۶ ایده تولید اپلیکیشن

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

در صورتی‌که شما نیز دنبال ایده های ناب و خلاقانه برای ساحت یک نرم افزار تلفن همراه می باشید و میخواهید یک نرم افزار تازه رو با یک ایده تازه و تازه بسط بدید توصیه می کنم مطلقا این پست رو مطالعه کنید، زیرا در این پست ما ۶ ایده عالی ساخت نرم افزار رو پیشنهاد می کنیم . ایده هایی که می تونند موجب تولید یک اپلیکیشن فوق العاده توسط شما بشوند و معاش شما رو از این رو به اون رو کنند، زیرا ما تو « آنالیز درآمد برنامه نویسان ایرانی اندروید » با حقیقت های عجیب و درآمدهای میلیونی گسترش دهندگان نرم افزار های گوشی مواجه شدیم . اقبال با شما یاره . پس با ما همراه باشید . 

 

 

ایده 
ساخت اپلیکشین ناب و خلاقانه 

 

 


۱ . 
ایده ساخت نرم افزار برای استکان جهانی ۲۰۱۸ اوه . جام جهانی سال ۲۰۱۸ اون نیز در مرزوبوم روسیه در پیشه . یکم فک کنید، میلیون ها نفر از سراسر عالم برای دیدن مسابقات لیوان جهانی به روسیه می آیند . چه فرصتی مطلوب خیس از این . شما میتونید تعداد متعددی نرم افزار برای این روی داد والا بسازید . چرا که نه؟ این یک فرصت فوق العاده برای بسط دهندگان نرم افزار های موبایلی است . هر اپلیکیشنی که برای این رویداد به ذهنتون میرسه رو اگه بسازید، بدون شک میلیون ها نفر از سراسر جهان به دنبال اون خواهند بود . نمونه میزنم: معرفی رستوران ها، شهرها، خدمات، هتل ها، ورزشگاه ها، نقشه راه و روش ها و … تنها یه نکته، از همین شرایط کنونی به دنبال ساخت اپلیکیشن برای این لیوان جهانی باشید زیرا خیلی زودتر از اونچه که فکرشو بکنید برنامه نویسانی از سراسر عالم این ایده ها رو عملی خواهند کرد . 

 

۲ . 
ایده ایجاد اپلیکیشن های کتاب های ترجمه شده ایرانی خوشبختانه ما در کشوری هستیم که از منظر فرهنگ وتمدن و تمدن پیشنه غنی ای داره و صدها کتاب ایرانی از بزرگان ما وجود داراست که مردمان متعددی از سراسر جهان خواهان اون ها می باشند . عمل ترجمه، چاپ و ارسال این کتاب ها هزینه های زیادی داره، پس این یک مجال فوق العاده برای توسعه و گسترش دهندگان جهت تولید یک اپلیکشین پرسود هست . این ایده رو بدون شوخی بگیرید . کتاب های مالامال طرفدار رو شناسایی کنید، ببینید تو کدوم کشورها خواستار دوچندان دارا‌هستند . به یاری یک معنی کننده اپلیکیشن تون رو بسازید و بفروشید . نمونه میزنم: مرزوبوم مالزی مسلمان‌ها متعددی داره، میتونید دعاها و مناجات ها رو به گویش مالزیایی ترجمه فرمایید و یک نرم افزار عالی از آن بسازید . پاره ای کاوش فرمائید . این ایده ناب ایرانی رو توسعه و گسترش بدید، مسلما چیزهای خیر و خوبی به ذهتون می رسه . 

 

۳ . 
ایده ساخت اپلیکیشن معنی کننده تصویری دانش آموزان، دانشجویان، استادان و اشخاص زیادی هر روزه می خواهند متونی رو از انگلیسی به فارسی برگردانند . در اکنون حاضر از دیکشنری های معمولی که متن رو در اون وارد می کنیم استعمال میکنیم . یک ایده ناب و خلاقانه برای این نیاز ایجاد نرم افزار مالامال طرفدار و پرسود مترجم چهره‌ای خواهد بود . یعنی یک اپلیکیشن باشه که هنگامی دوربین گوشی یا دستگاهت رو روی متن میگیری، ترجمه متن رو بهت نشون بده . وای فوق العادست . احتمال دارد این ایده تو کشورهای دیگه پیاده سازی گردیده باشه اما اینجانب هنوز نمونه پارسی اون رو ندیدم . یعنی در حالتی که همچین اپلیکیشنی برای ما ایرانی ها وجود داشت مطمئنا من بخشی از او‌لین نفرها بودم که اون رو خریداری می‌کردم . مطمئن باشید در صورتیکه این نرم افزار خوب ساخته شه همون روزهای اول میلیون ها نفر از دانش یادگرفتن ها، دانشجویان و … اون رو دانلود خواهند کرد . 

 

۴ . 
ایده تولید اپلیکیشن کانال اجتماعی مبتنی بر مکان تو یکسری سال اخیر کانال های اجتماعی پرورش فوق العاده ای داشتند و افراد متعددی حتی اون هایی که سواد کامپیوتری و موبایلی زیادی ندارند رو به خودشون جذب کردند و این نشون دهنده نیاز دورازشوخی مردمان به ارتباطات اکثر میباشد . من خیلی دوس دارم با افراد شهرم و یا این که افراد شهرهای یگانه در رابطه باشم . با اون ها به رای زنی بپردازم و از استعدادها، خدمات و محصولات مردمان شهرم براحتی با خبر بشم و ازشون به کار گیری کنم . کانال اجتماعی که بتونم تمام مردمان شهرم رو در اون داشته باشم . خیلی خوب خواهد بود . بی شک و تردید نرم افزار پر طرفرداری میشه از این ایده خوب تولید . امیدوارم قبل از این که خارجی ها برای ما نرم افزار شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان رو بسازند خویش ما ایرانی ها اون رو بسازیم . 

 

۵ . 
ایده تولید اپلیکیشن شبکه اجتماعی طعام و رستوران ها خیلی ها عاشق مهاجرت میباشند و دوس دارند هر بار که به شهر جدیدی می تیزهوش تو مناسب ترین رستوران ها، خوشمزه ترین غذاها رو میل کنند اما گاهی یافتن اینها کار مشکلی هست . یک ایده عالی برای این نیاز تولید نرم افزار شبکه اجتماعی خوراک و رستوران ها است . طوری که تو این اپلیکیشن رستوران دارها یا این که مردمان بتونند رستوران و غذاهاشون رو ثبت کنند و مردمی که از اون ها استفاده می کنند به رستوران و غذاهاش رای بدند و نظرشون راجع به اون ها ابلاغ نمایند . این ایده تو کشورهای بلندمرتبه اجرا شده اما من مثال ایرانی اون رو ندیدم . در حالتی که روی این ایده و پیاده سازیش عالی فعالیت بشه مطلقا یک عدد از دوستداشتنی ترین نرم افزار های حوزه مسافرت خواهد بود، زیرا این نیاز به طور کامل شم میشه . 

 

۶ . 
ایده تولید اپلیکیشن اتاق پروa

طراحی اپلکیشن در مشهد 

طراحی اپلیکیشن در مشهد, طراحی اپلیکیشن, طراحی اپلیکیشن اندروید,...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 25 شهريور 1397 ساعت: 16:09

close
تبلیغات در اینترنت