تفاوت های بین نتایج جستجو در موبایل و کامپیوترهای رومیزی در سال 2018 | بلاگ

تفاوت های بین نتایج جستجو در موبایل و کامپیوترهای رومیزی در سال 2018

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

آیا می دانید که نتایج کاوش گوگل (چه برای موبایل یا تبلت) می تواند گوناگون از نتایج دسکتاپ باشد . در به روز رسانی های جدید گوگل، گوگل تغییرات جدا ای را برای تلفن همراه و دسکتاپ در به روز رسانی های خود، اعلام کرد . 
در تحت برخی از این تفاوت ها و تغییرات گفته شده است: 
نتایج 
محلی اکثر احتمال دارد در دستگاه های گوشی باشد فهرست وضعیت های مکانی گوگل، گاهی در نتایج گوشی تلفن همپا فراتر از دسکتاپ قرار می گیرد و دامنه هایی با هدف ها محلی در جستجوهای گوشی تلفن همراه عمده به لحاظ می رسد . 

اگر شما یک کسب و فعالیت محلی دارید که رغبت دارید آن را با صرفه سازی کنید، بدین ترتیب بهینه سازی google+ هم اضطراری می باشد . چه بسا ممکن می‌باشد بسته به موقعیت شما دامنه ای جغرافیایی با لغت ها حساس خاصی وجود داشته باشد . 

وضعیت 
های مکانی در دستگاه های تلفن یار گوناگون است به عنوان مثال، اگر ویدئوها در خط اولیه باشند شکسته می شوند و در خط دوم قرار می گیرند . نتایج تصاویر اکثر زمان ها در نتایج گوشی تلفن یاور فراتر قرار می گیرد . سئو و باصرفه سازی تصاویر و کلیپ ها اغلب دارنده الویت کمتری است ولی در هدف ها تجاری گوشی ها الویت بالاتری دارد . 

سئو در مشهد

نتایج 
تلفن همراه های هوشمند دارنده فیلترهای مختلفی است این فیلترها می تواند در بالا یا پائین صفحه ظاهر شوند . مکان های کمتر برای فیلترکردن به معنای CTR بخش اعظم در کاوش های موبایلی میباشد . 

الگوریتم 
های جايگاه بندی گوشی تلفن همراه الگوریتم Blended در سال 2009 برای نمایش داده های گوشی تلفن یار مسئله استعمال قرار می گرفت . در حالی که امروزه برای مشخص و معلوم شدن نتایج رتبه بندی در گوشی تلفن هم پا از الگوریتم پاندا استعمال می شود . 

نرخ 
گزاف گویی و CTR در نتایج دستگاه های متفاوت گوشی تلفن یاور گوناگون است اگر CTR و نرخ گزاف گویی برای انتخاب درجه بندی در نتایج تلفن همراه هوشمند استعمال شود، مقدار CTR و نرخ گزاف گویی در دستگاه های مختلف تلفن های هوشمند مختلف خواهد بود . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 25 شهريور 1397 ساعت: 21:41