تفاوت های بین نتایج جستجو در موبایل و کامپیوترهای رومیزی در سال 2018

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا می دانید که نتایج کاوش گوگل (چه برای موبایل یا تبلت) می تواند گوناگون از نتایج دسکتاپ باشد . در ... با عنوان : تفاوت های بین نتایج جستجو در موبایل و کامپیوترهای رومیزی در سال 2018 بخوانید :

آیا می دانید که نتایج کاوش گوگل (چه برای موبایل یا تبلت) می تواند گوناگون از نتایج دسکتاپ باشد . در به روز رسانی های جدید گوگل، گوگل تغییرات جدا ای را برای تلفن همراه و دسکتاپ در به روز رسانی های خود، اعلام کرد . 
در تحت برخی از این تفاوت ها و تغییرات گفته شده است: 
نتایج 
محلی اکثر احتمال دارد در دستگاه های گوشی باشد فهرست وضعیت های مکانی گوگل، گاهی در نتایج گوشی تلفن همپا فراتر از دسکتاپ قرار می گیرد و دامنه هایی با هدف ها محلی در جستجوهای گوشی تلفن همراه عمده به لحاظ می رسد . 

اگر شما یک کسب و فعالیت محلی دارید که رغبت دارید آن را با صرفه سازی کنید، بدین ترتیب بهینه سازی google+ هم اضطراری می باشد . چه بسا ممکن می‌باشد بسته به موقعیت شما دامنه ای جغرافیایی با لغت ها حساس خاصی وجود داشته باشد . 

وضعیت 
های مکانی در دستگاه های تلفن یار گوناگون است به عنوان مثال، اگر ویدئوها در خط اولیه باشند شکسته می شوند و در خط دوم قرار می گیرند . نتایج تصاویر اکثر زمان ها در نتایج گوشی تلفن یاور فراتر قرار می گیرد . سئو و باصرفه سازی تصاویر و کلیپ ها اغلب دارنده الویت کمتری است ولی در هدف ها تجاری گوشی ها الویت بالاتری دارد . 

سئو در مشهد

نتایج 
تلفن همراه های هوشمند دارنده فیلترهای مختلفی است این فیلترها می تواند در بالا یا پائین صفحه ظاهر شوند . مکان های کمتر برای فیلترکردن به معنای CTR بخش اعظم در کاوش های موبایلی میباشد . 

الگوریتم 
های جايگاه بندی گوشی تلفن همراه الگوریتم Blended در سال 2009 برای نمایش داده های گوشی تلفن یار مسئله استعمال قرار می گرفت . در حالی که امروزه برای مشخص و معلوم شدن نتایج رتبه بندی در گوشی تلفن هم پا از الگوریتم پاندا استعمال می شود . 

نرخ 
گزاف گویی و CTR در نتایج دستگاه های متفاوت گوشی تلفن یاور گوناگون است اگر CTR و نرخ گزاف گویی برای انتخاب درجه بندی در نتایج تلفن همراه هوشمند استعمال شود، مقدار CTR و نرخ گزاف گویی در دستگاه های مختلف تلفن های هوشمند مختلف خواهد بود . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبع...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 25 شهريور 1397 ساعت: 21:41