سئو سایت چقدر زمان می برد؟

ساخت وبلاگ
چکیده : سئو در مشهد سایت چقدر بازه زمانی می برد؟ 20 اسفند, 1396 زمانی نوبت به سئو وبسایت می رسد، کلی... با عنوان : سئو سایت چقدر زمان می برد؟ بخوانید :

سئو در مشهد
سایت چقدر بازه زمانی می برد؟ 
20 اسفند, 1396 زمانی نوبت به سئو وبسایت می رسد، کلیه خواستار کسب نتایج پر سرعت می‌باشند و عشق و علاقه مندند که در مدت اندکی درجه های اول گوگل را در نتایج کاوش از آن خویش نمایند . بسیاری از صاحبین وب وبسایت ها انتظارات نام معقولی داشته و تصور می نمایند که با استعمال از سئو، یک شبه می توانند به فیض رسیده و به درجه های بالایی گوگل دست یابند . اما حقیقت ماجرا اینست که سئو نیاز به بازه داشته و عملکرد زیادی را می طلبد . 

اضطراری اعتنا هست که سئو یک انگیزه نیست، به جور ای که بتوان آنگاه از طی زمانی به آن رسیده و دیگر نیاز به آن نباشد . سئو سرمایه گذاری بر روی تارنما بوده و همواره نیاز به اعتنا مبرم دارااست تا نتایج به دست آمده پایدار بمانند . در موقعیت کلی دست اندرکاران متعددی بر روی زمان بازه انجام سئو تاثیر گذارند . 

به طور متوسط سئو یک تارنما می تواند از یک ماه تا شش ماه ادامه داشته تا نتایج قضیه انتظار کسب گردد . بعضا از صاحبین اینترنت وب سایت ها اذعان کرده اند که نتایج سئو وب سایت را در یک ماه نیز مشاهده کرده اند . بعضی دیگر نیز گفته اند که مشاهده نتایج ابتدایی سئو در وب سایت آنان شش ماه طول کشیده هست . 

با این حال دوران زمان کسب فیض از سئو به تعدادی فاکتور متعلق می باشد . از جمله این فاکتورها می توانایی به سن و اعتبار سایت و همچنین پنالتی بودن یا نبودن آن اشاره کرد . 

هیچ روش جادویی برای سئو وجود ندارد . سئو نیازمند زمان، برنامه ریزی و تنظیمات دوباره تارنما برای کسب مرتبه خوبتر و ترافیک بیشتر داراست . در صورتیکه به دنبال نتایج زیاد پرسرعت هستید، بایست خدمتتان پهنا کنیم که این مدل راه ها همواره پس از مدتی منجر به جریمه شدن تارنما از طرف گوگل می گردد . گوگل با به کار گیری از الگوریتم های خود نسبت به افزایش پر سرعت جايگاه سایت ها مشکوک شده و در صورت تایید به کار گیری آنها از راه های کلاه سیاه، آن‌ها را با جریمه های سنگین رو به رو می نماید . 

برای کسب بهترین مقام و داشتن بهترین عملکرد نیاز می باشد که به تفکر رویکرد های بلند دوران بوده تا پس از کسب نتیجه ایده ال، جایگاه وبسایت استوار بماند . 

در ادامه این مقاله به بیان فاکتورهایی می پردازیم که بر روی بازه بازه زمانی انجام سئو تاثیر گذارند . 

اعتبار 
و سن اینترنت سایت با این‌که تاثیر سن دامنه از طرف گوگل زیاد قلیل گزارش گردیده است، البته پژوهش ها زیادی نشان می دهند که دامنه های سن دارتر، تاثیرات سئو را نسبت به دامنه های جدید سریعتر می پذیرند . 

طبق گفته مت کاتس، تفاوت بین یک دامنه با عمر شش ماهه با یک دامنه یک ساله چیز متعددی نمیباشد . تا زمانیکه وب وب سایت شما فعال بوده باشد، سپس از گذشت تعدادی ماه می توانید مطمئن باشید که آن را در نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهید کرد . 

با این هم اکنون دامنه ها و وب سایت های جدید معمولا دوران بیشتری را نسبت به دامنه های قدیمی خیس نیاز داند تا نتایج سئو را مشاهده کنند . علت این موضوع هم می بضاعت به تعداد بک لینک و پیوند های وب سایت های قدیمیتر و اعتماد بیشتر به آن‌ها نسبت داد . سایت های تازه تاسیس هیچ گونه بک لینکی نداشته و مطمئنا رقابت آن ها با تارنما های کهن تر مشقت بار خیس خواهد بود . 

