طراحی سایت چیست و چگونه می توان وب سایت داشت؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

فونت: استفاده از فونت های مختلف می تونه پباده سازی وب تارنما رو بهبود بده . بیشتر مرورگرهای اینترنت فقط می تونن یکسری از فونت هایی رو که به تیتر "فونت های وب ایمن" شناخته می شن رو بخونن، به این ترتیب طراح شما عموما در این مجموعه قابل قبول عمل می کنه . 

محتوا: بخش محتوا و طراحی می تونن با نیز کار کنن تا پیام تارنما رو از نحوه تصاویر و متن اکثر منتقل کنن . نوشته نوشته شده مدام می بایست دارای ارتباط و موءثر باشه تا خواننده رو منگ نکنه و غذا علمی مطابق میل اونها در وب سایت قرار بده . محتوا باید برای موتورهای جست و جو با صرفه بشه و از یه اندازه ی مناسبی برخوردار باشه و کلمات دارای اهمیت دارای ربط در اون گنجانده بشه . 

پباده سازی 
وبسایت استفاده کننده پسند: علاوه بر عنصرها کلیدی طراحی وب که سبب می شه سایت خوشگل و از نظر بصری قابل پذیرش باشه، سایت مدام می بایست کاربر آخرین رو هم در حیث بگیره . با توجه به کارداران ذیل میشه استفاده کننده پسند بودن رو در طراحی وب سایت به بیشترین و کمترین دما تراز رسوند . 

طراحی سایت در مشهد

ناوبری: معماری سایت، منوها و سایر ابزارهای ناوبری در پباده سازی وب با توجه به روش مرور و جست و جوی یوزرها تولید می شه . هدف این فعالیت این است که به کاربر امداد کنه تا به راحتی از تارنما استفاده و اطلاعات لازم رو پیدا کنه . 

تعدادی رسانه ای: محرک های ویدیویی و صوتی دارای ربط در پباده سازی می تونن به یوزرها یاری کنن تا داده ها رو فهم و شعور کنن، به قولی درک پر سرعت و سادگی از مقاله داشته باشن . این عمل می تونه بازدیدکنندگان رو تشویق کنه که بازه زمانی بیشتری رو در صفحه ها اینترنت صرف کنن . 

سازگاری: طراحی برگه اینترنت به جور ای که تارنما با مرورگرهای گوناگون سازگار باشه تا در همگی ی اون ها و سیستم عامل به خواسته ارتقاء بازدید آن به شکل یکسانی چشم بشه . 

تکنولوژی: پیشرفت های تکنولوژی به طراحان اذن می ده تا تکان و ابداع رو بیشتر کنن و این کار منجر میشه پباده سازی اینترنت همیشه تازه، پویا و فن ای باشه . 

...
نویسنده : امین طیرانی بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 12 شهريور 1397 ساعت: 1:26