Mega Drop-Downs (مگا منو کشویی)

ساخت وبلاگ
چکیده : مگا منو کشویی ، پنل های بزرگی می باشد که به طور معمول از نوار ناوبری به سمت پائین می آید . شما نمی ت... با عنوان : Mega Drop-Downs (مگا منو کشویی) بخوانید :

مگا منو کشویی ، پنل های بزرگی می باشد که به طور معمول از نوار ناوبری به سمت پائین می آید . شما نمی توانید از آن برای هر سایتی استفاده فرمائید . مزیت حساس مگا منو کشویی این است که سناریو مورد های زیادی را به صورت همزمان سهل وآسان می کند . این منو چه وقتی موثر است؟ مگا منو کشویی، برای تارنما های تجارت الکترونیک که دارنده یک لیست گرانقدر میباشند مطلوب می باشد . آن ها همچنین برای وب سایت هایی که فهرست گسترده ای از سرویس ها دارا‌هستند نیز مناسب می‌باشند . 

سئو در مشهد

نوار 
منو ثابت نوار منو اثبات همپا با اسکورول اینترنت وبسایت به سمت پائین ، جنبش می کند . معمولا این دسته ناوبری در تارنما هایی استعمال می شود که نیاز به دکمه های تماس فوری و دسترسی پرسرعت به منو داشته باشند . 

ناوبری 
پباده سازی ریسپانسیو ناوبری ریسپانسیو منجر می شود که اینترنت تارنما شما در دستگاه های گوناگون به خوبی دیده شود . این جور نوار معمولا در دستگاه های تلفن یار نظیر یک همبرگر می باشد . این آیکون از سه خط افقی تشکیل گردیده می‌باشد . وقتی که عناصر دارای اهمیت را از نیز جدا می نمایید آن ها در ذیل هم قرار می گیرند و به اصطلاح مثل همبرگر می شوند . 

لوگو 
لینک و پیوند داده شده به برگه اصلی با این که به لحاظ می رسد این یک ضابطه کاملا آشکار میباشد اما خیلی از اینترنت وب سایت ها آن را نادیده می گیرند . این یک کنوانسیون می‌باشد که به طور گسترده ای اجراء می شود . 

اولیه 
و ثانویه شایع ترین ناوبری نخستین دربرگیرنده موردها دارای اهمیت می‌باشد که در سراسر تارنما سازگار میباشد . معمولا یک منو دارای اهمیت در بالای برگه در راءس و یا در سمت چپ وجود دارااست . ناوبری ثانویه شامل موارد مازاد هست و معمولا در میانه ورقه وب بدون طراحی اجراء می شود . 

معرفی مطالب جالب با لینک منبع...
ما را در سایت معرفی مطالب جالب با لینک منبع دنبال می کنید

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 23 تاريخ : پنجشنبه 15 شهريور 1397 ساعت: 0:30