مراحل پیاده سازی طراحی استراتژیک | بلاگ

مراحل پیاده سازی طراحی استراتژیک

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در 
اینجا می خوا‌هیم نگاهی به چگونگی به کار گیری از شش سطح استراتژیک برای طراحی وب بیاندازیم: 
اهداف 
خویش را گزینش کنید یکی از اولی اقداماتی که قبلی از استارت به یک پروژه پباده سازی اینترنت واجب میباشد که انجام دهید، این میباشد که هدف ها خویش و سازمانتان را مشخص و معلوم کنید . هدف حساس اینترنت تارنما شما چیست؟ آیا می خواهید وب تارنما نو پباده سازی کنید و یا این که طراحی دوباره می باشد؟ این سوالهای را از کابران، مشتریان و مدیران خود بپرسید . اگر شما و آن‌ها هنوز جواب این سوالات را نمی دانید، باید در مسئله آن ها به بحث و توافق برسید . 

به یاد داشته باشید که یک اینترنت سایت یک قطعه هنری نیست . در حقیقت یک اینترنت سایت برای همت های خاصی موضوع به کارگیری قرار می گیرد . ممکن می باشد این همت برای فروش محصولات، ارائه محتوای اطلاعاتی، اطلاع رسانی و یا دسترسی به سرویس باشد . هدف ها هم زیاد اساسی می‌باشند . به ویژه در صورتی‌که شما در درحال حاضر پباده سازی دوباره می‌باشید . طراحی سایت در مشهد
از خود بپرسید چرا دوباره می خواهید طراحی فرمایید : آیا به دنبال افزایش تعداد یوزرها یا این که کاهش نرخ گزاف گویی هستید؟ 
مخاطبان 
خود را شناسایی کنید مخاطبان شما نقش مهمی در چگونگی تلاش اینترنت وب سایت شما دارا‌هستند . بحث های جمعیت شناختی مانند : سن، جنس، حرفه، شغل، شهر ، سرزمین و غیره می تواند بر روی پباده سازی وبسایت شما تاثیر بگذارد . به تیتر مثال، یک وب سایت بازی های کامپیوتری برای مخاطبان جوان مطلوب خیس می‌باشد . 

مخاطبان شما، فقط بر روی ظواهر تارنما تاثیر نخواهند گذاشت، بلکه بر روی جزئیات وبسایت نظیر اندازه خودکار نیز تاثیر خواهند گذاشت . بنابراین مخاطبان خویش را شناسایی کنید . 

تصویر 
مارک خود را گزینش کنید در موضوع رنگ ها فکر فرمائید . در مسئله احساسی که دوست دارید دیگرافراد در قضیه شما داشته باشند . پباده سازی شما می بایست با برند شما و شخصیت نام تجاری شما سازگاری داشته باشد . مشتریان شما با توجه به احساسی که از شما و مارک شما دارند، متاع و یا این که سرویس ها شما را خریداری می کنند . حتی در صورتی‌که شما جنس و یا سرویس ها را نخرید، برای مثال درصورتی که وبلاگ داشته باشید، سایت شما هنوز هم دارای شم میباشد . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت: 0:04