بعضی از سایت های جدید تاسیس به همین یاد دست به خرید بک پیوند های بسیاری می زنند تا این خلا را جبران نمایند . احتمال دارد هم به چهره فوری نتایج خیر کسب می کنند، اما این مورد از مصادیق فریب گوگل محسوب شده و جز راه و روش های درست سئو نمی باشد . رویه های درست کسب بک لینک نیاز به دوران داشته و برای مشاهده نتایج همت زیادی را می طلبد . به علاوه با گذر کرد زمان و سن دار خیس شدن سایت، اعتبار لینک های داخلی آن نیز بیشتر گردیده و تاثیر سئو را بخش اعظم نیز می نماید . به این ترتیب برای مشاهده نتایج سئو، پاره ای صبر به خرج دهید . 

رفع 
خطاها، مشکلات هاست و جریمه های گوگل یک عدد از مسائلی که در فرآیند سئو تارنما وجود داشته و آن را وقتگیر می کند، حل مشکلات داخلی تارنما می‌باشد . خواسته ما مشکلاتیست که بر روی سئو سایت تاثیر منفی می گذارد و از گزاره آن ها می توانایی مشکل‌ها هاست اشاره کرد . بسته به خلل ها وب سایت مانند خطاهای 404، ریدایرکت های 301 و باصرفه سازی های نامعتبر، مشاهده گردیده که پس از رفع آنها و گذشت دو الی سه هفته، درجه تارنما مضاعف ارتقاء یافته می باشد . با این حال دقت دشته باشید که گوگل تمام صفحات وبسایت را یکباره ایندکس نمی نماید و تغییرات به وجود آمده دربرگیرنده صفحاتی خواهد بود که در اولویت فراتر گوگل برای ایندکس قرار دارا هستند . 

دیگر مشکل‌ها شایع وب سایت ها مربوط به پایش صفحات و فولدر robots .txt میباشد . فایل های نقشه های سایت، .htaccess و web .config هم از جمله این دسته فایل ها می باشند که پتانسیل تولید مشکل زیادی دارا‌هستند . اکثر وقت ها مواقع و آنگاه از حل مشکل این گونه فولدر ها، نتایج آن به چهره خیلی پرسرعت چشم می شوند، اما مدام اینگونه نمی باشد . 

به تیتر نمونه در صورتی‌که فقط یکسری پیوند در نقشه تارنما را به روز رسانی کنید، تغییرات موردنظر را در یک هفته مشاهده خواهید کرد، البته در صورتیکه تعداد لینک ها مضاعف زیاد باشد، مشاهده تغییرات چندین هفته دوران نیاز داراست . همینطور تارنما های قدیمی تر به ویژه آنهایی که دارای بک پیوند بیشتری میباشند سریعتر نزد موتورهای جستجو به روز رسانی شده و مشاهده نتایج سئو به برهه زمانی کمتری نیاز دارااست . 

پباده سازی 
وبسایت مطابق با استاندرادهای سئو، ساختار و معماری سایت یکی از قسمت های مضاعف تاثیر گذار بر روی رتبه و ترافیک سایت، طراحی، پلتفرم و ساختار یو آر ال آن است . همگی این مورد ها بر روی سئو تاثیر گذارند و جز مواردی می باشند که می بایست قضیه تحلیل قرار گیرند . شما می بایست از وجود ساختار صحیح در اینترنت سایت اطمینان حاصل فرمائید . این قضیه مشتمل بر تعیین سیستم رئیس محتوای مطلوب و مطابق با استانداردهای گوگل هم می‌باشد . 

واکنشگرا بودن وبسایت نیز از گزاره مواردیست که در سئو فراوان حیاتی است، چرا که نیمی از جستجوهای اینترنتی از طرز دستگاه های گوشی انجام می شود . بدین ترتیب به یک مقدار بایست بر روی ورژن های دسکتاپ و گوشی وبسایت وقت بگذارید . علاوه بر این 90 درصد کاربران وب اعلام کرده اند که از دستگاه های با سایزهای گوناگون برای مرور صفحات به کار گیری می نمایند . بدین ترتیب با استفاده بردن از یک طراحی واکنشگر می بضاعت و توان مطمئن شد که سایت در تمام دستگاه ها درست سناریو داده می شود . 

همچنین فاکتورهایی مثل حجم فایل های جاوا اسکریپت و CSS هم در سئو وب سایت تاثیر گذارند . خوبتر هست حجم این فایل ها اندک بوده و تا آنجا که ممکن می باشد آن ها را از منابع داخلی سایت بارگذاری کرد . 

گزینش 
عبارات دارای اهمیت و بررسی رقبا بررسی رقبا در اکثر زمان ها موارد دست ناچیز گرفته می شود . با نظارت رقبای خویش که همواره در نتایج جستجو قرار دارا هستند می توانید تا حدودی پرده از رازهای آن‌ها بردارید . شیوه های مثبت آن ها را در وبسایت خویش به کار برده و با بررسی لغات اصلی کسب و فعالیت خود، دست به تعیین های درست بزنید . محاسبه لغت ها دارای اهمیت می تواند فراوان زمانبر بوده و بر روی برهه زمانی انجام پروژه سئو تاثیر گذار هست . همینطور هرچه کلمه مهم شما سخت خیس باشد، مطمئنا زمان شما برای کسب سکو خوب در آن، بخش اعظم خواهد بود . 

