ابزارهای رتبه بندی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شما می توانید رتبه بندی را برای هر دو دسکتاپ و موبایل به شیوه سنتی (دستی) انجام دهید . البته این رویه چقدر بازه می برد؟ به طور خلاصه، هر ابزار رتبه بندی که خوب باشد می تواند اینترنت وبسایت شما را در هر دو دسکتاپ و موبایل ، سکو بندی نماید . 

طراحی سایت در مشهد
در ذیل برخی از ابزارهای دوست داستنی گفته گردیده است: 
SEMRush: یک ابزار محبوب در بین ابزارهای سکو بندی سنتی می باشد . این ابزار، تجزیه و بررسی کاملی از نتایج دسکتاپ در پیش‌روی گوشی فراهم می نماید . 
SearchMetrics: معیارهای گوشی تلفن همراه و موبایل، جزئیات امتیازات را برای گوشی تلفن های همپا و دسکتاپ و همینطور ماتریس های همپوشانی را ارائه می دهد . همینطور می توانید عمده بر روی نتایج جستجوهای محلی متمرکز شوید . 
Moz: از روش این ابزار، شما می توانید معیارهای شبیه سکو بندی را برای هر دو دسکتاپ و تلفن همراه دنبال نمایید . می توانید داده ها را بر اساس مکان و ها و برچسب ها غربال کنید . 
Google Search Console: در‌صورتی‌که دسترسی به هیچ یک از ابزارهای فوق را ندارید، نگران نباشید، چون می توانید به راحتی از کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید . 
نکاتی 
برای تفکیک استراتژی های تلفن همراه و دسکتاپ شما مرتبه بندی های گوشی و دسکتاپ را انجام داده اید . هم اکنون شما می بایست راهکار های خویش را برای هر دو دستگاه تولید کنید . 
در زیر تعدادی نکته سرعت بالا برای انجام این کار گفته گردیده است: 
به کارگیری 
از لغات مهم غیروابسته در جستجوهای گوشی تلفن هم پا و دسکتاپ بهینه 
سازی جستجوهای صوتی برای دستگاه های تلفن همراه در فیس لزوم پیاده سازی صفحه ها پر سرعت موبایل (AMP) را برای جستجوهای تلفن همپا در لحاظ بگیرید . 
انجام 
حسابرسی برای سئو موبایل در سایت خود راهکار محتوایی خویش را بازبینی فرمائید تا اطمینان حاصل فرمائید که محتوا در هر دو دستگاه های گوشی و دسکتاپ به نیکی بهینه سازی شده می‌باشد . 
به طور خلاصه، ردیابی لغت ها کلیدی شما در گوشی و کامپیوترهای رومیزی برای راهکار های غیروابسته سئو ضروری است . ولی مهم می‌باشد بدانید که کدام سکو بندی ها گوناگون میباشد و چه‌طور می توانید از آن ها در استراتژی های خود استعمال نمائید . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 25 شهريور 1397 ساعت: 21:39