تست وب سایت

ساخت وبلاگ
چکیده : شما باید در این مرحله وب سایت خود را تست کنید. صفحات وب سایت شما باید در تمام مرورگر ها به درس... با عنوان : تست وب سایت بخوانید :

شما باید در این مرحله وب سایت خود را تست کنید.  صفحات وب سایت شما باید در تمام مرورگر ها به درستی نمایش داده شوند. مرورگرها شامل مرورگرهای فایرفاکس، گوگل کوروم، اینترنت اکسپلورر، هستند. تمام این مرورگر ها به صورت رایگان هستند.  تست وب سایت شما به صورت رایگان، تنها راهی است که شما می توانید ببینید وب سایت شما در دستگاه های مختلف چگونه نمایش داده می شود. همچنین وب سایت خود را در گوشی موبایل نیز مشاهده کنید تا ببینید در دستگاه های هوشمند به چه صورت به نظر میرسد.سئو در مشهد

اگر می خواهید شانس اینکه، وب سایت شما در به روزرسانی های آینده مرورگر ها به درستی کار کند، بهبود پیدا کند. کد های معتبر مربوط به آن را برای صفحات وب سایت خود در نظر بگیرید. مثلا در css  و html کد های آن را بگذارید و چک کنید که خطا نداشته باشد.

عواملی که باعث می شود طراحی سایت شما زیبا به نظر برسد
در زیر عواملی گفته شده است که باعث می شود سایت شما زیبا تر و جذاب تر به نظر بیاید:

هدف
طراحی وبسایت مناسب همیشه پاسخگو نیاز کاربران است.  آیا بازدید کنندگان وب سایت شما، به  دنبال اطلاعات، سرگرمی ، اخبار ، ارتباط با کسب و کار خاصی و یا تعامل و غیره هستند؟  هر صفحه وب سایت شما نیاز به یک هدف مشخص دارد و نیاز های وب سایت خود را برای کاربران وب سایت، برآورده می کند.

ارتباطات
افراد در وب تمایل دارند که زمانی که به دنبال اطلاعات خاصی هستند بتوانند سریعا با آن ارتباط برقرار کنند. بنابراین مهم است که بتوانید به سرعت ارتباط برقرار کنید و اطلاعات شما به راحتی قابل درک و قابل هضم باشد.  برخی از تاکتیک های موثر در طراحی وب سایت عبارتند از : سازماندهی اطلاعات با استفاده از سرفصل ها و سازماندهی اطلاعات سرفصل های ریز .

فونت ها
معمولا فونت هایی مانند آریال و وردانا آسان ترین فونت هایی هستند که به صورت آنلاین استفاده می شوند.  اندازه فونت ایده آل برای خواندن 16 پیکسل است.

معرفی مطالب جالب با لینک منبع...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 12 تاريخ : شنبه 31 شهريور 1397 ساعت: 13:14