راهکار 
ایجاد محتوا طبق مطالعاتی که توسط وبسایت Kapost انجام شده، بازاریابی محتوا می تواند موجب ارتقا حداقل 8 درصدی ترافیک سایت گردد . ولی در اغلب مورد ها مشاهده می شود که این مقدار زیاد اکثر نیز خواهد بود . کلیه ما می دانیم که محتوای با کیفیت همیشه در صدر نتایج کاوش خواهد بود و از این رو می بایست برهه زمانی متعددی را برای ساخت محتوا صرف کرد . 

در صورتیکه تارنما شما دارای محتوای دارای ارتباط و با کیفیتی نباشد، راه و روش درازی را در پیش رو خواهید داشت، چرا که سئو سایت بدون محتوا امری تقریبا غیر ممکن میباشد . ایجاد محتوای کافی در وبسایت بسته به گونه آن می تواند ماه ها دوران چیره شود تا به حدی برسد که قابل رقابت در در میان دیگر سایت ها باشد . در موقعیت کلی ساخت محتوا از جمله فرایندهای بلند برهه زمانی سایت محسوب می شود . 

سئو 
داخلی و سئو خارجی اعتنا به سئو داخلی برای وصال سریعتر به نتایج سئو امری معمول هست . با اصلاح و بازنویسی متا تگ ها، هدر، انکر تکست ها، عناوین صفحه ها و متای توضیحات آن‌ها می توان تاثیر نیکی بر روی سئو وبسایت گذاشت . با رعایت استانداردها در این قسمت ها می توانایی در طی یک‌سری روز متوجه تغییرات شد . این آیتم ها معمولا او‌لین مواردی میباشند که در سئو داخلی مورد دقت قرار می گیرند . به این نصیب ها هر چه سریعتر رسیدگی کرده تا سئو وب سایت در دوران کمتری انجام شود . 

سئو فرنگی زمان بیشتری برده، چرا که نیاز به کسب بک لینک از سایر سایت هاست . بخش کامنت وبلاگ های مرتبط، فروم ها، پست های میهمان و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی از گزاره بخش هایی می‌باشند که می بضاعت در آنها به عمل پرداخت . فقط اعتنا داشته باشید که در این کار زیاده روی نکرده و خیلی طبیعی شروع به لینک و پیوند سازی فرمائید . 

پیوند 
سازی پیوند سازی بسیار وقتگیر بوده و از پاراگراف بحران های هر سایتی محسوب می شود . با این اکنون این فاکتور از پاراگراف مواردیست که در الگوریتم گوگل دوچندان موءثر می باشد . از تاکتیک های کلاه سیاه در این فعالیت اجتناب نموده تا مبتلا جریمه گوگل نشوید، چرا که رهایی از جریمه گوگل زیاد مشقت بار هست . شایسته ترین استراتژی برای لینک سازی، تولید محتوای با کیفیت می‌باشد تا به واسطه کیفیت بالای آن به اشتراک گذارده شود . توان شبکه های اجتماعی را دست ناچیز نگرفته و صفحه های وب سایت را در آنان به اشتراک بگذارید . بر روی دیگر راه ها هم تمرکز کرده تا بالاترین فایده را از لینک سازی به دست بیاورید . 

توده 
بندی متاسفانه پاسخ مشخصی برای دوران مقطع حتمی برای انجام سئو وبسایت وجود ندارد . چرا که هیچ کسی نمی تواند بر روی فعالیت موتورهای جستجو کنترل داشته باشد . همینطور الگوریتم های آن‌ها نیز همواره در اکنون تغییر‌و تحول هستند . به علاوه در سئو هر وب سایت با معضل های به محرمانه رو به رو هستیم و نمی بضاعت و توان به آسانی یک ورژن ثابت را برای همه اینترنت سایت ها پیچید . بدین ترتیب نمی توان به راحتی مدت زمان وصال به نتایج و همینطور مقدار تلاش برای آن را به توجه معلوم نمود . 

هیچ روشی برای ارتقا رتبه یک شبه تارنما وجود نداشته و شما می بایست برای وصال به این اساسی زحماتی را تقبل نمائید . البته بدانید که این زحمات چه بسا همپا با رویش دوچندان نماید تارنما باشد، بالاخره به سود می رسند . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبعسئو در مشهد و سئو مشهد و بهینه سازی سایت و بهینه سازی سایت درمشهد,...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 25 تاريخ : دوشنبه 19 شهريور 1397 ساعت: 14:25