بهترین ابزارهای طراحی سایت در سال 1397

ساخت وبلاگ
چکیده : ما امروزه در دنیای پباده سازی اینترنت سایت با سرعت تکان می کنیم و همیشه ابزارهای تازه وجود دارد . بر... با عنوان : بهترین ابزارهای طراحی سایت در سال 1397 بخوانید :

ما امروزه در دنیای پباده سازی اینترنت سایت با سرعت تکان می کنیم و همیشه ابزارهای تازه وجود دارد . برای اینکه از این سرعت تکنولوژی جا نمانیم ، می بایست همیشه اطلاعات و ابزارهای خویش را به روز کنیم . در این مقاله برخی از بهترین ابزارهای طراحی اینترنت در سال 97 گفته شده می‌باشد . برخی از این ابزارها برای دسکتاپ می باشند و بعضی دیگر برای باقی اپلیکیشن ها می‌باشند . سئو در مشهد

ادوب 
XD جدیدترین برنامه طراحی ادوب xd می باشد . این برنامه به تیتر یک جایگزین حاذق برای فتوشاپ است . زیرا پباده سازی آن به صورت مختص برای مثال سازی و طراحی قالب ساخته شده می‌باشد . 

Xd به عنوان یک برنامه مک ساخته شده می باشد و در نهایت برای ویندوز در بتا منتشر شد . در درحال حاضر حاضر ادوب xd به پای Sketch نرسیده میباشد البته مطمئنا در حالا رویش میباشد و دارنده یک مجموعه اختصاصی هست . این چیزی می‌باشد که شما در سال 97 می خواهید تجربه فرمائید . 

اپلیکیشن 
Sketch Sketch وسیع ترین رقیب ادوب در فضای پباده سازی میباشد . سال‌ها زیادی اشخاص متعددی از فتوشاپ به کارگیری می کردند زیرا ساده ترین راه و روش حل بود . این محصول ادوب ارزانترین متاع ادوب است و شما می توانید برای آن یک بار هزینه نمایید . 

Sketch همینطور منبع باز می باشد که طراحان می توانند افزونه های خویش رادر آن منتشر نمایند . این منجر می شود که هر مدل فعالیت طراحی ، در آن سهل تر شود . 

نسخه 
Planet Control planet یک شیوه حل امروزی می باشد . این ورژن به طراحان یاری می نماید تا طراحی را به راحتی کنترل کنند . شما می توانید به راحتی فایل های خود را مدیر فرمایید . 

یک عدد از وسیع ترین سختی ها این نسخه، خط در اختیار گرفتن می باشد . البته با پلنت شما یک رابط گرافیکی دارید . 

ورژن پلنت چه بسا یک طرح بدون‌پول نیز ارائه می دهد تا ملاحظه کنید آیا آن را دوست دارید یا این که خیر؟ هر کسی که پباده سازی را به فیس فن ای انجام می دهد با این ورژن می تواند در مدت خویش صرفه جویی کند . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبع...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 33 تاريخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت: 0:03