۳۰ طراحی سایت زیبا و برجسته | بلاگ

۳۰ طراحی سایت زیبا و برجسته

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

طراحی سایت در مشهد  

نتخاب طرح برای وبسایت‏تان ممکن میباشد کاری دلهره‏آور باشد . برخی اوقات، مطمئن نیستید که چه چیزی در حال صورت دادن هست یا این که طراحی تارنما شما به چه جهتی سوق پیدا می‏کند . بسیارخب، اینجاست که باید اقداماتی برای بهبود وضعیت اجام دهید . ما نمی‏خواهیم که شما سردرگم گردید (یا هیچگونه الهام و الگویی نداشته باشید)، بنابراین در این بخش، اینجانب ۳۰ طراحی سایت قشنگ و مناسب برای اینترنت را با توجه تعیین کردم که برای طرح شما اثر گذار خواهد بود . 

البته 
ممکن می باشد بپرسید چه چیز پررنگ و مطلوب بودن را مختص می­کند؟ 
وب جای وسیعی است، و سایت شما ممکن میباشد به آسانی در آن آمیخته و گم شود، مگر اینکه شما عمداً طوری آن را طراحی کنید که پررنگ و چشمگیر بنظر بیاید . طرح‏های مناسب، آراسته و پر رنگ حیث افراد را جلب کرده و کاوش را برای یوزرها سهل و آسان می‏کند . متن قطور تاثیرگذار میباشد درحالیکه وبسایت‏های معمولی به هم ریخته و درهم ریخته سبب ساز می‏شوند کاربران، گذشته از این‌که شما مجال نمایید تارنما خود را آنطور که می باشد نشان دهید، از آن بگریزند . طرح مرتب و قشنگ یاری می‏کند چیزهای اصلی پررنگ و صریح بنظر برسند (مانند CTA شما) و سردرگمی را به دستکم می­رساند . مورد ها زیر را ارزیابی کرده و لحاظ خویش را بگویید . 

در تحت ۳۰ طرح منظم و پر رنگ برای سایت آمده که می‏توانید آنها را سرمشق قرار داده و از آن ها الهام بگیرید . 

۳۰ 
تارنما که می­توان از آن‌ها الهام گرفت 


Everlane 

Everlane با تم رجوع به اصول اولیه (یا نامی که من به آن می‏دهم ، شگفت انگیز جاویدان) که با فونتی قطور و طراحی مطلوب خطا در خواندن را از بین می‏برد . 

 

Catscarf 

این تارنما عکس بزرگی از یک گربه بسیار با ادب را نشان می‏دهد که شال گربه‏ها را پوشیده می باشد (بله صحیح خواندید ـ شال گربه برای فروش) . می­بینیم که نام uber chic برای این شال گربه آمده و CTA آن در ذیل آن قرار داده گردیده می‌باشد . یوزرها چکار می‏کنند؟ آنها خرید می‏کنند . 
چه هنگامی خرید می‏کنند؟ همین الان!! 
THISISPAPER 

THISISPAPER 

همانند Catscarf، THISISPAPER هم یک تصویر جذاب با تصویر بی نقص را نشان می‏دهد که نگاهتان را مستقیماً به سمت CTA جلب می‏کند . 
یک اسکن می‏خرید؟ 


Falve 

گردونه‏ای از تصاویر تمام برگه بی نیاز از رنگ با یک فونت sans serif معمولی و مناسب، که در برگه در آغاز به شما خوش آمد می‏گوید و از شما می‏خواهد که در آن وبسایت بمانید . 

Brave 
People 
وب سایت Brave People را تحلیل کنید و خواهید مشاهده کرد که با یک پباده سازی خوب و پرشکوه به شما خوش آمد می‏گوید . عکسی گران قدر و خوشگل و یک طرح پارالاکس بخوبی با تاثیری ساده بر تصاویر مجموعه با نیز ترکیب شده‏اند . 

Intersection 

وب سایت Intersection شما را به خیابان یک شهر گرانقدر می‏برد، درحالیکه دارید به یک آسمان­خراش نگاه می‏کنید ـ و مستقیماً به منوی سایت . 

 

می‏دانید چه چیز دیگری عالی می باشد؟ کار با ما . 

آیا دوست دارید با پروژه‏های طراحی جالب و بحران برانگیز سروکار داشته باشید؟ دوست دارید با حل مساله تجاری پیچیده برای مشتریان رند و مشتاق با پباده سازی نوآورانه‏، هیجان متعددی به دست آورید؟ آیا یک جای عالی پیدا کردید که در آن از یک فنجان قهوه خوب بهنگام صبح لذت ببرید؟ عجیب می باشد ولی ما اینکار را انجام دادیم! مابدنبالطراحهایUX/UIخوبو با سابقه مثلشماهستیم . ملاحظه کنید که عمل کردن با ما چه طور هست . 

Harry’s 

با گردونه‏ای دیگر از عکسها، وب سایت Harry’s ، تصاویری با کیفیت با فونت sans serifرا به نمایش می­گذارد . هر اسلاید دربردارنده توصیفی خلاقانه از ریش تراش ها ولوازم جانبی آنها می‏باشد . 

 

ساعت‏های 
GC 
ساعت‏های GC به شما طرحی ابدی و جاودان ارائه می‏کنند: نسخه‏ای مناسب در کنار تصاویری باشکوه و برجسته . 

Squarespace 

گرافیک های برهم کنش؟ آری لطفاً! Squarespace چهره ای پر رنگ را توسط برنامه کودکان عالی به نمایش می­گذارد . 

Jun 
Lu 
این کمپانی طراحی اینترنت سایت به کار خود وارد می‌باشد . یک پس قضیه خاکستری اندک رنگ باعث می‏شود تصاویر محصول ها در مرکز دقت قرار گیرد . 

طراحی سایت در مشهد, طراحی سایت, سایت, طراحی سایت فروشگاهی ,...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 25 شهريور 1397 ساعت: 15:25