انجام تنظیمات اولیه فروشگاه | بلاگ

انجام تنظیمات اولیه فروشگاه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

برای انجام پیکربندی اول دکان در کنترل پانل وب وبسایت به منوی System >> configuration وارد شوید و تنظیمات تب General منوی general از منوهای سمت چپ مدیریت را انجام دهید . 

معین 
نمودن واحد پول اینترنت سایت هر دکان یک واحد پولی پیش فرض اضطراری داراست که بها ها به وسیله آن مشخص و معلوم گردند . 
برای فروشگاه های اهل ایران واحد پول می بایست ریال باشد و برای تغییر‌و تحول واحد مبلغی به ریال می بایست وارد منوی System >> configuration گردید و بعد از منوهای سمت چپ منوی Currency Setup گزینش نموده و تنظیمات واحدهای پولی را انجام دهید . طراحی سایت در مشهد

نصب 
و تغییر تحول قالب مجنتو قالب های مجنتوی فارسی و راست به چپ بسیاری وجود دارا‌هستند که به صورت بدون‌پول برای دانلود قرار داده گردیده اند و حتی می توانید قالب چپ به راست زمینه لحاظ خود را دانلود نموده و با یک‌سری خط CSS آن را به قالب راست به چپ تبدیل نمایید . برای نصب قالب مجنتو می توانید قالب مسئله لحاظ خود را در وب بیابید و بعد از آن برای نصب می بایست بر روی کلید Get Extension Key کلید نموده تا آدرس نصب آن برای شما ایجاد گردد و آن را اسکن نمایید . آن‌گاه برای نصب قالب بر روی سیستم مجنتو می بایست وارد بخش System -> Magento Connect -> Magento Connect Manager گردید و نشانی اسکن شده از تراز قبل را در فیلد Paste extension key to install وارد نموده و بر روی کلید Install کلیک فرمایید . 

شیوه تغییر‌و تحول قالب در Magento به این رخ می باشد که در در اختیار گرفتن پانل وارد بخش System > Design گردیده و بر روی کلید Add Design Change کلیک نموده و قالب مسئله لحاظ خویش را از میان قالب های جان دار انتخاب نمایید . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت: 20:33