بعد از سرویس Inbox by Gmail، گوگل یک اپلیکیشن موبایل دیگر را هم غیر فعال خواهد کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : طراحی اپلیکیشن در مشهد کمتر از یک هفته پیش گوگل تایید کرد که سرویس Inbox by Gmail سال ... با عنوان : بعد از سرویس Inbox by Gmail، گوگل یک اپلیکیشن موبایل دیگر را هم غیر فعال خواهد کرد بخوانید :

طراحی اپلیکیشن در مشهد 

کمتر از یک هفته پیش گوگل تایید کرد که سرویس Inbox by Gmail سال آینده غیر فعال می‌شود و حالا با توجه به تاییدیه جدید این کمپانی، به زودی یک اپلیکیشن موبایل دیگر هم به همین سرنوشت دچار خواهد شد؛ اپلیکیشن یوتوب گیمینگ (YouTube Gaming) که سه سال پیش به انتشار رسید، همزمان با Inbox by Gmail در ماه مارس ۲۰۱۹ (اسفند ۹۷ - فروردین ۹۸) به کارش پایان می‌دهد.

البته برخلاف Inbox by Gmail که دیگر پشتیبانی از آن ادامه پیدا نمی‌کند، این تصمیم به معنای پایان کار خود یوتوب گیمینگ نیست. در واقع گوگل می‌خواهد اپ یوتوب گیمینگ را با خود یوتوب ترکیب کرده و بنابراین کاربران جای استفاده از یک اپلیکیشن متفاوت، با رفتن به مسیر youtube.com/gaming tab می‌توانند به همان ویژگی‌ها و محتویات قبلی دسترسی پیدا کنند.

بنابراین جدا از حضور دوباره قابلیت‌های شخصی سازی، هر بازی دارای صفحه خود بوده و طرفداران با سر زدن به آن می‌توانند ویدیوهای محبوب، لایو استریم‌ها و بقیه چیزهایی که توسط سازنده منتشر می‌شود را ببینند. رایان وایت (Ryan Wyatt)، کارگردان محتویات بازی یوتوب، به نمایندگی از یوتوب گفت:

وقتی ما اپ را عرضه کردیم، یک سری سردرگرمی‌ها در بازار مثل «خب، این فقط یک اپلیکیشن بازی زنده است؟» یا «چه تفاوت‌هایی بین بخش بازی یوتوب و اپلیکیشن یوتوب گیمینگ هست؟» به وجود آمد. انتقال اپلیکیشن به خود یوتوب یک پیام دارد؛ می‌خواهیم نشان دهیم که به گیمینگ اهمیت زیادی می‌دهیم.

معرفی مطالب جالب با لینک منبعطراحی اپلیکیشن در مشهد, طراحی اپلیکیشن, طراحی اپلیکیشن اندروید,...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 29 شهريور 1397 ساعت: 12:33