشد , قدمت کیف کوتاه شده و دوام چندانی نخواهد آورد .

 

خوب به این این قضیه تصور کنید که کیف را برای چه منظوری می‌خواهید استفاده نمائید . آیا قصد این را دارید که اشیای بزرگ و سنگین وزن با آن حمل کنید؟ آیا هر روز از آن استفاده خواهید کرد؟ اطمینان حاصل فرمایید که کیف انتخابی شما مناسب باشد . به عنوان مثال , در‌حالتی که یک کامپیوتر همراه دارید , کیفی را انتخاب نمائید که جای قابل قبولی برای دستگاه شما داشته باشد تا به آن آسیب نرسد . چنانچه اکثر وقت ها به سفر میروید , کیفی را بخرید که حمل آن برایتان راحت باشد . در غیر این صورت آن را با خویش نمی برید و در منزل می‌گذارید , و این چه منفعت ای خواهد داشت؟

 

معمولاً از چه مدی پیروی می کنید؟ آیا شما از آن نوع کسانی میباشید که از سبک های مد جسورانه پیروی می نماید , یا یک کیف معمولی و شیک را می پسندد؟ شما میتوانید کیف های چرم دوشی اسپرت را در گونه ها , رنگ ها و شکل - های متعدد بیابید , که ولی این بستگی به برند آن دارااست . آیا کیفی با رنگ های پر زرق و برق و نقش هایی غیر معمول دلتان می‌خواهد که هر کسی نداشته باشد یا این که دنبال کیفی شیک وکلاسیک میگردید که هیچگاه از مد نمی افتد؟ در حالتی‌که جستجو کنید , بالاخره کیفی را می‌یابید که دلخواه شما بوده و در عین حال استادانه تشکیل شده و دارای کیفیت باشد .

مسئلۀ قیمت

 

قضیه ای بسیار مهم درتصمیم گیری و خرید کیف آن است که توجه داشته باشید در‌حالتی که یک کیف چرم دوشی اسپرت ارزان قیمت خریداری فرمائید , کیفی کم دوام خریده اید . گول قیمت خوب را نخورید . کیف های ارزان دست دوز نیستند و یک استاد کار آنان‌را درست نکرده است , و احتمالاً چرم با کیفیتی برای آن استفاده نشده و عمر کوتاهی خواهند داشت . ضروری نیست که مبلغ زیادی بابت یک کیف چرم دوشی اسپرت مردانه بپردازید , ولی در خصوص مارک هایی که ارزش های پایینی را عرضه می کنند , هوشیار باشید . هیچ سحر و جادویی در فعالیت نیست , کیفیت کیفی که میخرید مطابق مبلغی است که بابت آن داده اید .

 

 
...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 10 اسفند 1396 ساعت: 14:09