سئو چیست؟ SEO

ساخت وبلاگ
چکیده : سئو چیست؟ SEO What is SEO سئو چیست؟ SEO مخفف Search Engine Optimization میباشد ... با عنوان : سئو چیست؟ SEO بخوانید :

سئو 
چیست؟ SEO What 
is SEO سئو 
چیست؟ SEO مخفف Search Engine Optimization میباشد و همان طور که از ترجمه آن پیداست سئو به مضمون‌ بهینه سازی برای موتورهای جستجو می‌باشد . 


باصرفه 
سازی برای موتورهای جستجو چه عاملی دارد و به چه معناست؟ در آغاز بایستی این نکته را قبول کنیم که غول دنیای سایبری این روزها کسی نمی‌باشد جزگوگل و به طور معمول هنگامی کلام از موتورهای کاوش می شود لوگوی چهار رنگ این شرکت به یار یک فریم متنی مهیا ارائه سریعترین سرویس ها مجانی جستجوی اینترنتی در ذهن کاربر وب نقش می بندد، پس با مثال گوگل مطلب را ادامه می دهیم . 


نکته 
مهمی که در خدمات بدون‌پول موتور جستجو مخفی می‌باشد میلیون ها دلار درآمدی هست که در ازای پاسخ به جستجوی شما برای گوگل کسب می شود در هر بار کاوش که واژه به کلمه و واژه آن توسط نرم افزارها و مهندسان با تجربه، تجزیه و نظارت می شود نتیجه ای دربرگیرنده میلیونها وب وبسایت یافت می شود! 
کافیست 
برای نمونه واژه Camera را کاوش نمایید: نتیجه کاوش : About 1,800,000,000 results رقم یک میلیارد و هشتصد میلیون سود احتمالا باورنکردنی باشد و تعداد صفحات یافت گردیده به نظر بیش از تعداد دوربینهای تولید شده می باشد . جالب است بدانید این تنها صفحاتی است که موتور کاوش آن ها را پیدا کرده و میلیونها صفحه دیگر وجود دارااست که به برهان عدم رعایت اصول نخستین پباده سازی و سئو یا این که خواست مدیران سایت در موتورهای کاوش قابل نمایش نیستند . اضطراری به ذکر می باشد چشم شدن در موتور جستجو و چشم شدن در بالاترین نتیجه کاوش 2 مبحث متعدد اما حساس در سئو میباشند . 

SearchEngine 

شما 
کدام ورقه و کدام تارنما را تعیین می کنید؟ کاربران به طور معمول بیش از 3 صفحه از فیض را مرور نمی نمایند و شرکتها و فروشگاههایی که قصد فروش جنس و کسب در آمد دارند برای دیده شدن در بالاترین بخش نتیجه کاوش های گوگل حاضر به پرداخت هزینه می باشند . 

یک تبلیغ متنی دارای یک سری کلمه و واژه به یاور پیوند به سایت فروشنده برای هر توشه کلیک حدود 1 دلار یا اکثر هزینه دارد، حتی درصورتی که سبب ساز به خرید نشود گوگل این هزینه را در ازای سناریو لینک و کلیک استفاده کننده از صاحب تجارت دریافت می‌نماید . تصور فرمائید برای یک فروشنده که قصد معرفی کالای خویش در فی مابین فروشتدگان تلفن همراه تلفن همراه را داراست هزینه سناریو تبلیغ به مقطع یکماه در صفحه اول گوگل چندین دلار خواهد بود؟ از طرفی در درحال حاضر حاضر این خدمات، برای سرزمین ایران و دامنه های کشوری ir از طرف گوگل تحریم شده، که چه بسا در شرای گوگل بازدارنده نمی شد تحریمهای اقتصادی و مشکل ها انتقال ارز و نرخ بالای ارز و . . . مانع این گونه فعالیت می شد . 

سئو در مشهد


پس 
چه طور می بایست در ردیف های بالا و نخستین جستجو چشم شویم؟ 
پاسخ: 
با یاری ابزارها و ترفندهای SEO 
پس ارزش یک اینترنت تارنما با سئوی استاندارد و مداوم بیش از چیزی هست که تفکر می کردیم و به همین دلیل در حال حاضر شرکت ها تبارک برای توسعه صفحه های اینترنت خود و دیده شدن در اقیانوس وب سایتها، مدیران اینترنت یا وب مسترهای با تجربه استخدام می نمایند . 


جزئیات و اصول سئو مبحثی هست که در این مطلب نمی گنجند البته در شرای تا به حالا وب سایت خویش را برای موتورهای کاوش باصرفه نکرده اید خوبتر می‌باشد از همین لحظه با مطالعه بخش سئو دانشنامه دی استارت نمایید . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبعسئو در مشهد,...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 12 تاريخ : دوشنبه 30 مهر 1397 ساعت: 22:26