نام دامنه خود را دریافت کنید | بلاگ

نام دامنه خود را دریافت کنید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اولین اقدامی که می بایست انجام دهید این می باشد که نام دامنه خویش را اخذ فرمایید . این نامی میباشد که می خواهید برای وب وب سایت خویش تعیین فرمایید . برای دریافت اسم دامنه شما بایستی هزینه های هر ساله را پرداخت فرمائید تا بتوانید حق به کارگیری از آن را داشته باشید . به چنگ آوردن اسم دامنه به معنای دریافت کردن یک اینترنت تارنما یا این که هر چیز دیگری نیست، بلکه صرفا یک اسم دامنه است . طراحی سایت در مشهد

یک 
میزبان وب معتبر انتخاب کنید و یک حساب کاربری تصویب اسم کنید صاحب خانه وب یک شرکت خدمات طراحی وب سایت می باشد . زمانی که اینترنت سایت خویش را طراحی کردید و آن را در وب قرار دادید، هر کسی در دنیا قدرتمند به دیدن آن خواهد بود . شما بایستی یک حساب کاربری داشته باشید و آن را در یک هاست ثبت فرمایید تا تارنما شما یک خانه داشته باشد . به دست آوردن هاست برای اینترنت وب سایت شما نظیر خرید یک دفترکار هست . 

پباده سازی 
وبسایت بیرون از کشور میلیون ها ایرانی در خارج از مرز و بوم و در کشورهای دیگر در هم اکنون معاش می باشند . فقط یک میلیون اهل ایران در آمریکا زندگی می کنند .برخی از این افراد کسب و کارهای خویش را دارا هستند . هر کدام از این کسب و کارها نیاز به طراحی وب سایت منحصربه‌فرد به لهجه فارسی داراست . از آنجا که در خارج از مرز و بوم به گویش فارسی احاطه ندارند، در صورتی‌که طراحی وب سایت پارسی خویش را به اشخاص غیر پارسی بسپارید، ممکن هست به نتیجه مطلوب نرسید . به این ترتیب جهت پباده سازی سایت در خارج از کشور، بهتر است آن را به شرکت های دارای اعتبار داخلی بسپارید . دارکوب دارای نمونه طراحی های فراوان و متنوعی در زمینه پباده سازی وبسایت بیرون از میهن می باشد . 

طراحی 
صفحه های وب هنگامی که اسم دامنه و صاحبخانه وب وب سایت خود را گزینش کردید، نوبت آن می باشد که اینترنت تارنما خود را طراحی نمائید . در اینجا شما می توانید ، با یک شرکت طراحی وبسایت معتبر همکاری کنید . شرکت طراحی وبسایت دارکوب ، با 16 سال سابقه در قضیه پباده سازی گونه های وب وبسایت و پباده سازی اینترنت وب سایت های خارج از مرز و بوم ؛ مهیا همیاری و مشورت کردن در قضیه پباده سازی وب سایت بیرون از سرزمین و درون مملکت و گونه های اینترنت وبسایت ها می باشد . کشورهایی که نیز حالا در حالا همیاری با دارکوب هستند، عبارتند از : آلمان، استرالیا، تایلند، آمریکا، کانادا، افغانستان، عراق، ترکیه، امارات، روسیه ، چین، مالزی، ایتالیا، فرانسه . 

همینطور شما نیز می توانید اینترنت وبسایت خویش را با استفاده از وب تارنما سازها و ویراستارهای اینترنت بسازید . یکی از ابزارهای ویراستار اینترنت سایت WYSIWYG می باشد . چنین ویراستارهایی به شما این امکان را می دهد تا تارنما خود را بصری طراحی فرمایید . 

یک‌سری از ویراستار های اینترنت مجانی و تجاری وجود دارد که در دسترس میباشند . در صورتیکه شما از ویندوز استفاده می کنید، یک عدد از شایسته ترین های آنان Microsoft Expression Web می‌باشد . این یک برنامه تجاری می باشد که در حالا حاضر مایکروسافت آن را به رخ مجانی توزیع می نماید . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 3 تاريخ : شنبه 31 شهريور 1397 ساعت: 13:13