نام دامنه خود را دریافت کنید

ساخت وبلاگ
چکیده : اولین اقدامی که می بایست انجام دهید این می باشد که نام دامنه خویش را اخذ فرمایید . این نامی میباشد ک... با عنوان : نام دامنه خود را دریافت کنید بخوانید :

اولین اقدامی که می بایست انجام دهید این می باشد که نام دامنه خویش را اخذ فرمایید . این نامی میباشد که می خواهید برای وب وب سایت خویش تعیین فرمایید . برای دریافت اسم دامنه شما بایستی هزینه های هر ساله را پرداخت فرمائید تا بتوانید حق به کارگیری از آن را داشته باشید . به چنگ آوردن اسم دامنه به معنای دریافت کردن یک اینترنت تارنما یا این که هر چیز دیگری نیست، بلکه صرفا یک اسم دامنه است . طراحی سایت در مشهد

یک 
میزبان وب معتبر انتخاب کنید و یک حساب کاربری تصویب اسم کنید صاحب خانه وب یک شرکت خدمات طراحی وب سایت می باشد . زمانی که اینترنت سایت خویش را طراحی کردید و آن را در وب قرار دادید، هر کسی در دنیا قدرتمند به دیدن آن خواهد بود . شما بایستی یک حساب کاربری داشته باشید و آن را در یک هاست ثبت فرمایید تا تارنما شما یک خانه داشته باشد . به دست آوردن هاست برای اینترنت وب سایت شما نظیر خرید یک دفترکار هست . 

پباده سازی 
وبسایت بیرون از کشور میلیون ها ایرانی در خارج از مرز و بوم و در کشورهای دیگر در هم اکنون معاش می باشند . فقط یک میلیون اهل ایران در آمریکا زندگی می کنند .برخی از این افراد کسب و کارهای خویش را دارا هستند . هر کدام از این کسب و کارها نیاز به طراحی وب سایت منحصربه‌فرد به لهجه فارسی داراست . از آنجا که در خارج از مرز و بوم به گویش فارسی احاطه ندارند، در صورتی‌که طراحی وب سایت پارسی خویش را به اشخاص غیر پارسی بسپارید، ممکن هست به نتیجه مطلوب نرسید . به این ترتیب جهت پباده سازی سایت در خارج از کشور، بهتر است آن را به شرکت های دارای اعتبار داخلی بسپارید . دارکوب دارای نمونه طراحی های فراوان و متنوعی در زمینه پباده سازی وبسایت بیرون از میهن می باشد . 

طراحی 
صفحه های وب هنگامی که اسم دامنه و صاحبخانه وب وب سایت خود را گزینش کردید، نوبت آن می باشد که اینترنت تارنما خود را طراحی نمائید . در اینجا شما می توانید ، با یک شرکت طراحی وبسایت معتبر همکاری کنید . شرکت طراحی وبسایت دارکوب ، با 16 سال سابقه در قضیه پباده سازی گونه های وب وبسایت و پباده سازی اینترنت وب سایت های خارج از مرز و بوم ؛ مهیا همیاری و مشورت کردن در قضیه پباده سازی وب سایت بیرون از سرزمین و درون مملکت و گونه های اینترنت وبسایت ها می باشد . کشورهایی که نیز حالا در حالا همیاری با دارکوب هستند، عبارتند از : آلمان، استرالیا، تایلند، آمریکا، کانادا، افغانستان، عراق، ترکیه، امارات، روسیه ، چین، مالزی، ایتالیا، فرانسه . 

همینطور شما نیز می توانید اینترنت وبسایت خویش را با استفاده از وب تارنما سازها و ویراستارهای اینترنت بسازید . یکی از ابزارهای ویراستار اینترنت سایت WYSIWYG می باشد . چنین ویراستارهایی به شما این امکان را می دهد تا تارنما خود را بصری طراحی فرمایید . 

یک‌سری از ویراستار های اینترنت مجانی و تجاری وجود دارد که در دسترس میباشند . در صورتیکه شما از ویندوز استفاده می کنید، یک عدد از شایسته ترین های آنان Microsoft Expression Web می‌باشد . این یک برنامه تجاری می باشد که در حالا حاضر مایکروسافت آن را به رخ مجانی توزیع می نماید . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبع...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 14 تاريخ : شنبه 31 شهريور 1397 ساعت: 13:13