کدام رنگ ها نرخ تبدیل مشتری اینترنت سایتتان را کم می کنند؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکسامروزه وب با صدها ( اگه نگیم هزارها ) تارنما تجاری از سراسر عالم لبریز شده , ولی تا هم اکنون از خودتون پرسیدید چه رنگهایی بیشتر مشتریها رو جذب می‌نمایند و کدوم رنگها کاربرها رو فراری میدن؟ همگی میدونن رنگها اولی تأثیر همیشگی رو در ذهن میذارن و میتونن روی مشاهده کرد کاربرها از کمپانی شما اثر داشته باشن . 
براین اساس می بایست بدونید رنگها چه اثری روی مردمان میذارن و هر کدوم چه احساسی رو در اونها برمی­انگیزند . تحقیقاتی که صورت گرفته میتونه با آمار ظریف و دارای اعتبار صریحا اقتدار رنگها رو در ذهن مشتریها و اثری که بر توان خریدشون داره نشون بده . پس تعیین رنگهایی که روی اینترنت سایتتون استفاده میشن میتونه به وبسایت لطمه بزنه یا این که برعکس سبب رونقش بشه و مسلما در هر حال روی فروش آنلاین شرکتتون اثر میذاره . تو این پست یه فهرست از رنگهایی که با احتمال بالایی فروش سایتتونو کم می‌نمایند , معرفی میشن . 

آبی‌رنگ روی دور نما قرمز رنگ 
این دو تا رنگ برای همدیگه متعددی قدرتمند میباشند و هر دو میخوان جلب اعتنا نمایند . در فیض کاری می کنند که دیده تماشاچی خسته بشه و در غایت سبب میشن مشتری خیلی زود از سایت بیرون بشه , گذشته از این‌که زمان کنه در باب تولیدات یا این که خدماتی که ارائه میدید چیزی بفهمه . 

رنگ زرد 
زرد پرتحرکیه و براحتی اعتنا مشتری رو به خودش جلب میکنه البته بعنوان رنگ دور‌نما مطلوب نیست . زیرا نشونه هشداره و به مشتری اخطار میده , برای همین ( بعنوان بگراند ) جذاب نیست . از طرفی تولید تعادل بین قرمز رنگ و رنگ زرد فعالیت سختیه و روی بگراند قرمز رنگ برای دیده متعددی قویه . 

سپید 
سپید نشون دهنده خلوص و پاکیزگیه . همگی سایتها بایستی یه تعادل قابل قبولی از سپید داشته باشند البته اگه سپید متعددی باشه , احساس خالی بودن به وجود میاره و برای دیده خسته کننده است . اگه برای دور‌نما تون سپید گزینش می‌کنید , دیگه روش رنگهای روشن بکار نبرید , بلکه رنگهای تیره خیس و حاذق تری استفاده فرمائید . 

سیاه 
سیاه می بایست به میزان دست کم روی وب سایت بکار بره و به هیچ وجه نباید بعنوان بگراند وب سایت گزینش بشه . زیرا زیادیه قویه و رغبت داره بر سایر رنگهای کاغذ حکمرانی کنه . متن های روی سیاه ناخوانا می باشند . 

آبی رنگ روشن 
برای سایت خیلی رنگ خوبیه البته اگه برای بگراند استفاده بشه زیادیه قویه و نمیشه بهش نگاه کرد و هر چی به نئون نزدیک خیس میشه نگاه کردن بهش سختتره و نمیشه به زمان طولانی بهش نگاه کرد . 

رنگهای نئون 
همونقدر که جلب اعتنا می کنند , همونقدر نیز خسته کننده اند و دیده رو براحتی خسته می کنند . در سود به جای القای احساس شعف , که برای شرکتتون لازمه و بایستی در کنار محصولاتتون این احساس القا بشه , مخاطب رو خسته می کنند . 

سبز جنگلی 
این رنگ می بایست با آلرژی خاصی بکار گرفته بشه و برای بگراند توصیه نمیشه . زیرا متعددی شدیده و نوشته روش قابل خوندن نیست . بدترین رنگ هایی که میشه روی دور نما سبز استفاده کرد , طیف­های متعدد از زرد , سبز یا این که بنفش اند . 

کادرهای رنگارنگ 
هنگامی رنگهای گوناگون با نیز استفاده میشن , دستکم میشه اذعان کرد جذابیتی ندارند . دیده رو گیج می نمایند و خواننده ها نمی­تونن تمرکز نمایند . 
رنگ های اینترنت سایتتونو خیلی با اعتنا تعیین نمائید , زیرا میتونن روی مشتریهایی که به قصد خرید وارد اینترنت سایتتون میشن اثر بذارن . یه گزینش بد , میتونن منجر خستگی خردیار بشه و شم و حالشو منفی کنه و مشتری ناچار شه از وبسایت بیرون بشه . در سود کسب و برنامه خردسالان افت قابل توجهی رو تجربه خواهد کرد .

نویسنده : امین طیرانی بازدید : 3 تاريخ : شنبه 2 دی 1396 ساعت: 13:52
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها