۱۲ مرحله‌ای برای ساخت اپلیکیشن موبایل

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

طراحی اپلیکیشن در مشهد
پباده سازی و تولید اولی نرم افزار گوشی میتواند چالش‌برانگیز باشد . به خواسته ارائه‌ی یک بینش اجمالی در قضیه این فرآیند، آن را در ۱۲ گام به چهره راهنمای مقدماتی خلاصه کرده‌ایم . این مطلب به بخش دوم این فرایند اشاره مینماید و مراحل ۷ تا ۱۲ را دربرگیرنده می‌شود . خوبتر می باشد قسمت اول این مقاله را نیز مطالعه کنید . در نصیب نخستین روند اولیه تا ششم را مسئله نظارت قرار داده‌ایم . 

ابتدا خلاصه‌ای از پروسه پیشین را ارائه می‌دهیم: شما یک ایده دارید، ایده‌ی خود را بر روی یک صفحه طراحی می‌کنید و برای آن یک وایرفریم قابل تست ایجاد میکنید . هر چند ممکن هست در این سطح حس نمائید که عمل شما نسبتاً تمام شده است، اما در حقیقت، مراحل با اهمیت در این مرحله آغاز می شود . 

مرحله‌ی ۷- back end نرم افزار خود را تولید نمائید . 
حالا که اپلیکیشن شما به خیر تعریف شده است، بازه زمانی آن رسیده تا back end اپلیکشن خود را تولید کنید . توسعه‌دهنده شما بایستی شیوه اندازی سرورها، پایگاه داده‎ها ، API ها و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی را مقدمه کند . 
مسئله‌ی حیاتی دیگر در لیست انجام شغل های شما در این مرحله، ثبت‌نام اکانت کاربری دولوپرها در بازارهای مربوط به اپلیکیشن‌هایی است که شما در حال گسترش آن می باشید . تایید شدن اکانت کاربری شما ممکن هست تعدادی روز طول بکشد (که این موضوع بستگی به دسته پلتفرم دارااست ) و این عمل نباید در لحظات آخر انجام شود . 

مرحله‌ی ۸- ظواهر نرم افزار خود را طراحی فرمائید . 
وظیفه‌ی طراح شما در حال حاضر، ساخت نسخه‌ای با وضوح بالا با اعتنا به وایرفریم‌های قبل شما میباشد . 
در این مرحله، اعتنا به نظرات آزمایش‌کنندگان در زمینه نمونه آزمایشی شما از اهمیت بخش اعظمی برخوردار می‌باشد . در نهایت، انگیزه شما، تولید اپلیکیشنی هست که کاربر مورد لحاظ شما از آن استفاده کند، بنابراین، بازخورد آنان می بایست شما را به سمت تولید شایسته ترین رابط کاربری سوق‌دهی نماید . 

مرحله‌ی 
۹- مجددا آزمایش فرمائید (بله مجددا) زمانی که طراح شما، طراحی ظواهر نرم افزار شما را به نقطه پايان رساند، بایستی توشه دیگر اپلیکیشن خویش را تست کنید . تفکر نکنید که با توجه به تمام کارهایی که انجام داده‌اید، درحال حاضر فراهم هستید . برای او‌لین بار، شما کانسپت نرم افزار حقیقی خویش را به طور بی نقص و در جای صحیح آن در اختیار دارید، تمامی تصاویر گرافیکی در جای مطلوب خویش قرار گرفته‌اند، و متن‌های قضیه نیاز هم هماهنگ با آن‌ها در محل موضوع نظر خویش قرار دارا‌هستند . و این موضوع به این معناست که شما بالاخره می توانید اپلیکیشن خود را آن طور که می بایست و شاید امتحان نمائید . 

اپلیکیشن خویش را امتحان کنید، دو برنامه‌ی مناسب برای این فعالیت Solidify و Framer نام دارند . این برنامه‌ها به شما اذن میدهند تا طرح‌های نرم افزار خود را وارد برنامه کرده و در جایی که حتمی می‌باشد لینک‌های قضیه نیاز را برای آزمایش نقایص نرم افزار خویش از صفحه‌ای به صفحه‌ی دیگر برای امتحان قرار دهید . 

این تراز را با مرحله‌ی ۶ اشتباه نگیرید . در آن تراز هدف اصلی ساخت ظاهر ابتدایی نرم افزار شما بود . البته در این مرحله، شما طرح‌های حقیقی وواقعی را اجرا کرده و آنان را فعال می‌سازید . 

مرحله‌ی ۱۰- تجدیدنظرهای خویش را انجام داده و به ساختن ادامه دهید . 
هنگامی 
که شما امکان انجام آزمایش

طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی اپلیکیشن در مشهد, طراحی اپلیکیشن, طراحی اپلیکیشن اندروید, طراحی حرفه ایی اپلیکیشن, ios , طراحی اپلیکیشن ارزان در مشهد,...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 20 شهريور 1397 ساعت: 14:17

close
تبلیغات در اینترنت