سئو را از کجا آغاز کنیم؟

ساخت وبلاگ
چکیده : سئو در مشهد اگر در درحال حاضر خواند این مقاله هستید به احتمال مضاعف به اهمیت باصرفه س... با عنوان : سئو را از کجا آغاز کنیم؟ بخوانید :

سئو در مشهد  

اگر در درحال حاضر خواند این مقاله هستید به احتمال مضاعف به اهمیت باصرفه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو یا این که seo و یا همان سئو خودمان پی برده اید . در همین ابتدا خیالتان را آسان کنم از اصول تئوری در این مطلب خبری نمیباشد . عملکرد ما این میباشد که تا جای ممکن از پرداختن به اصول تئوری در سایت سپند اینترنت بپرهیزیم . 

 

فقط این نکته را بیان کنم سئو علاوه براین که قلب بازاریابی اینترنتی است درواقع به لحاظ من یک هنر نیز حساب می‌گردد . چرا هنر؟ یک دلیلش این است که شما به خلاقیت زیادی نیاز خواهید داشت . 

 

قدم 
اول : یک شرکت هاستینگ مناسب انتخاب فرمائید 


چرا ؟ چون شرکت گوگل وب سایت شما را با به کارگیری از ربات های خویش مدام برسی می نماید و همه تغیرات را و سیستم های شما را تحلیل می کند ، هیاهو ن هم بصورت منظم و مداوم . وقتی شما از یک کمپانی هاست مناسب و غیر استاندارد هاست تهیه می فرمائید اولی خطری که شما را تهیه و تنظیم می کند این می‌باشد که ممکن می باشد شرکت از داده ها شما بکاپ تهیه نکند و همه زحمات شما از بین برود . نکته مهمتر این می‌باشد که گوگل سپس از برسی وبسایت شما ممکن می‌باشد به این فیض رسد که تارنما شما همواره در دسترس نمی باشد و ناچیز قلیل اعتبار شما کاسته خواهد شد .در ابزار سرچ کنسول (Google Search Console) که قبلا وبمستر تولز(Google Webmaster Tools )نامیده می شد این داده ها که سایت شما برای ربات های موتور کاوش گر گوگل در دسترس نبوده هست بصورت ارور نشان داده شده هست . درصورتی که می خواهید وب سایت خود را بصورت استوار در نتایج اول ببینید مطلقا این مسئله را دور از شوخی بگیرید . در اینجا یکسری کمپانی هاست دارای اعتبار را به شما معرفی می کنم البته توصیه می کنم خودتان همیشه بصورت منظم از داده ها خود بکاپ تهیه فرمائید . چه بسا معتبرترین و مطرح ترین کمپانی ها هم ممکن میباشد دچار ایراد شوند . نکته دیگر مسئولیت به کارگیری از این کمپانی ها به عهده خود شماست و این تعدادی مسئله فقط برای معرفی بیان گردیده است . راستی در حالتی که از شرکت هاستی که هم اکنون دارید راضی نیستید بهتر میباشد کمپانی خود را عوض فرمائید . 

 

یک سری 
کمپانی هاستینگ دارای اعتبار

معرفی مطالب جالب با لینک منبعسئو در مشهد, سئو مشهد بهینه سازی سایت, بهینه سازی سایت درمشهد,...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 25 شهريور 1397 ساعت: 15:44